تارخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۷
کد خبر : 138844
چاپ خبر

پاشازاده:با خوردن ۶گل به شعور مردم توهین کردید

۱۶۵۱۲۸۱_۱۰۴

سرمربی تیم پارس جنوبی گفت: ما بدون هیچ گونه امکاناتی کار کردیم و به لیگ یک آمدیم؛ من مثل خیلی از افراد شو تبلیغاتی بازی نمی کنم

به گزارش «کمال مهر»؛، مهدی پاشازاده درباره صعودش با تیم پارس جنوبی به لیگ یک اظهار داشت: امسال اصلا نمیخواستم در لیگ دو مربیگری کنم. چهار، پنج روز مانده به آغاز مسابقات به اصرار مدیر عامل پارس جنوبی با آنها جلسه گذاشتم و قرارداد را امضا کردم. قبل از من دو مربی دیگر هم آمده بودند و تیم را با سلیقه خودشان بسته بودند. اما من به خاطر اینکه خدا را خوش نمی آمد در این فاصله کم مانده به آغاز مسابقات چند نفر را کنار بگذارم با همان بازیکنان وارد رقابت ها شدیم و خدا را شکر برای چهارمین بار توانستم یک تیم را از لیگ دو به لیگ یک بیاورم.

وی در ادامه افزود: حمایت مدیرعامل و مسئولین و دلگرمی آنها در کنار تلاش بازیکنان کمک کرد تا ما به لیگ آزادگان صعود کنیم. این موفقیت را به مردم عسلویه تبریک می گویم.

اگر راست می گویند فیلم بازی منتشر کنند
سرمربی پارس جنوبی درباره اتفاقات عجیب هفته آخر مسابقات و نتیجه دور از انتظار اکسین البرز و نفت امیدیه که با نتیجه شش بر صفر به سود تیم جنوبی خاتمه پیدا کرد و تیم مهدی پاشازاده را در آستانه صعود نکردن به لیگ یک قرار داد، گفت: هفته خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. یکسری اخبار را شنیده بودیم و اینکه قرار است این دو تیم کارهایی را انجام دهند. اتفاقا در ۵ دقیقه اول مسابقه گل خوردیم و همه چیز در حال از دست رفتن بود. اما خدا را شکر تیم را جمع و جور کردیم و در همان نیمه دو گل زدیم. درباره آن مسابقه برایتان بگویم که اگر نتیجه آن بازی چهار- صفر یا چهار- یک می شد تعجب نمی کردیم اما دقیقا نتیجه ای به دست آمد که تیم نفت امیدیه برای صعود نیاز داشت. تیم اکسین یک هفته قبل که صعودش مسجل شده بود گفته بود با تمام وجود بازی می کنیم اما اینطور نشد. همین نتیجه باعث شد رکورد ناباورانه ای به دست بیاید و آن هم این بود که تیم قهرمان لیگ تفاضل گلش ۱- شد. حتی رکورد پاناما را هم زدیم.این نتیجه باعث شد به شعور مردم و ما توهین شود. به همین سادگی می خواستند حق یک تیم را اجحاف کنند. از قدیم گفتند تا نباشند چیزکی مردم نگویند چیزها. حتما اتفاقی افتاده که فیلم مسابقه را به نمایش نمی گذارند. مصوبه سازمان لیگ است که باید همه مسابقات لیگ دو فیلمبرداری شود و فیلمش در اختیار سازمان لیگ قرار داده شود. اما با اینکه فیلم این مسابقه ضبط شده اما آن را تحویل نمی دهند و همین شک و شبهه ها را بیشتر می کند.

این موضوعات ربطی به رفاقت من و علی لطیفی ندارد
وی در ادامه افزود: اینها کارهای خوبی نیست. ای کاش می گذاشتیم همه چیز در زمین فوتبال رخ دهد. الان هم گفته اند هوا بسیار گرم بود یا بازیکنان ما پول نداشتند. باید هم چنین حرف هایی را بزنند. ربطی به من و علی لطیفی ندارد. ما در مجموعه هایی کار می کنیم که تنها خودمان در آن تصمیم گیرنده نیستیم. دست اندرکارانی حضور دارند که ممکن است هر اقدامی را انجام دهند. پس نمی توان اتفاقات رخ داده را به یک شخص خاص ربط داد. مثلا نمی توانیم همه اتفاقات رخ داده در پرسپولیس و استقال را با برانکو و مظلومی ربط دهیم. اگر می خواهند همه حرف و حدیث ها تمام شود فیلم بازی را منتشر کنند.

