تارخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹
کد خبر : 135511
چاپ خبر

انحطاط اخلاقی در میان داعش؛

سرکرده “داعش” یک زن متاهل را ربود

indexx

به گفته یک منبع آگاه در استان نینوای عراق، سردسته “داعش” ، پس از ربودن یک زن متاهل توسط عناصر این گروهک تکفیری، اقدام به تجاوز به وی کرد

 به گزارش«کمال مهر»؛؛به گفته یک منبع آگاه در استان نینوای عراق، سردسته “داعش” ، پس از ربودن یک زن متاهل توسط عناصر این گروهک تکفیری، اقدام به تجاوز به وی کرد.

براساس گزارش رسانه های عراقی، دستگیری و زندانی کردن این زن، مجازات وی به خاطر «نبستن کامل برقع و نمایان بودن چشم ها!» می باشد، که از نظر عناصر داعش چشمان این زن باعث جلب توجه اطرافیان می شده! و با انتقال وی به محکمه داعش محکوم به زندان شد.

سرکرده

مشقت زندان در فضای وحشیانه داعشی تمام رنجی نیست که این بانوی عراقی تحمل کرده. با گذشت چند ماه از اسارتش توجه “ابو معتصم الجرزاوی”، سردسته داعش در منطقه نینوا به وی جلب شده و با بی شرمی ضمن تغییر نام زن زندانی به «حوریه» ؛به وی(باوجود متاهل بودن) پیشنهاد ازدواج میدهد.
مخالفت و امتناع زن برای ابومعتصم که ربودن وی را رقم زده بود خوش نیامد و طلاق اجباری از همسر سابق، تجاوز به عنف، ضرب و جرح، نمایش قدرت سرکرده داعش در برابر این زن اسیر بود.
پس از گذشت مدتی که به عنوان “مجاهده نکاح” مورد آزار و تجاوز عناصر تکفیری قرار داشت، بلاخره توانست راه فراری پیدا کند و از این جهنم خلاص شود و با معرفی به یکی از ارگانهای امنیتی، اکنون تحت مراقبت روانپزشکی و مشاوره روانی می باشد.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net