تارخ انتشار: یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۴
کد خبر : 126273
چاپ خبر

لحظه به لحظه با اعلام نتایج انتخابات 7 اسفند؛

اعلام نتایج قطعی ۶۸ حوزه‌‌ انتخابیه مجلس + اسامی و گرایشها/ اسامی منتخبان پنجمین دوره مجلس خبرگان در تهران/ آمار اولیه از نتایج انتحابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران

  به گزارش گروه انتخابات «کمال مهر»؛ دهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز گذشته در سراسر کشور برگزار شد. در این خبر در جریان اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج انتخابات ۷ اسفند قرار می‌گیرید: نتایج انتخابات مجلس خبرگان در سمنان و همدان مشخص شد نتایج ۱۲حوزه انتخابیه دیگر مجلس [&hellip

 

به گزارش گروه انتخابات «کمال مهر»؛ دهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز گذشته در سراسر کشور برگزار شد.

در این خبر در جریان اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج انتخابات ۷ اسفند قرار می‌گیرید:

نتایج انتخابات مجلس خبرگان در سمنان و همدان مشخص شد

نتایج ۱۲حوزه انتخابیه دیگر مجلس دهم اعلام شد

آمار اولیه از نتایج انتحابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران اعلام شد + آرای کسب شده

اسامی نهایی نمایندگان پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تهران

در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و در حوزه انتخابیه تهران از مجموع رای ماخوذه شمارش شده آقایان به ترتیب زیر حائز اکثریت شدند.

حسن محمدی عراقی و احمد محسنی گرکانی حایز اکثریت نسبی آرا در خبرگان استان مرکزی شدند

سیدهاشم حسینی بوشهری در انتخابات مجلس خبرگان حائز اکثریت نسبی آرا شد

سیدکاظم نورمفیدی و عبدالهادی مرتضوی شاهرودی از حوزه خبرگان گلستان حایز اکثریت نسبی آرا شدند

نتیجه شمارش آرای هفت حوزه انتخابیه مجلس دهم اعلام شد

نتیجه انتخابات میاندوآب و سقز اعلام شد


نتایج حوزه‌های انتخابیه مجلس+ آمار ماخوذه و کسب شده داوطلبان منتخب

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های زیر اعلام شد.

(حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند)

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
ورزقان    
ملکان    
هشترود و چاراویماق    
تبریز، اسکو و آذرشهر    
سراب و مهربان    
بناب    
بستان‌آباد محمد وحدتی هلان  
مرند و جلفا کریم شافعی(اصلاح طلب)

محمد حسن نژاد(مستقل)

*
مراغه و عجب شیر    
میانه    
کلیبر ، خداآفرین و هوراند قلی‌الله قلیزاده(اصولگرا)  
اهر و هریس    
شبستر معصومه آقاپورعلی شاهی

علی علیلو

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
بوکان    
مهاباد جلال محمودزاده  
خوی    
ماکو و چالداران    
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده  
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ همایون هاشمی

محمد میرزایی

جهانبخش محبی نیا

مهدی عیسی زاده

 *
سرشت و پیرانشهر    
ارومیه    
سلماس رسول جلایر سرنقی(اصولگرا)
شهروز برزگر کاشانی(اصلاح طلب)
*
اردبیل
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو

حسین شقلان

خلخال و کوثر    
مشکین شهر    
گرمی سید میرحمایت میرزاده(اصلاح طلب)  
اردبیل، نمین، سرعین و نیر    
ایلام
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده
علیمحمد احمدی
*
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران    
اصفهان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
کاشان، آران و بیدگل    
اصفهان    
خوانسار و گلپایگان علی بختیار  
قمصر و نطنز مرتضی صفاری نطنزی(اصولگرا)  
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی(اصولگرا)  
نجف‌آباد، تیران و کرون    
نائین، خور و بیایانک عباسعلی پوربافرانی(مستقل)  
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد(اصولگرا)  
شهرضا    
فلاورجان سید ناصر لارگانی  
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه(مستقل)  
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن    
لنجان  (محسن کوهکن‌ریزی (اصولگرا  
سمیرم    
خمینی‌شهر    
البرز
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
ساوجبلاغ    
کرج    
بوشهر
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
دشتستان    
کنگان، دیر و جم    
دشتی و تنگستان سید کمال الدین شهریاری(اصولگرا)  
بوشهر، گناوه و دیلم    
تهران
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
دماوند و فیروزکوه    
ورامین و پیشوا    
رباط کریم    
شهریار    
پاکدشت    
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس    
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
شهرکرد اردشیر نوریان  
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار قدرت الله حمزه شلمزاری

