تارخ انتشار: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
کد خبر : 131445
چاپ خبر

معاون استاندار البرز:

تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در استان البرز پیگیری می‌شود

۱۳۹۴۰۹۰۲۱۰۴۵۱۶۳۳۳۶۵۵۹۴۴۴

معاون عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه حمل و نقل جاده‌ای می‌تواند از ارکان مهم اقتصاد مقاومتی باشد، گفت: پس از تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در کشور، این موضوع در استان البرز دنبال می‌شود

به گزارش«کمال مهر»؛، هیربد معصومی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز که امروز با حضور معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، فرمانده سپاه استان البرز و سایر مسئولان در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد، اظهار داشت: در سال جاری با توجه‌ به نامگذاری مقام معظم رهبری، بار مسئولیت مدیران کشوری و استانی سنگین‌تر شده و نیاز به تلاش سنگین‌تر و جهادی‌ برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

وی با بیان اینکه حمل و نقل جاده‌ای می‌تواند از ارکان مهم اقتصاد مقاومتی باشد، افزود: پس از تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در کشور، این موضوع در استان البرز دنبال می‌شود.

معاون عمرانی استانداری البرز با اشاره به اینکه نیازمند اقتصاد مقاوم و پرتلاش و توجه ویژه به بخش تولید و نیز حمایت از کارآفرینان در استان هستیم، تصریح کرد: این امر توسط استاندار و مجموعه استانداری البرز پیگیری می‌شود.

وی گفت: استان البرز از نظر مقیاس و مساحت از کوچکترین استان‌های کشور محسوب می‌شود اما از نظر موقعیت قرارگیری از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ۲۹ میلیون تردد خودرو از استان رقم قابل توجهی است.

معصومی با اشاره به اینکه البرز استان جدیدالتاسیسی است اما متاسفانه کثرت تغییر مدیران استانی سبب شده البرز در جایگاهی که باید، قرار نگیرد، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با اقداماتی که در دستور کار داریم، استان را به جایگاه اصلی آن برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه این تغییرات می‌تواند خون جدیدی در رگ‌های دستگاه‌های اجرایی استان جاری کند، یادآور شد: اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز نسبت به سایر ادارات در استان موفق بوده و انتخاب مدیرکل جدید با توجه به شناخت وی از استان می‌تواند اتفاق مناسبی برای البرز در این حوزه باشد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net