تارخ انتشار: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
کد خبر : 124327
چاپ خبر

فیلمبرداری از آزار دختران، روش کثیف «پاشا» برای اخاذی+تصاویر

جوانی که با هویت تقلبی پاشا اقدام به شکار دختران می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی «کمال مهر»؛ در اوایل بهمن ۱۳۹۴ خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۳۹ مرزداران به مأمورین اعلام کرد که دو عدد گوشی تلفن همراهش زمانیکه به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پژو پرشیا سفید رنگ شده ، توسط راننده ی پژو سرقت شده است .

پرونده در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت به شیوه کش روی” و به دستور بازپرس شعبه چهاردهم دادسرای ناحیه ۲ تهران ، پرونده در اختیار گارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

تغییر موضوع پرونده با اظهارات جدید شاکیه:
شاکیه پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی ، همان اظهارات اولیه ی خود مبنی بر سرقت گوشی های تلفن همراهش به شیوه کش روی از داخل کیف دستی اش را مطرح کرد اما در ادامه و در توضیح نحوه سرقت گوشی های تلفن همراهش مطالبی را توضیح داد که مسیر پیگیری پرونده را به طور کامل تغییر داد .

شاکیه در اظهارات جدیدش به کارآگاهان گفت : ” در مورخه ۰۳/۱۰/۱۳۹۴ و قبل از رفتن به کلاس زبان بهمراه بهمراه یکی از دوستانم به پاساژ تیراژه رفته بودیم ؛ ساعت ۱۶:۰۰ به قصد رفتن به کلاس از دوستم خداحافظی کرده و اقدام به گرفتن یک تاکسی کردم که یک دستگاه خودرو پژو پرشیا سفید رنگ با شیشه های دودی شده در مقابل من توقف کرد . در طول مسیر ناگهان راننده با نشان دادن یک کارت ملی خودش را بنام کوچک پاشا معرفی و در ادامه به اصرار یک شماره تلفن همراه به من داد و از خواست تا با او تماس بگیرم ؛ به او عنوان کردم که علاقه ای به این کار ندارم و شماره را از او نگرفته و پس از رسیدن به مقابل ساختمان مؤسسه زبان از ماشین پیاده شده و به داخل مؤسسه رفتم . پس از اتمام کلاس و در زمان خروج از ساختمان مؤسسه ، در کمال تعجب متوجه شدم که همان جوان در آنطرف خیابان ایستاده است و با مشاهده من مجددا به من نزدیک شد و از من درخواست کرد تا سوار ماشین شوم ؛ قصد سوار شدن به ماشین را نداشتنم که او دست مرا گرفت و با طرح این ادعا که تنها قصد صحبت کردن با مرا دارد ، به اصرار مرا سوار ماشین کرد ؟!! ؛ پس از قرار دادن کیف دستی ام در صندلی عقب ماشین شروع به صحبت کرد که پس از دقایقی صراحتا به او عنوان کردم که به هیچ عنوان قصد ایجاد آشنایی با او را ندارم و در ادامه در اتوبان [ شهید ] همت از ماشین پیاده شدم ؛ پس از پیاده شدن متوجه شدم که آن جوان راننده در لحظه ی قرار دادن کیف دستی ام در صندلی عقب ماشین اقدام به سرقت دو گوشی تلفن همراهم کرده است ” .

فقدان مدارک پاشای واقعی :
با آغاز رسیدگی به پرونده ، هویت کامل صاحب کارت ملی ارائه شده از سوی راننده پژو پرشیا مورد شناسایی قرار گرفت ؛ با تحقیقات از “پاشا . پ” مشخص شد که مدارک شناسایی وی در اواخر سال ۹۲ و در داخل یک خودرو مسافرکشی مفقود شده و در همان تاریخ “پاشا . پ” با مراجعه به مراجع قانونی و اداره ثبت احوال نسبت به اعلام فقدان مدارک و دریافت مدارک المثنی اقدام نموده است .

