تارخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
کد خبر : 134244
چاپ خبر

نتایج رسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + جدول تفکیکی و گرایش ها

اسامی منتخبین مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک استان‌ها اعلام شد.

به گزارش گروه «کمال مهر»؛ دور دوم انتخابات مجلس، دهم اردیبهشت در ۵۵حوزه برای گزینش ۶۸ نماینده بین ۱۳۸ نفر از راه‌یافتگان به دور دوم برگزار شد.این رقابت میان ۴۱ داوطلب اصلاح‌طلب، ۵۷ نماینده اصولگرا،۴ نامزداعتدال‌گرا، ۳۶ نامزدمستقل انجام شد.

* در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، منصور مرادی با کسب ۲۸ هزار و ۱۳۸ رای از مجموع آرای ۵۱۰۴۵ صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه سنقر، سید جواد حسینی کیا با کسب ۱۴ هزار و ۷۸۵ رای از مجموع ۲۷ هزار و ۴۹۱ آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.
* در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار، شکور پورحسین شقلان با کسب ۵۲ هزار و ۷۳۱ رای از مجموع ۱۰۱ هزار و ۳۰۶ آرای صحیح مآخوذه راهی مجلس شد.
* در حوزه انتخابیه بروجن، خدیجه ربیعی فردانبه با کسب ۲۲ هزار و ۲۷۵ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۲۵۳ آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.
* شادمهر کاظم‌زاده با کسب ۵۱ هزار و ۶۰۴ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۷۴۲ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدرهراهی مجلس شورای اسلامی شد.
* در حوزه انتخابیه ملایر، احد آزادیخواه با کسب ۳۴ هزار و ۳۱۳ رای از مجموع ۶۷ هزار و ۸۶۷ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.
* در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان هم سمیه محمودی با کسب ۲۸ هزار و ۹۰۵ رای از مجموع ۵۰ هزار و ۴۹۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* علی عسگر ظاهری عبده‌وند نیز از حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا با کسب ۴۵ هزار و ۵۲۲ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۱۹۳ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.
* در حوزه انتخابیه آبادان نیز غلامرضا شرفی با کسب ۲۱۱۰۰ رای از مجموع ۴۰ هزار و ۷۲۶ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
* شهروز برزگر کلشانی هم از حوزه انتخابیه سلماس با کسب ۳۹ هزار و ۸۰۹ رای از مجموع ۷۱ هزار و ۸۷۴ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* قاسم میرزایی نیکو با کسب ۲۰ هزار و ۶۵۹ رای از مجموع ۳۶ هزار و ۵۲۷ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه راهی مجلس شورای اسلامی شد.
* در حوزه انتخابیه مرند و جفا، محمد حسن‌نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۵۵ رای از مجموع ۱۱۹ هزار و ۴۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.
* در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد هم محمدرضا صباغیان بافقی با کسب ۴۲ هزار و ۱۵۹ رای از مجموع ۷۳ هزار و ۲۲۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* علی ابراهیمی نیز از حوزه انتخابیه شازند با کسب ۲۳ هزار و ۵۳۶ رای از مجموع ۴۳ هزار و ۸۸۵ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.
* در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چراداول، مهران، ملکشاهی و سیروان نیز جلال میرزایی با کسب ۶۲ هزار و ۲۳۱ رای و سلام امینی با کسب ۶۱ هزار و ۳۳۸ رای از مجموع ۱۶۵ هزار و ۲۸۹ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
* احمد صفری هم از حوزه انتخابیه کرمانشاه با کسب ۷۴ هزار و ۳۰۴ رای از مجموع ۱۲۴ هزار و ۸۵۸ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* حسن نوروزی با کسب ۵۴ هزار و ۵۲۱ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۸۶۹ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان مجلس شورای اسلامی شد.
* در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، سیدعلی ادیانی با کسب ۵۱ هزار و ۲۲۲ رای از مجموع صد هزار و ۱۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.
* در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجری هم حبیب‌الله کشت‌زر با کسب ۴۴ هزار و ۳۹۳ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۹۶۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* علی گلمرادی نیز از حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی با کسب ۶۰ هزار و ۱۳۳ رای از مجموع ۱۰۴ هزار و ۹۵۰ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.
