تارخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
کد خبر : 137289
چاپ خبر

طفره رفتن اعضای لیست امید از واکنش به دیدار فائزه‌هاشمی با عضو ارشد بهائیت؛

وقتی “فائزه” جایی برای دفاع اصلا‌ح‌طلبان هم باقی‌ نگذاشت

۷۵۵۵۱۷

دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی عضو ارشد بهائیت ایران حواشی زیادی را برای دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دربرداشت. این دیدار به حدی تعجب برانگیز و فضاحت‌بار بود که منتخبان اصلاح‌طلب تهران در مجلس هم ترجیح دادند به جای دفاع از فائزه هاشمی، نسبت به موضوع اظهار بی‌اطلاعی کنند یا اصلا درمورد دیدار او با فریبا کمال آبادی صحبت نکنند

به گزارش«کمال مهر»؛؛ دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی عضو ارشد بهائیت ایران حواشی زیادی را برای دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دربرداشت و این حواشی نه‌تنها دامن او، بلکه گریبان‌گیر خانواده‌اش نیز شده است و بسیاری از سیاسیون از اکبر هاشمی رفسنجانی خواسته‌اند تا موضع مشخصی در مقابل رفتار‌های فرزندانش بگیرد.

اما این دیدار به حدی تعجب برانگیز و فضاحت‌بار بود که منتخبان اصلاح‌طلب تهران در مجلس هم ترجیح دادند به جای دفاع از فائزه هاشمی، نسبت به موضوع اظهار بی‌اطلاعی کنند یا اصلا درمورد دیدار او با فریبا کمال آبادی صحبت نکنند. هرچند برخی نیز به بهانه‌های گوناگون مصاحبه را به زمان دیگری موکول کردند و پس از آن خبرنگار دانا را به شنیدن بوق اشغال دعوت کردند.

جلودارزاده: باید ببینیم فائزه هاشمی چرا این کار را انجام داده است

سهیلا جلودار زاده منتخب مردم در تهران در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی عضو ارشد فرقه بهائیت گفت: من در این باره مصاحبه نمی‌کنم چون در جریان نیستم.

وی افزود: تحلیلی از این دیدار ندارم و نظری هم ندارم چون که باید در خصوص یک شخص دیگری صحبت کنم، به طور کلی باید ببینیم که چرا این کار صورت گرفته و بهتر است در این‌باره از خود خانم هاشمی سوال شود.

مازنی: قصد مصاحبه در این خصوص را ندارم

حجت‌الاسلام احمد مازنی منتخب مردم تهران در مجلس دهم نیز در خصوص دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد فرقه بهائیت ایران به خبرنگار دانا گفت: من در این مورد مصاحبه نمی‌کنم چون اصلا در جریان نیستم و از کسی چیزی شنیدم ولی اجازه بدهید مصاحبه نکنم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ” با توجه به فتوای‌های شرعی که در خصوص ارتباط با بهائیان وجود دارد، تحلیل شما از دیدار خانم فائزه‌ هاشمی با عضو ارشد بهائیت چیست؟” اظهارداشت: من اطلاعی از این موضوع ندارم و قصد مصاحبه در خصوص آن را هم ندارم.

این منتخب مردم تهران در گفت‌وگوی دیگری در پاسخ به سؤالی درباره جریان بهائیت، گفته بود: تردیدی نیست که ما مسلمانان بهائیت را قبول نداریم، چرا که بهائیت یک گروه اسرائیلی و انگلیسی است و ارتباطی با ادیان ندارد.

حیدری: تا مدتی قصد مصاحبه ندارم

غلامرضا حیدری منتخب مردم تهران در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به سوالی در خصوص دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی عضو ارشد بهائیت ایران اظهار داشت: من تا مدتی قصد مصاحبه را ندارم و فعلا نمی‌توانم با شما مصاحبه کنم.

هاشم‌زائی: خبر را نشنیده‌ام/ باید دید خانم هاشمی به چه صورت با بهائی‌ها آشنا شده است

عبدالرضا هاشم‌زائی در گفت‌وگو با خبرنگار دانا در خصوص دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد بهائیت ایران گفت: من این خبر را نشنیده‌ام و نمی‌دانم ماجرا از چه قرار بوده است.

وی پس از توضیحات خبرنگار دانا در خصوص دیدار انجام شده و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه” با توجه به احکام شرعی که وجود دارد، تحلیل شما از این دیدار چیست؟” اظهارداشت: من نمی‌دانم و باید ببینم که کیفیت دیدار چه بوده و چون مسافرت بودم اصلا خبر را هم نشنیده‌ام.

