تارخ انتشار: شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰
کد خبر : 138237
چاپ خبر

سید حمید روحانی:

جنجال آفرینی فائزه مقدمه ای برای اجرای برجام ۲ است/ آمریکا با جنجال آفرینی به دنبال دستیابی به اهداف است/ رد دیدار فائزه با بهائیان از سوی هاشمی جنگ زرگری است

مورخ انقلاب اسلامی با یادآوری قضیه مک فارلین خاطر نشان کرد: هاشمی رفسنجانی از زمان های دور به دنبال پیاده کردن سیاست‌های آمریکا در کشور بود؛ تا جایی که پیشنهاد تعطیلی شعار مرگ بر آمریکا را داد و همه این‌ها زمینه سازی برای ملاقات امروز فائزه هاشمی با بهائیان بود

 

      «کمال مهر»؛  سید حمید روحانی، مورخ انقلاب اسلامیدر خصوص اقدام نا متعارف اخیر فائزه هاشمی مبنی بر دیدار با برخی از اعضای فرقه ضاله بهائیت اظهار داشت: جنجالی که دختر هاشمی در دیدار خود با برخی از بهائیان به راه انداخته است، مقدمه اجرایی کردن برجام دوم است.

وی با بیان اینکه برجام اول توسط آمریکایی ها به درستی پیاده و اجرا شد گفت: در برجام اول هدف اصلی برچیده شدن دستاوردهای هسته‌ای کشور بود که به خوبی توسط آمریکا اجرا شد که البته نباید غافل شویم این مأموریت هاشمی و برخی از افراد غرب گرا در بدنه دولت بود.

رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی علی رغم اینکه تلاش می شود دستاوردهای زیادی برای برجام نمایش داده شود اما مهم ترین و اولین ترین برنامه بعد از اجرای برجام، ارتباط با غرب بود که در خلال آن نه تنها کشور ایران از یک پیشرفت علمی بزرگ باز ماند، بلکه زحمات و خون شهدای هسته ای نیز نادیده گرفته شد.

روحانی با بیان اینکه برجام ۲ همان اجرای سیاست لیبرالیستی و گرایش به سمت غرب در کشور است خاطر نشان کرد: آمریکا بعد از اجرای برجام یک، با ایجاد زمینه های مناسب، مقدمه اجرای برجام دوم را نیز فراهم و به دنبال اجرایی شدن آن است.

وی در ادامه گفت: در برنامه ریزی های صورت گرفته توسط غرب و ایادی آنها در کشور اگر دولت یازدهم نتواند برجام دوم را اجرا کند، باید حداقل زمینه اجرای آن را فراهم کند تادر سال های آینده اگر دولتی خود باخته و واداده بر سر کار آمد، برجام دوم اجرا شود.

این مورخ انقلاب اسلامی اذعان داشت: در طول تاریخ به این شکل بوده است که هنگامی که بخواهند یک سیاست ذلت بار و سازش کارانه را برای یک کشور اجرا کنند، پیش از انجام آن کار بحث هایی درباره آن راه می‌اندازند و سر و صدا می کنند تا ذهن ها پذیرش آن را داشته باشد.

روحانی افزود: در مورد پروژه هسته ای روزنامه‌های وابسته و زنجیره‌ای مدت زمانی طولانی قلم فرسایی کردند و الین شبهه را به وجود آوردند که اساساً ما نیازی به فناوری هسته‌ای داریم یا خیر و اینکه چه ضرورتی دارد فناوری هسته‌ای داشته باشیم اما تحریم باشیم.

وی با بیان اینکه قلم فرسایی هایی های این روزنامه ها منجر شد تا در این دولت برجام رقم بخورد و دستاوردهای هسته‌ای کشور برچیده شود خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز اجرای اندیشه های لیبرالیستی در کشور تحت عنوان حقوق بشر، نیازمند بحث و مطرح شدن در کشور است.

این مورخ انقلاب اسلامی افزود: یکی از اهدافی که آمریکا از اجرای برجام دو در نظر دارد این است که جاسوس‌های دیرینه خود را که در ایران همواره نقش ستون پنجم را ایفا کرده و در خدمت استکبار جهانی بودند، در ایران رسمیت ببخشند که یکی از آنها بهائیان است.

روحانی بیان داشت: فائزه برای رسمیت بخشیدن به این افراد به ملاقات بهائیان رفته است و اینکه پدر او بیاید و بگوید کار او نادرست بود، چیزی از کار او کم نمی کند و همه این موضع گیری‌ها در راستای اهداف حقوق بشری غرب است؛ همه این اتفاقات زمینه ساز اجرای برجام ۲ در کشور است؛ وظیفه افرادی مثل فائزه هاشمی این است که این گروه ها رسمیت پیدا کنند و زمینه لازم برای اجرای برجام ۲ در کشور فراهم شود.