مربی داریم که تیم انداخته اما برای فصل بعد قرارداد دارد
کاپیتان اسبق استقلال درباره تصمیمش برای فصل آینده گفت: ما بدون هیچ گونه امکاناتی کار کردیم و به لیگ یک آمدیم. من مثل خیلی از افراد شو تبلیغاتی بازی نمی کنم. چهار تیم را به لیگ یک آوردم. انواع و اقسام مدرک های معتبر مربیگری را دارم اما آن را شو نمی دهم. علی لطیفی برای اولین بار توانست با حمایت فیروز کریمی یک تیم را به لیگ یک بیاورد. کار او ۱۰ برابر من نمود پیدا کرد. من از اول هم همین طور بودم. اما وقتی در بالاترین سطح هم بازی می کردم اهل شلوغ کاری نبودم و فوتبال را به خاطر خودش دوست داشتم. مربی داریم که در لیگ یک، یک تیم را انداخت و بعد به لیگ برتر رفت و آن تیم را هم انداخت. یک مربی دیگر هم است که تیم را در لیگ یک انداخت سپس به لیگ دو رفت و نتوانست تیم را به لیگ آزادگان بیاورد. اما قرارداد فصل بعد خود را بسته است. حالا من که تیمم را به لیگ یک آورده ام هنوز قرارداد ندارم. این کارها خیانت به فوتبال است. هنرمند آن سرمربی است که فقط تیم می اندازد و هنرمندتر آن مدیری است که با چنین مربی قرارداد می بندد.

الان باید از مظلومی حمایت شود
پاشازاده درباره آخرین وضعیت استقلال پیش از فینال جام حذفی و شایعه های برکناری مظلومی اذعان داشت: الان زمان صحبت کردن درباره عوض کردن سرمربی نیست. شرایط استقلال بسیار حساس است که آنها می توانند فصل را با گرفتن جام به اتمام برسانند. در حال حاضر باید حمایت ها صورت گرفته شود. اما بعد از بازی و دو روز بعد از مسابقه باید تصمیم لازم گرفته شود. اگر می خواهند مظلومی را نگه دارند این کار را بکنند. اگر نه سریع تر نفر بعدی را معرفی کنند. استقلال می تواند یک جام بگیرد. کاری که پرسپولیس نتوانست نه در لیگ و نه در جام حذفی انجام دهد و این برای هواداران خیلی مهم است.

بی زد و بند روزی سرمربی استقلال می شوم
پاشازاده در پایان درباره علاقه اش به سرمربیگری در استقلال گفت: خدا را شکر مردم کارهای مرا دنبال می کنند و در فضای اجتماعی هم خیلی به من لطف دارند. هنوز هم به سرمربیگری دراستقلال فکر می کنم. زد و بند بلد نیستم اما با پشتکار و همتی که دارم که هیچ کس آن را ندارد مطمئن باشید روزی سرمربی استقلال می شوم. هنوز هم مثل گذشته می خواهم سرمربی استقلال شوم نه مربی.

منبع: کاپ

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۵۲۶۶۵۳
  بعد از پخش زوایای فتنه ۸۸ تهدیدمان کردند/ میرحسین موسوی آگاهانه در مسیر فتنه حرکت می‌کرد
  ۵۹۶۷۲۳
  دولت برای رفع کسری بودجه خود سراغ جیب مردم رفت/ ۹۰۰ میلیارد پول مشترکین ثابت در جیب مخابرات/ تنها یک رقم از هزینه های قبض تلفن باز می گردد!
  ۵۳۱۷۰۹۲_۶۳۲
  خاطره رضا رشیدپور از همسفر شدن با علی شمخانی + فیلم
  اعدام اولین شاهزادۀ سعودی به‌خاطر قتل در ملاء عام + فیلم
  چین ۱۴۰ سال قبل + تصاویر
  مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست
  عکس دیده نشده از ترامپ و دخترش تیفانی
  ۵۳۱۸۷۰۶_۹۵۷
  عشق شما از چه نوعی است، دلبستگی یا وابستگی؟ + علامت‌های تشخیص
  ۵۳۱۸۶۲۰_۸۰۴
  مدافعین حرم تا تحقق اهداف، دفاع مسلحانه را ادامه می‌دهند
  عکس/ سلفی یک هوادار در بدترین شرایط با رضاییان
  ۵۳۱۷۶۶۷_۷۶۰
  اشتباه مخابرات، یک جوان را تا پای چوبه دار برد!
  ستاره‌های ثروتمندی که از فقر مطلق آمده‌اند
  ۳۷۵۱۴۲_۶۵۷
  همکاری دیرینه دو فتنه گر/گلشیفته در آغوش نامجو
  ۳۷۵۱۳۲_۹۲۱
  شکست ناپذیری پرسپولیس به ۱۱ مسابقه متوالی رسید
  اهدا منحصر بفردترین جوایز ورزشی کشور به ورزشکاران محمدشهر
  ۶۰۰_۴۰۲_-%d8%b3%d8%b1%d8%b3%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%a9-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%a9-%d8%a2%d8%a8%db%8c
  سرسره های غیر استاندارد مشهد حادثه آفرید
  ۳۷۵۱۴۸_۹۵۱
  عالیشاه از درد نمی توانست پایش را روی زمین بگذارد
  ۱۹۰۸۵۵۶_۷۶۰
  چرا تروریست‌ها از حلب خارج نمی‌شوند؟
  ۱۹۰۸۶۴۴_۳۹۷
  یاشار سلطانی واقعا چه کرده است؟
  ۱۹۰۸۵۰۱_۷۷۰
  مربی‌استقلال در آستانه بازی با سایپا داغدار شد
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net