تارخ انتشار: سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹
کد خبر : 125862
چاپ خبر

هزینه‌های درمانی کارگران در سال ۹۵ رایگان می‌شود

۴۱۸۲۰۹۹_۶۴۹

دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: در طرح رایگان شدن هزینه درمان کارگران، تمامی افراد عضو انجمن صنوف از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند

به گزارش «کمال مهر»؛  هادی ابوی دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشوربا اشاره به اجرائی شدن طرح رایگان شدن هزینه درآمد کارگران در کشور اظهار داشت: کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با توجه به بالا بودن هزینه های درمانی در نظر دارد با انعقاد قراردادی با بیمه ، هزینه درمانی کارگران را به حداقل برساند.
وی با اشاره به این‌که بهداشت و درمان خانوارهای کارگری به ویژه دندانپزشکی یکی از موضوعاتی است که می‌تواند به طور کامل برای کارگران رایگان شود، بیان کرد: در خصوص مشکلات کارگران موضوع دیگر تامین مسکن آن ها است که اگر به عنوان یکی از دغدغه‌های جامعه کارگری به نتیجه برسد بخش بزرگی از هزینه های سبد معیشتی آن‌ها را جبران می کند.
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور افزود:در طرح رایگان شدن هزینه درمان کارگران تمامی افرادی که عضو انجمن صنوف هستند می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.
ابوی با اشاره به اینکه بازنشستگان نیز می توانند در این طرح ثبت نام کنند، تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۵ تمامی کارگرانی که عضو انجمن صنوف هستند می توانند از طریق تعاونی مرکز ملی برای بهره مندی از مزایای این طرح ثبت نام کنند.
وی گفت: در شرایط کنونی که امکان بالا بردن حقوق و دستمزد کارگران در حدی نیست که بتواند هزینه‌های آن‌ها را پوشش دهد باید حمایت‌های دولتی برای کارگران همچون این طرح پیش بینی شود.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net