تارخ انتشار: پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
کد خبر : 136572
چاپ خبر

دستگیری پسر جوان؛

کشاندن دختر اصفهانی به خانه و تهیه فیلم سیاه از او

JamNewsImage14445463

وقتی به ایران آمد از من خواست به خانه برادرش برویم. در آن خانه اتفاقاتی افتاد که او از من فیلم گرفت و بعد از مدتی به آلمان رفت

به گزارش «کمال مهر»؛به نقل از جام جم، زنی که قربانی دوست اینترنتی شده بود، در مورد نحوه وقوع جرم گفت: سال قبل به همراه خانواده‌ام برای بازدید از یک نمایشگاه به کشور آلمان رفتیم. در بازدید از نمایشگاه مسئول غرفه یک ایرانی بود و از من ایمیل خواست که برای ارسال محصولات و کار بیشتر در ارتباط باشیم.

 

بعد از مدتی ارتباط، لحن صحبتش در ایمیل‌ها خصوصی‌تر شد. در یکی از ارتباط‌ها به من پیشنهاد ازدواج داد. من او را دیده بودم و خیلی مودب بود. از من خواست وقتی به ایران می‌آید تنها به استقبال او بروم.

 

این زن جوان ادامه داد: وقتی به ایران آمد از من خواست به خانه برادرش برویم. در آن خانه اتفاقاتی افتاد که….، او همیشه از من فیلم می‌گرفت و بعد از مدتی به آلمان رفت. یک ماه بعد با من تماس گرفت و درخواست ۵۰۰ میلیون تومان پول کرد، شوکه شده بودم. گفت اگر پول را ندهی فیلم‌ها را پخش می‌کنم.

 

وقتی به پلیس فتا مراجعه کردم آنها از من خواستند به بهانه پرداخت پول از او بخواهم به اصفهان بیاید. وقتی او به اصفهان آمد تا ۵۰۰ میلیون تومان را بگیرد، دستگیرشد.

 

سرهنگ مرتضوی در مورد این پرونده گفت: این پرونده نشان می‌دهد مجرمان می‌توانند در ظاهری زیبا و فریبنده بیایند یک دختر یا زن جوانی را با ترغیب احساسات اغفال کنند.
۲۰۱۶

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net