تارخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
کد خبر : 131977
چاپ خبر

خطرناک ترین رستوران های جهان + تصاویر

۴۳۷۴۷۰۲_۹۸۵

به گزارش«کمال مهر»؛  در دنیای امروزی رستوران ها و هتل های بسیاری وجود دارند که مدیران این مراکز برای جلب مشتری بیشتر سعی می کنند با هم رقابت کنند.  بسیاری از مدیران لوکس بودن و مدرنیته بودن را برای جلب مشتری انتخاب میکنند اما برخی دیگر به سنت روی می آورند و شکل و شمایل [&hellip

به گزارش«کمال مهر»؛  در دنیای امروزی رستوران ها و هتل های بسیاری وجود دارند که مدیران این مراکز برای جلب مشتری بیشتر سعی می کنند با هم رقابت کنند.  بسیاری از مدیران لوکس بودن و مدرنیته بودن را برای جلب مشتری انتخاب میکنند اما برخی دیگر به سنت روی می آورند و شکل و شمایل رستوران خود را به صورت سنتی طراحی میکنند اما عده ای دیگر هستند که در رستوران های خود رابه سبک های عجیب و خطرناک طراحی میکنند که این هتل ها برای افراد خاص طراحی شده اند.

خطرناک ترین رستوران های جهان+تصاویر
رستوران آلکاتراز ترکیه
این رستوران برای مشتریان شرایطی را فراهم میکند که کاملا شبیه زندان مخوف آکاتراز است و مشتریانش را به غذاهای عجیب و غریب با افرادی به شکل با افرادی به شکل پرستار  و دکتر تا سر حد مرگ میترساند.
خطرناک ترین رستوران های جهان+تصاویر
رستوران درختی زرد در نیوزلند
این رستوران با ارتفاع ۱۰ متری در بالای یک درخت قرار داده شده است و در میان جنگل از مشتریان خود استقبال میکند و خطرات احتمالی جنگل بر عهده خود مشتری است چراکه این جنگل دارای حیوانات و حشی و خطرناک است.
خطرناک ترین رستوران های جهان+تصاویر
رستوران یخی لاینیو در فنلاند
این رستوران یخی بسیار سرد است و مراجعه کنندگان حتما با پوشش گرم وارد رستوران شوند چرا که درجه سرما در این رستوران تا ۲۴درجه فارنهایت پایین می آید.
خطرناک ترین رستوران های جهان+تصاویر
تاریکترین رستوران در یکی از شهرهای آلمان
این رستوران به طرز عجیبیوحشتناک طراحی شده و تاریکی و سیاهی هولناکی در انتظار مشتریان خود است.مشتریان به طور کامل صددر صد دید ندارند، میز  و غذاهای خود را باید پیدا کنند و در این بین اتفاقات زیادی برایشان رخ خواهد داد از قبیل غیب شدن غذا و عوض شدن مزه غذا و …
خطرناک ترین رستوران های جهان+تصاویر
رستوران نینجا در نیویورک
یکی از ترسناک ترین رستوران ها که به شکل و شمایل محلی ژاپن طراحی شده است و مشتریان اگر قصد غذا خوردن در این رستوران را دارند باید بدانند اگر وارد این رستوران شدند از حملات احتمالی نینجا ها و سامورایی ها با شمشیر تیز به شدت خواهند ترسید.
خطرناک ترین رستوران های جهان+تصاویر
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net