* در حوزه انتخابیه شبستر نیز معصومه آقاپور علیشاهی با کسب ۲۴ هزار و ۹۵۲ رای از مجموع ۳۹ هزار و ۷۵۴ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
* درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد  محمد محمودی شاه نشین با کسب ۸۱۸۲۶ رأی از مجموع ۱۳۳۸۷۱ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
* درحوزه انتخابیه بندر لنگه و بستک و پارسیان خالد زمزم نژاد با کسب ۶۰۷۵۹ رأی از مجموع ۹۹۵۳۶ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
* درحوزه انتخابیه رزن حسن لطفی با کسب ۲۵۳۲۴ رأی از مجموع ۴۸۴۶۲ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
* درحوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه  محمد عزیزی با کسب ۳۷۶۹۳ رأی از مجموع ۷۳۰۰۲ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
* درحوزه انتخابیه رودبار منوچهر جمالی سوسفی با کسب ۲۸۳۷۰ رأی از مجموع ۴۹۶۷۶ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
* در حوزه انتخابیه دورود و ازنا، مجید کیانپور با کسب ۴۵ هزار و ۵۵۵ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۲۴۴ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* در حوزه انتخابیه زنجان و طارم علی وقف چی با کسب ۶۰هزار و ۸۱۴ رای و فریدون احمدی با کسب ۴۴ هزار و ۳۰۳ رای از مجموع ۱۱۵هزار و ۵۷۴ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
* در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر محمدعلی حسین زاده با کسب ۵۰هزار و ۹۸۰رای از مجموع ۹۰ هزار و ۵۴۸ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* در حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و کامیاران، سیداحسن علوی با کسب ۴۳ هزار و ۴۹۹ رای از مجموع ۷۹هزار و ۸۷۲ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
* در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان رامین نورقلی پور با کسب ۶۹هزار و ۴۸۰ رای از مجموع ۱۰۴هزار و ۴۵۹ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* محمدرضا منصوری با کسب ۳۶ هزار و ۲۶۴ رای از مجموع ۶۸ هزار و ۲۲۶ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه راهی مجلس شورای اسلامی شد.
* در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیش، شهرام کوسه غراوی با کسب ۷۴ هزار و ۳۲۹ رای از مجموع ۱۴۲ هزار و ۳۲۶ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.
* در حوزه انتخابیه سراب هم یوسف داودی کسب ۳۱ هزار و ۱۵۸ رای از مجموع ۵۴ هزار و ۵۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* هدایت‌الله خادمی نیز از حوزه انتخابیه ایذه و باغملک با کسب ۷۲ هزار و ۷۳۸ رای از مجموع ۱۳۱ هزار و ۴۱۹ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.
* در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نمیر و سرعین هم محمد فیضی زنگیر با کسب ۷۶ هزار و ۱۴۵ رای از مجموع ۱۳۶ هزار ۸۱۰ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
* در حوزه انتخابیه اهر و هریس نیز بیت‌الله عبداللهی با کسب ۳۲ هزار و ۵۸۵ رای از مجموع ۶۳ هزار و ۵۹۵ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
*سید مهدی مقدسی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب با کسب ۸۸ هزار و ۹۴ رأی از مجموع ۱۴۰ هزار و ۶۰۲ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.
*در حوزه انتخابیه خدابنده احمد بیگدلی با کسب ۳۹ هزار و ۸۱ رأی از مجموع ۷۳ هزار و ۳۷۱ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمد بیرانوندی با کسب ۷۵ هزار و ۸ رای به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب ۶۳ هزار و ۷۱۰ رای از مجموع ۱۷۷ هزار و ۱۹۵ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
*اصغر مسعودی از حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان با کسب ۳۴ هزار و ۳۸۱ رأی از مجموع ۶۸ هزار و ۶۰۹ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.
*از حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد آقای علی کاظمی بابا حیدری با کسب ۵۱ هزار و ۵۸۸ رأی از مجموع ۸۰ هزار و ۳۶۷ آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.
*از حوزه انتخابیه ارومیه سید هادی بهادری با کسب ۲۲ هزار و ۹۷ رأی راهی بهارستان شد.
*از حوزه انتخابیه ارومیه روح‌الله حضرت‌پور طلاییه با کسب ۲۰۹ هزار و ۷۰۵ رأی از مجموع ۳۵۴ هزار و ۱۰۸ آرای صحیح مأخوذه راهی بهارستان شد.