علی کاظمی باباحیدری

*
بروجن خدیجه ربیعی(مستقل)
علی نادری فرد(مستقل)
*
لردگان  محمد خالدی سردشتی  
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
بیرجند و درمیان    
قائنات فرهاد فلاحتی(اصولگرا)  
نهبندان و سربیشه    
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه    
خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
چناران و طرقبه    
مشهد و کلات    
گناباد    
تربت حیدریه    
درگز    
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی  
نیشابور    
خواف و رشتخوار    
فریمان و سرخس    
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب    
قوچان و فاروج    
تربت جام و تایباد  جلیل رحیمی جهان آبادی  
خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
بجنورد    
شیروان عبدالرضا عزیزی  
اسفراین هادی قوامی  
خوزستان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
اهواز    
ماهشهر، امیدیه و هندیجان    
شوش سید راضی نوری(اصولگرا)  
اندیمشک    
شوشتر    
مسجد سلیمان    
دزفول    
رامهرمز    
خرمشهر عبدالله سامری(مستقل)  
شادگان    
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی(اصولگرا)  
آبادان    
ایذه و باغملک    
بهبهان    
زنجان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
زنجان و طارم    
ابهر و خرمدره    
خدابنده    
ماهشان، انگوران و ایجرود    
سمنان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
سمنان و مهدیشهر    
شاهرود    
دامغان ابوالفضل حسن بیگی(اصولگرا)  
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب(اصولگرا)  
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
زاهدان علیم یارمحمدی(اصلاح طلب)

حسینعلی شهریاری(اصولگرا)

 
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین    
سراوان    
زابل    
چابهار، نیکشهر و کنارک    
ایرانشهر و سرباز    
فارس
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
نی ریز و استهبان  اصغر مسعودی

فرهاد طهماسبی

 *
شیراز    
لامرد و مهر سید محسن علوی  
داراب و زرین دشت    
خرامه، سروستان و کوار    
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت    
آباده، بوانات و خرم‌بید    
لارستان، خنج و گراش    
جهرم    
اقلید حسین افضلی(اصلاح طلب)  
سپیدان سید علاالدین خادم  
رستم و ممسنی    
کازرون    
فسا    
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند    
قزوین
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
قزوین و آبیک    
تاکستان    
بوئین‌زهرا    
قم
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
قم    
کردستان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
بیجار حمدالله کریمی(مستقل)  
مریوان و سروآباد منصور مرادی(مستقل)
امید کریمیان(اصلاح طلب)
*
سقز و بانه  محسن بیگلری  
قروه و دهگلان علی محمد مرادی(مستقل)  
سنندج، دیوان دره و کامیاران    
کرمان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی(اصولگرا)

محمدرضا پور ابراهیمی

 
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیکزاد پناه  
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج    
جیرفت و عنبرآباد    
بافت، رابر، ارزوئیه    
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری(مستقل)  
شهربابک علی اسدی(اصلاح طلب)  
رفسنجان و انار    
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب)  
کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
اسلام‌آباد غرب    
کنگاور و بیستون    
سنقر و کلیایی    
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب  فرهاد تجری  
پاوه    
کرمانشاه    
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
بویراحمد و دنا    
کهگیلویه و بهمئی    
گچساران    
گلستان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
علی‌آباد کتول    
گنبد کاووس    
رامیان و آزادشهر    
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز    
مینودشت و کلاله    
گرگان و آق‌قلا عبدالغفور امان زاده

نورمحمد تربتی نژاد

سید علی طاهری

 *
گیلان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
آستارا ولی داداشی  
فومن    
لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی  
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری(اصولگرا)  
لاهیجان و سیاهکل  ذبیح نیک‌فر لیالستانی(اصولگرا)  
صومعه‌سرا    
انزلی    
رودسر و املش  (اسدالله عباسی(اصولگرا  
آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی(اصولگرا)  
رودبار    
رشت    
لرستان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
خرم‌آباد    
سلسله و دلفان    
کوهدشت    
الیگودرز محمد خدابخش  
درود و ازنا    
پلدختر    
بروجرد    
مازندران
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
بابل    
ساری    
نوشهر و چالوس    
نکا، بهشهر و گلوگاه علی محمد شاعری  
                  آمل          عزت الله یوسفیان
بابلسر و فریدونکنار    
نور و محمود‌آباد علی اسماعیلی  
قائمشهر، سوادکوه و جویبار    
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد    
مرکزی
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
اراک، کمیجان و خنداب    
شازند    
دلیجان و محلات    
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات(اصولگرا)
محمدرضا منصوری(مستقل)
*
خمین    
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی  
هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
میناب، جاسک و سیریک    
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی    
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم نژاد(اصلاح طلب)
احمد جباری(اصولگرا)
 *
همدان
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
رزن حسن لطفی(اصلاح طلب)

عطا الله سلطانی صبور(اصولگرا)

*
اسدآباد    
نهاوند حسن بهرام نیا  
بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار(اصولگرا)  
تویسرکان محمدمهدی مفتح(اصولگرا)  
ملایر    
همدان    
یزد
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
یزد و صدوق    
اردکان    
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم    
تفت و میبد  کمال دهقانی فیروزآبادی  
اقلیت‌های مذهبی
حوزه انتخابیه منتخبان دور دوم
زرتشتیان    
کلیمیان‌    
ارامنه شمال    
آشوری    
ارامنه جنوب    

نمایندگان مجلس دهم در حوزه انتخابیه” تربت جام، تایباد و باخرز ” و لردگان مشخص شدند

در اطلاعیه شماره ۵۱ ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه” تربت جام، تایباد و باخرز ” و لردگان مشخص شدند.