وی با بیان اینکه این اقدامات فائزه هاشمی و واکنش های پدر او، برای حساسیت سنجی جامعه است خاطر نشان کرد: مطمئن باشید طی ماه های آینده صحبت از همجنس بازی نیز در کشور به میان خواهد آمد و عده ای برای تحقق اهداف آنها برای برداشتن در مسیر حقوق بشر غربی به حمایت از حقوق آنها می‌پردازند.

این مورخ انقلاب اسلامی با یادآوری قضیه مک فارلین خاطر نشان کرد: هاشمی رفسنجانی از زمان های دور به دنبال پیاده کردن سیاست‌های آمریکا در کشور بود؛ تا جایی که پیشنهاد تعطیلی شعار مرگ بر آمریکا را داد و همه این‌ها زمینه سازی برای ملاقات امروز فائزه هاشمی با بهائیان بود.

روحانی با بیان اینکه روحانی مجری سیاست های هاشمی در کشور است خاطر نشان کرد: ریشه تمام مشکلاتی نظیر دیدار فائزه با بهائیان، سازش‌کاری با آمریکا و … شخص آقای هاشمی است و برای همه سوال است که چرا هاشمی اینقدر به رابطه با آمریکا و پیگیری سیاست های آنها در کشور اهتمام می‌ورزد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبری مبنی بر ضرورت مقابله با نفوذ در کشور، بیان داشت: امروز با شعار آمریکا و حمایت از آمریکا نفوذ صورت نمی‌گیرد، بلکه با نام اسلام، انقلاب و رهبر و عادی سازی، زمینه نفوذ را فراهم می کنند.

این مورخ انقلاب اسلامی ضمن اشاره به این موضوع که امروز آب از سر هاشمی و فرزندانش گذشته است و اقدامات آنها به دنبال منفعت مردم و یا انقلاب اسلامی نیست تصریح کرد: حیات خاندان هاشمی در ایران به این است که سیاست های آمریکا در کشور پیاده شود، اگر می خواهید اساس شخصیت و رفتار هاشمی را ببینید باید عملکرد فرزندان وی را دید؛ چرا که آنچه که امروز از فرزندان هاشمی سر می زند،‌ چکیده اندیشه های هاشمی طی سال های بعد از انقلاب اسلامی است.

روحانی در پایان تصریح کرد: هاشمی در اصل مروج انتشار چنین اندیشه‌هایی است اما اگر جایی لازم باشد ظاهر سازی کند، مانند دیدار فائزه با بهائیان، اعلام می کند که این کار درست نبوده است؛ رد اقدام فائزه توسط پدرش در حقیقت یک بازی زرگری بود که این خانواده برای حفظ ظاهر و فریب مردم انجام می دهند.

انتهای پیام/ط

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • فضانورد
  نمایش خیابانی «فضانوردان» در نظرآباد اجرا می شود
  رابطه هنر و تربیت ، رابطه ای دیرین است/ فعالیت های هنری تاثیری مهم بر امور تربیتی دانش آموزان دارد
  گزارشی از شکاف عمیق بین ثروتمندان و فقرا در جهان/ تنها ۸ نفر، ثروتی به اندازه ۵۰ درصد جمعیت دنیا دارند!
  روایت نماینده اصلاح طلب از علت فوت مرحوم هاشمی/ موقع شنا همه را از استخر بیرون می‌کردند
  طوفان خیره کننده ۲ ایرانی در هلند/ افزایش فرصت هنرنمایی کریم در اروپا +جدول و فیلم
  زنان خانه‌دار دارای ۳ فرزند بیمه می شوند
  خریدی که استقلال به آن نیاز داشت/ منصوریان به هدف زد
  کی روش: فدراسیون فوتبال گروگان برانکوست/ سکوت سرد فدراسیون و وزارت ورزش در ماجرای مربیان خارجی/ مدیریت کفاشیانی در فدراسیون تاج ادامه دارد+فیلم
  اولین سانحه هوایی مرگبار ۲۰۱۷ به نام بوئینگ ثبت شد+ تصاویر
  کدام موشک روسیه روی سر داعش خراب می‌شود؟ + تصاویر
  پیامبر اسلام(ص) برای اثبات معراج خود به مشرکان چه گفت؟
  شگفتی آفرینش پرندگان
  مغز متفکر «بلک واتر» در همسایگی ایران چه می‌کند؟ +تصاویر
  عکس/ ژست عجیب آقای خاص!
  با این ترفندهای ساده خانه خود را شاد کنید+تصاویر
  گوگل چگونه اطلاعات شما را سرقت می کند؟/ مخالفان و موافقان چه می‌گویند؟
  لیموزین ویژه ترامپ؛ خودرویی با ویژگی‌هایی استثنایی + عکس
  کشته شدن ۲۰ داعشی نزدیک بیمارستان «الاسد»/دفع حملات تروریست‌ها در منطقه صنعتی و فرودگاه قدیم
  فقط به یک نمونه اشاره کنید!
  آموزش رمزگذاری روی سیستم عامل مک
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net