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

گرایش سیاسی

استان

حوزه انتخابیه

وضعیت داوطلب

۱

زهرا ساعی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۲

میر‌علی‌اصغر الموسوی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۳

شهاب‌الدین بی‌مقدار

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۴

عباس عباس‌زاده

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۵

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۶

محمد اسماعیل سعیدی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۷

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۸

کریم شافعی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

مرند و جلفا

۹

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

اهر و هریس

   منتخب

۱۰

مجید نصیرپور

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

سراب

۱۱

داوودی

مستقل

آذربایجان‌شرقی

سراب

   منتخب

۱۲

آقاپور

مستقل

آذربایجان‌شرقی

شبستر

    منتخب

۱۳

علیرضا منادی

مستقل

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

۱۴

هادی بهادری

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ارومیه

منتخب

۱۵

مجید دودکانلوی میلان

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ارومیه

۱۶

شهروز برزگر

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

سلماس

    منتخب

۱۷

شریف‌پور

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

۱۸

محمد میرزایی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

۱۹

محمد فیضی

اصلاح‌طلب

اردبیل

اردبیل، نمین و نیر

   منتخب

۲۰

شکور پورحسین

مستقل

اردبیل

پارس‌آباد و بیله‌سوار

    منتخب

۲۱

سید کاظم موسوی

مستقل

اردبیل

اردبیل، نمین و نیر

۲۲

سمیه محمودی

مستقل

اصفهان

شهرضا و دهاقان

    منتخب

۲۳

اصغر سلیمی

اصولگرا

اصفهان

سمیرم

۲۴

ابراهیم نکو

اعتدالگرا

تهران

رباط‌کریم و بهارستان

۲۵

علی کاظمی

اصلاح‌طلب

چهارمحال‌و‌بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

منتخب

۲۶

باستانی

اعتدالگرا

خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات

۲۷

همایون یوسفی

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

۲۸

علی ساری

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

۲۹

شبیب جویجری

اصولگرا

خوزستان

اهواز

۳۰

محمودرضا ضرغامی

اصلاح‌طلب

خوزستان

بهبهان

۳۱

گل‌مرادی

اصلاح‌طلب

خوزستان

ماهشهر و امیدیه

    منتخب

۳۲

سیدافضل موسوی

اصلاح‌طلب

زنجان

زنجان و طارم

۳۳

کریم خان‌محمدی

مستقل

زنجان

زنجان و طارم

۳۴

محمدرضا خان‌محمدی

اصولگرا

زنجان

ابهر و خرمدره

۳۵

احمد بیگدلی

مستقل

زنجان

خدابنده

منتخب

۳۶

علی اکبری

اصلاح‌طلب

فارس

شیراز

۳۷

انصاری

اصلاح‌طلب

فارس

داراب

۳۸

اصغر مسعودی

مستقل

فارس

نیریز و استهبان

منتخب

۳۹

گودرزی

اصلاح‌طلب

فارس

نورآباد ممسنی