تأیید نهایی نتایج انتخابات منوط به تأیید صحت انتخابات

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات تاکید کرد: تأیید نهایی نتایج انتخابات منوط به تأیید صحت و اعتبار انتخابات در حوزه انتخابیه است.

نمایندگان شوش، مبارکه، شاهین‌شهر، میمه، گلپایگان و گرمسار انتخاب شدند/دهلران به دوردوم رفت

ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.

 
رحمانی فضلی: تلاش می‌کنیم تا امشب، ۷۰ تا ۸۰ درصد نتایج را اعلام کنیم

وزیر کشور گفت: تلاش می‌کنیم تا امشب، ۷۰ تا ۸۰ درصد نتایج را اعلام کنیم.

 

در ۶۱ حوزه اصلی کار انتخابات نهایی شده است/ در ۱۳ حوزه انتخابات به دور دوم کشیده شد

سخنگوی وزارت کشور گفت: در ۶۱ حوزه اصلی کار انتخابات نهایی شده و در ۱۳ حوزه انتخابات به دور دوم کشیده شد.

مقیمی: اعلام نتایج قطعی در ۲۸ حوزه انتخابیه/ تاکنون ۲۱ نفر به مجلس راه یافتند

تا این لحظه نتیجه ۲۸ حوزه انتخاباتی از ۲۰۷ حوزه انتخاباتی مشخص شده و ۲۱ نفر در این ۲۸ حوزه انتخاب شدند و ۷ نفر به مرحله دوم رفتند.

 

نتایج غیررسمی انتخابات خبرگان رهبری در سراسر کشور+جدول

 
نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول

انتخابات در برخی از کلان‌شهرها به مرحله دوم کشیده شده است

سخنگوی وزارت کشور گفت: انتخابات در برخی از کلان‌شهرها به مرحله دوم کشیده شده است.


امیری: تاکنون ۳۳ میلیون رای شمارش شده است

سخنگوی وزارت کشور گفت: حدود ۳۳ میلیون رأی تا به حال شمارش شده است.

نمایندگان مجلس دهم در “نائین، خور و بیابانک” و “سیرجان و بردسیر” مشخص شدند

در اطلاعیه شماره ۳۹ ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا صبح امروز در دو حوزه انتخابیه اعلام شد.

اعلام نتیجه نهایی در چهار حوزه انتخابیه کشور

ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چهار حوزه انتخابیه را منتشر کرد.

اسامی منتخبان دو حوزه انتخابیه گرمی و مریوان و سروآباد مشخص شد

ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی دو حوزه انتخابیه را منتشر کرد.

نمایندگان حوزه انتخابیه خرمشهر و بندر لنگه، بستک و پارسیان مشخص شدند

ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چهار حوزه انتخابیه را منتشر کرد.

نمایندگان دامغان، بروجن، ساوه و زرندیه انتخاب شدند

ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.

نمایندگان حوزه انتخابیه مرند و جلفا به مرحله دوم رفتند

ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.

نماینده تالش مشخص شد و انتخابات در حوزه انتخابیه رزن به دور دوم کشیده شد

ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.

این خبر در حال تکمیل است…

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • آخرین اخبار
  • وقتی این مرد فهمید همسرش با همکارش ارتباط پنهانی دارد چه بلایی سرش آمد؟ + عکس
    ۱۷ عادت گفتاری افراد خیلی دوست داشتنی
    عکس/ بوسه آتش نشان بر تجهیزات همکارش
    عکس/ ژست ترامپ پس از مراسم تحلیف
    عکس/ کسبه در حال تخلیه ساختمان مجاور پلاسکو
    عکس/ پوشش عجیب انریکه در تمرین بارسلونا
    تراکتور دست روی ستاره مورد نظر استقلال گذاشت
    جزئیات نرخ سودبانکی جدید مصوب برای همه بانک‌ها
    عکس/ نمای هوایی از پلاسکو صبح امروز
    بازیگر «معمای شاه» سکته مغزی کرد
    هندی ها جای کارگران یزدی را می گیرند؟!
    جزییات حادثه پلاسکو/ ۳ آتش نشان از زیر آوار خارج شدند/ شهادت ۱۶ آتش‌نشان قطعی است+عکس و فیلم
    آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا/ به هیچ یک از زائران ایرانی آسیب نرسیده است
    آتش نشان ساوجبلاغی کتابش را به شهدای مدافع شهر تقدیم کرد
    نمایشگاه تخصصی کتاب های هنر در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود
    پدرم در روز تولدم به خانه بازگشت و بهترین هدیه را به من داد/ زینبی(س) شدن میراث اوست که حفظ می کنم
    ماشین های آتش نشانی دوبلین به پرچم ایران مزین شد+عکس
    شکنجه عجیب نوجوان ۱۲ ساله توسط مادر سنگدل + تصاویر
    هجمه به فرهنگ در قالب بازی/ الگوپذیری از بازیهای رایانه‌ای؛ مثبت یا منفی
    نوع پوشش استیو جابز در یک نگاه +عکس
    تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
    Powerd By: Kordaki.Net