منتخب مردم تهران با بیان اینکه فعلا تحلیلی در این زمینه ندارد گفت: باید دید که خانم هاشمی و این عضو بهائیت در کجا و به چه صورت با یک‌دیگر آشنا شده‌اند.

خاطر نشان می‌شود که وی پیش از این در مصاحبه با روزنامه فیگارو تصریح کرده بود که در دوره زندان با دوستان حزبی از “سازمان بهائیت” و “سازمان مجاهدین خلق” رفیق شده است. وی به فیگارو در اسفند۹۳ می‌گوید: زندان تجربه بسیار خوبی بود چرا که با زنان و مردان بزرگ ایرانی، بهائی‌ها، اعضای مجاهدین خلق، اصلاح‌طلبان و کسانی آشنا شدم که برای باورهایشان مبارزه می‌کنند.

برخی دیگر از اعضای لیست امید نیز به بهانه‌های مختلفی مصاحبه را به زمان دیگری موکول کردند و خبرنگار دانا را به شنیدن بوق اشغال تلفن همراهشان دعوت کردند. اما نکته‌ی قابل توجه این است که چرا هیچ یک از اصلاح‌طلبان از این اقدام فائزه هاشمی دفاع نکردند؟ در این بین آنچه که مشخص و محرز است، اقدام شنیع فائزه هاشمی است که حتی موجب شده تا جای دفاع برای اصلاح طلبان هم از این فرزند آیت الله باقی نماند.

انتهای پیام/نج

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۵۳۲۴۰۰۹_۲۸۷
  کتک خوردن خانم خبرنگار در پخش زنده + فیلم
  ۳۷۵۵۸۶_۷۱۸
  جزئیات ماجرای فوت کودک کرجی دچار آپاندیس از زبان دایی/ تصویر یسرا با پزشک جراح دقایقی قبل از جراحی/ آخرین جمله ای که یسرا گفت
  ۵۳۲۴۰۵۸_۱۸۷
  آرزوی جالب سردار سلیمانی برای قالیباف + فیلم
  ۵۳۲۱۰۹۷_۹۳۰
  پسر آهن ربایی در البرز + فیلم
  ۵۳۲۴۲۸۰_۶۲۹
  از وحشت پرسپولیس در مورد امتیازگیری استقلال تا فروپاشی تیم سیاه جامگان
  ۵۳۲۳۰۱۰_۹۶۶
  ضرب و شتم بی رحمانه دختر نوجوان توسط نیرو‌های پلیس + فیلم
  ۵۳۲۳۱۵۰_۶۲۶
  اگر زیاد عرق می‌کنید؛ احتمالا به یکی از این بیماری‌ها مبتلا هستید
  مار پیتون یک شهر را خاموش کرد +تصاویر
  عجیب ترین باربری‌ها با ماشین+تصاویر
  ۵۳۲۳۲۳۹_۶۶۵
  شوخی جالب مهران مدیری در برنامه زنده تلویزیونی + فیلم
  ۵۳۲۴۰۴۴_۳۲۳
  این پدر به بچه‌هایش اجازه می‌هد هر کاری انجام دهند +تصاویر
  ۵۳۲۰۵۳۹_۷۴۷
  لحظه ضربه مغزی شدن یک ورزشکار در حین مسابقه +تصاویر
  ۵۳۲۱۰۴۶_۵۸۷
  سگی که اشک هزاران نفر را درآورد +تصاویر
  ۵۳۲۳۶۰۳_۱۷۱
  این نقاط را در کف دستتان فشار داده و معجزه آن را مشاهده کنید
  ۵۳۲۳۹۸۹_۱۳۰
  ۱۲ بازیگر از بازیگرانی که به جم رفته بودند، به کشور بازگشتند
  ????? ???? ?????? ???????
  خیال شکست‌ناپذیری امریکا خطایی بزرگ است/ مقاومت عاقلانه و همراه با تدبیر یقیناً پیروزی را به‌دنبال خواهد داشت
  ۱۳۹۵۰۸۰۱۰۰۰۲۳۵_test_photog
  فیلم/ حاشیه جالب دیدار نخبگان با رهبر انقلاب
  ۱۳۹۵۰۷۲۲۰۰۰۴۵۲_test_photog
  فیلم/ گلایه‌های قهرمان کیک‌بوکسینگ از مسئولان ورزشی
  ۵۳۲۰۱۱۷_۵۴۸
  «آیا تو برادر منی؟»؛ نقاشی روح‌الامین از لحظه حضور زینب(س) در قتلگاه + تصویر
  خودرویی که به طرز عجیبی آتش گرفت +عکس
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net