۴۰

سالار مرادی

اصلاح‌طلب

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران

۴۱

محمد رستگار

اعتدالگرا

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

۴۲

نورمحمد تربتی‌نژاد

اصلاح‌طلب

گلستان

گرگان و آق‌قلا

۴۳

محمد بیرانوندی

اصلاح‌طلب

لرستان

خرم‌آباد و دوره

منتخب

۴۴

حسین گودرزی

اصولگرا

لرستان

دورود و ازنا

۴۵

حسین‌زاده

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مراغه و عجب‌شیر

   منتخب

۴۶

دواتگری

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مراغه و عجب‌شیر

۴۷

حسن‌نژاد

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مرند و جلفا

    منتخب

۴۸

حسینیان

اصولگرا

آذربایجان شرقی

اهر و هریس

۴۹

علیلو

اصولگرا

آذربایجان شرقی

شبستر

۵۰

روح‌الله حضرت‌پور

اصولگرا

آذربایجان غربی

ارومیه

منتخب

۵۱

حاکم ممکان

مستقل

آذربایجان غربی

ارومیه

۵۲

رسول جلایر

اصولگرا

آذربایجان غربی

سلماس

۵۳

اکبرزاده

اصولگرا

آذربایجان غربی

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

۵۴

عیسی‌زاده

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

۵۵

هاشمی

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

۵۶

جهانبخش محبی‌نیا

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

۵۷

ایرج بیگدل‌لو

اصولگرا

اردبیل

پارس‌آباد و بیله‌سوار

۵۸

حجت‌الاسلام آقایی‌

اصولگرا

اصفهان

شهرضا و دهاقان

۵۹

جعفری

اصولگرا

اصفهان

سمیرم

۶۰

لطیف صادقی

اصولگرا

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

۶۱

سلام امینی

مستقل

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

    منتخب

۶۲

سارا فلاحی

مستقل

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

۶۳

جلال میرزایی

اصلاح‌طلب

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

    منتخب

۶۴

شادمهر کاظم‌زاده

مستقل

ایلام

دهلران، دره‌شهر و آبدانان

    منتخب

۶۵

علی‌محمد احمدی

مستقل

ایلام

دهلران، دره‌شهر و آبدانان

۶۶

احمد رسولی‌نژاد

اصولگرا

تهران

دماوند و فیروزکوه

۶۷

قاسم میرزایی نیکو

اصلاح‌طلب

تهران

دماوند و فیروزکوه

    منتخب

۶۸

حجت الاسلام نوروزی

اصولگرا

تهران

رباط‌کریم و بهارستان

    منتخب

۶۹

حسین گروسی

اعتدالگرا

تهران

شهریار، قدس و ملارد

۷۰

محمد محمودی شاه‌نشین

مستقل

تهران

شهریار، قدس و ملارد

   منتخب

۷۱

قدرت‌الله حمزه

اصولگرا

چهارمحال و بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

۷۲

خدیجه ربیعی

مستقل

چهارمحال و بختیاری

بروجن

    منتخب

۷۳

علی نادری‌فرد

اصلاح‌طلب

چهارمحال و بختیاری

بروجن

۷۴

ابوالقاسم خسروی

اصولگرا

خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات

۷۵

جواد کاظم‌نسب

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

۷۶

سید شریف حسینی

مستقل

خوزستان

اهواز

۷۷

شکرخدا موسوی

اصولگرا

خوزستان

اهواز

۷۸

