تارخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
کد خبر : 134258
چاپ خبر

گزارش چهاردهم،گفتگوی کمال مهر با پدر شهید/

قاتل شهید نظم و امنیت «علیرضا مرادخانی» آزاد می شود!؟ / بانیان پایمالی خون شهید در قیامت پاسخگو خواهند بود

images

شعبه ششم اجرای احکام کرج: اگر قصاص نکنید، قاتل به قید ضمانت آزاد می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ شهادت«کمال مهر»؛ غلامرضا مرادخانی پدر پاسیار شهید علیرضا مرادخانی در خصوص جریان رسیدگی به پرونده شهادت فرزندش به خبرنگار ما گفت: پنجشنبه گذشته (نهم اردیبهشت) جهت رسیدگی به پرونده فرزند شهیدم به شعبه ۶ اجرای احکام کرج دعوت شدم و در خصوص اجرای حکم قاتل مواردی را عنوان کردند.

وی در ادامه گفت: اجرای احکام می گویند جهت اجرای حکم باید قصاص را اجرا کنید، که بنده طبق روال گذشته که در همه سنوات رسیدگی به این پرونده اعتراض داشتم مجدداً اعتراض خود را عنوان کردم.

مرادخانی تصریح کرد: در ادامه گفتگو به بنده گفتند اگر درخواست حکم قصاص را تایید نکنیم احتمال دارد قاتل با قرار وثیقه به قید ضمانت آزاد شود!

وی ادامه داد: اگر قرار باشد عامل شهادت فرزندم آزاد باشد،پس عدالت چه مفهومی در یک کشور اسلامی دارد.

این پدر شهید با اشاره به  فشارهای روحی در خصوص روال این پرونده که به همسرش(مادرشهید) وارد شده و در بیمارستان بستری می باشد، اظهارداشت: همسر بنده در “سی سی یو” بیمارستان قائم بستری می باشد، لذا این شعبه برای حضور همسرم جهت رسیدگی پرونده زمان دیگری را تعیین کردند.

 

مرادخانی در پایان با تشریح  نحوه شهادت فرزندش، تاکید کرد: اشرار مسلح با بستن خیابان و ایجاد رعب و وحشت،برای آزادی قاچاقچی مواد مخدر  یک مامور دستگاه قضایی در حال انجام وظیفه را به شهادت رساندن، در قانون جمهوری اسلامی ایران برای مرتکبین این نوع جرایم محاربه را در نظر گرفته اما دستگاه قضایی کرج این پرونده را بصورت یک قتل ساده رسیدگی کرده است؛ این موضوعی است که تمامی دست اندرکاران این بی عدالتی باید در قیامت پاسخگوی پایمالی خون شهید در برابر خداوند باشند.

 

گفتنی است علیرضا مرادخانی پاسیار سازمان زندانهای کشور و نیروی دستگاه قضایی هنگام ماموریت در صبح روز ۲۲آذر سال ۱۳۹۰توسط اشراری که قصد آزاد سازی یکی از بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر کشور در حین انتقال به شعبه قضایی را داشتند،  به ضرب گلوله به شهادت می رسد، و پرونده شهادت این شهید قهرمان نظم و امنیت در دستگاه قضایی با هاله ای از ابهام مواجه بوده و به گفته شاکرمی دادستان کرج؛ قاضی پرونده،نحوه شهادت را قتل تشخیص داده! و پرونده همچنان در دستگاه قضایی  مختومه نشده است.

 

انتهای پیام/

 

 

پرونده شهید راه نظم و امنیت/در این خصوص بخوانید:


پدرشهیدمرادخانی:«رهبر انقلاب» به دادخواهی «خون شهید» ما برسد/مسئولین قضایی دست روی دست می گذارند!


قوه قضائیه رسیدگی نکند اعتصاب غذا میکنم!


خون شهیدآمربه معروف «علی خلیلی» از خون پسرشهیدم رنگی تر است!؟


نامه پرسوز یک پدر شهید به قوه قضائیه/حکم قاتل فرزند شهیدم محاربه است نه قصاص !


دادستان کرج:ما آماده اجرای حکم قاتل «شهید مرادخانی» هستیم/قاضی پرونده،نحوه شهادت را قتل تشخیص داده!


پدر شهید مرادخانی:رئیس کل جدید دادگستری استان البرز پس از سالها صدای ما را شنید!خبرنگار برای بیان حقیقت و مطالبه حق نقش بسزایی دارد/درخصوص فرزند شهیدم از زبان رسانه، حق و حقیقت منتشر شده،ازشما سپاسگزارم(جدید)


پرونده عوامل شهادت علیرضا مرادخانی با هاله ای از ابهام در دادگستری کرج، مفتوح است(آخرین اطلاعیه)


مادر شهید مرادخانی در بیمارستان بستری شد

 

 

۲ دیدگاه »

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net