غلامرضا شرفی

اصولگرا

خوزستان

آبادان

    منتخب

۷۹

محمد مولوی

اصولگرا

خوزستان

آبادان

۸۰

سیدهادی طباطبایی

اصولگرا

خوزستان

ایذه و باغ‌ملک

۸۱

هدایت‌الله خادمی

مستقل

خوزستان

ایذه و باغ‌ملک

   منتخب

۸۲

حبیب‌الله کشت‌زر

اصلاح‌طلب

خوزستان

بهبهان

    منتخب

۸۳

علی عسگر ظاهری

مستقل

خوزستان

مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

    منتخب

۸۴

علیرضا ورناصری

اصولگرا

خوزستان

مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

۸۵

حبیب آغاجری

اصولگرا

خوزستان

ماهشهر و امیدیه

۸۶

فریدون احمدی

اصولگرا

زنجان

زنجان و طارم

۸۷

علی وقف‌چی

مستقل

زنجان

زنجان و طارم

   منتخب

۸۸

محمد عزیزی

اصولگرا

زنجان

ابهر و خرمدره

   منتخب

۸۹

سید البرز حسینی

مستقل

زنجان

خدابنده

۹۰

جعفر قادری

اصولگرا

فارس

شیراز

۹۱

مرادی

اصولگرا

فارس

نورآباد ممسنی

۹۲

عسگری

اصولگرا

فارس

داراب

۹۳

فرهاد طهماسبی

اصولگرا

فارس

نیریز و استهبان

۹۴

سید احسن علوی

مستقل

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران

   منتخب

۹۵

منصور مرادی

مستقل

کردستان

مریوان و سروآباد

    منتخب

۹۶

امید کریمیان

مستقل

کردستان

مریوان و سروآباد

۹۷

سید سعید حیدری طیب

اصلاح‌طلب

کرمانشاه

کرمانشاه

۹۸

احمد صفری

اصلاح‌طلب

کرمانشاه

کرمانشاه

    منتخب

۹۹

سیدجواد حسینی‌کیا

اصولگرا

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

    منتخب

۱۰۰

سیدعلی طاهری

اصولگرا

گلستان

گرگان و آق‌قلا

۱۰۱

نبی هزارجریبی

اصلاح‌طلب

گلستان

گرگان و آق‌قلا

۱۰۲

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل

گلستان

گرگان و آق‌قلا

۱۰۳

رحمت‌الله جلالی

اصولگرا

گلستان

کردکوی و ترکمن و بندرگز

۱۰۴

رامین نورقلی‌پور

اصلاح‌طلب

گلستان

کردکوی و ترکمن و بندرگز

   منتخب

۱۰۵

نجیب حسینی

مستقل

گلستان

مینودشت و کلاله و مراوه تپه

۱۰۶

شهرام کوسه‌غراوی

مستقل

گلستان

مینودشت و کلاله و مراوه تپه

   منتخب

۱۰۷

محمدصادق حسنی جوریابی

اصلاح‌طلب

گیلان

رشت

۱۰۸

جبار کوچکی‌نژاد

اصولگرا

گیلان

رشت

۱۰۹

سیدعلی آقازاده دافساری

اصولگرا

گیلان

رشت

۱۱۰

سیدولی‌الله عظمتی

اصولگرا

گیلان

رشت

۱۱۱

صمد مرعشی

اصولگرا

گیلان

رودبار

۱۱۲

منوچهر جمالی

مستقل

گیلان

رودبار

   منتخب

۱۱۳

علاءالدین بروجردی

اصولگرا

لرستان

بروجرد

۱۱۴

عباس گودرزی

اصولگرا

لرستان

بروجرد

۱۱۵

هادی مقدسی

مستقل

لرستان

بروجرد

۱۱۶

فاطمه مقصودی

مستقل

لرستان

بروجرد

۱۱۷

مرتضی محمودوند

مستقل

لرستان

خرم‌آباد و دوره

۱۱۸

محمدرضا ملک‌شاهی راد

اصولگرا

لرستان

خرم‌آباد و دوره

منتخب

۱۱۹

اعظم محمدنیا

مستقل

لرستان

خرم‌آباد و دوره

۱۲۰

مجید کیانپور

مستقل

لرستان

دورود و ازنا

   منتخب

۱۲۱

علیپور

اصولگرا

مازندران

قائم‌شهر

۱۲۲

ادیانی

اصولگرا

مازندران

قائم‌شهر

    منتخب

۱۲۳

حسین نیازآذری

مستقل

مازندران

بابل

۱۲۴

همت‌الله طاهرنژاد

اصلاح‌طلب

مازندران

بابل

۱۲۵

محمدحسن آصفری

اصولگرا

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

۱۲۶

سید مهدی مقدسی

اصلاح‌طلب

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

منتخب

۱۲۷

شهلا میرگلوبیات

اصولگرا

مرکزی

ساوه و زرندیه

۱۲۸

محمدرضا منصوری

مستقل

مرکزی

ساوه و زرندیه

   منتخب

۱۲۹

غفاری

اصولگرا

مرکزی

شازند

۱۳۰

ابراهیمی

اصلاح‌طلب

مرکزی

شازند

    منتخب

۱۳۱

خالد زمزم‌نژاد

اصلاح‌طلب

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش

   منتخب

۱۳۲

احمد جباری

اصولگرا

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش

۱۳۳

حسن لطفی

اصلاح‌طلب

همدان

رزن

   منتخب

۱۳۴

عطا‌ءالله سلطانی صبور

اصولگرا

همدان

رزن

۱۳۵

احد آزادی‌خواه

اصولگرا

همدان

ملایر

    منتخب

۱۳۶

علیرضا امامی

اصلاح‌طلب

همدان

ملایر

۱۳۷

محمدرضا بابایی

اصولگرا

یزد

مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق

۱۳۸

صباغیان

مستقل

یزد

مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق

    منتخب

گفتنی است؛ دومین مرحله دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز گذشته ۱۰ اردیبهشت ماه در ۵۵ حوزه انتخابیه برگزار شد.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبار
  • گزارشی از شکاف عمیق بین ثروتمندان و فقرا در جهان/ تنها ۸ نفر، ثروتی به اندازه ۵۰ درصد جمعیت دنیا دارند!
    روایت نماینده اصلاح طلب از علت فوت مرحوم هاشمی/ موقع شنا همه را از استخر بیرون می‌کردند
    طوفان خیره کننده ۲ ایرانی در هلند/ افزایش فرصت هنرنمایی کریم در اروپا +جدول و فیلم
    زنان خانه‌دار دارای ۳ فرزند بیمه می شوند
    خریدی که استقلال به آن نیاز داشت/ منصوریان به هدف زد
    کی روش: فدراسیون فوتبال گروگان برانکوست/ سکوت سرد فدراسیون و وزارت ورزش در ماجرای مربیان خارجی/ مدیریت کفاشیانی در فدراسیون تاج ادامه دارد+فیلم
    اولین سانحه هوایی مرگبار ۲۰۱۷ به نام بوئینگ ثبت شد+ تصاویر
    کدام موشک روسیه روی سر داعش خراب می‌شود؟ + تصاویر
    پیامبر اسلام(ص) برای اثبات معراج خود به مشرکان چه گفت؟
    شگفتی آفرینش پرندگان
    مغز متفکر «بلک واتر» در همسایگی ایران چه می‌کند؟ +تصاویر
    عکس/ ژست عجیب آقای خاص!
    با این ترفندهای ساده خانه خود را شاد کنید+تصاویر
    گوگل چگونه اطلاعات شما را سرقت می کند؟/ مخالفان و موافقان چه می‌گویند؟
    لیموزین ویژه ترامپ؛ خودرویی با ویژگی‌هایی استثنایی + عکس
    کشته شدن ۲۰ داعشی نزدیک بیمارستان «الاسد»/دفع حملات تروریست‌ها در منطقه صنعتی و فرودگاه قدیم
    فقط به یک نمونه اشاره کنید!
    آموزش رمزگذاری روی سیستم عامل مک
    فیش نجومی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد/ دریافت ماهانه بیش از ۲۴ میلیون تومان+اسناد
    نوجوان ۱۸ ساله قربانی سلفی شد +تصاویر
    تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
    Powerd By: Kordaki.Net