“پاشا . پ” در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت : “در طول این مدت ، چندین نوبت از سوی مراجع مختلف قضایی و انتظامی از من در خصوص فریب دختران جوان تحقیق شده که هر بار پس از ارائه مدارک قانونی اعلام فقدان مدارک شناسایی و همچنین عدم شناسایی از سوی شکات ، رفع اتهام شدم اما با این وجود این موضوع تأثیر روانی بسیار بدی بر روی من و حتی اعضای خانواده ام گذاشته است ” .

شناسایی دومین شاکیه :
در ادامه تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری پاشای قلابی ، خانم جوانی که توسط راننده یک دستگاه پژو پرشیا سفید رنگ شیشه دودی بنام پاشا مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود ، به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد .

این خانم جوان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : چندی پیش و از طریق شبکه های اجتماعی با جوانی حدودا ۳۰ ساله که خودش را “پاشا . پ” معرفی کرد ، آشنا شدم ؛ ابتدا با هم ارتباط مجازی و در ادامه تماس های تفنی داشتیم اما پس از مدتی ارتباط ما نزدیک تر شد . پاشا قسم می خورد که قصد ازدواج با مرا دارد ؛ گریه می کرد و مدعی می شد که مرا دوست دارد و … تا اینکه یک روز به بهانه ملاقات با اعضای خانواده اش مرا به خانه ای در منطقه پونگ  – خیابان ناطق نوری برد ؛ در آنجا بودکه با تهدید چاقو ، همانند یک حیوان به جانم افتاد و … ؛ با تهدید انتشار فیلم و اینکه آبروی مرا پیش همه مردم و دوستانم خواهد برد از من پول می گرفت و من نیز از ترس آبرویم شکایت نمی کردم تا اینکه نهایتا تصمیم به طرح شکایت گرفتم ” .

دستگیری پاشای قلابی :
با راهنمایی دومین شاکیه ، مخفیگاه پاشای قلابی شناسایی و متهم در مورخه ۱۲/۱۱/۱۳۹۴ در داخل مخفیگاهش دستگیر و یک دستگاه خودرو پژو پرشیا سفید رنگ شیشه دودی به شماره انتظامی ایران ۳۳/*** س ۸۴ نیز از متهم کشف شد .

بررسی سوابق متهم نشان داد که وی از مجرمین سابقه داری است که پیش از این بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف “آدم ربایی” ، “تهدید” ، “اخاذی” و “تحصیل مال نامشروع” دستگیر و روانه زندان شده است .

متهم در اعترافات اولیه عنوان داشت : “از حدود ۱۸ ماه پیش ، یک کارت ملی در محدوده میدان صنعت پیدا کردم !! با قرار دادن تصویر خود بر روی تصویر صاحب کارت ملی اقدام به جعل کارت ملی کرده و در واقع از آنزمان به بعد تغییر هویت داده و در همه جا خود را بنام “پاشا . پ” معرفی می کردم ؛ حتی خانه اجاره ای خود ( مخفیگاه و محل دستگیری متهم ) را نیز بنام “پاشا . پ” اجاره کردم ؛ …. ؛ طی این مدت به روش های مختلف ابتدا با خانم های جوان دوست می شدم و اگر یک نفر از آنها با من دوست نمی شدند ، در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت گوشی های تلفن همراهشان می کردم اما اگر موفق به جلب اعتماد طرف مقابل می شدم ، به تدریج ارتباط خودم را با این افراد نزدیک می کردم و … ” .

مخفیگاه متهم : ورود آزاد – خروج ممنوع !!!
در زمان دستگیری متهم و در بررسی مخفیگاه متهم ، کارآگاهان متوجه شدند که در ورودی مخفیگاه متهم بگونه ای تغییر کرده بود که از داخل به هیچ عنوان باز نمی شد ( در فاقد دستگیره شده بود ) تا کسی امکان خروج از آنرا نداشته باشد ؛ همچنین دهها قطعه عکس از متهم کشف شد که با توجه به اظهارات تعدادی از شکات پرونده مشخص شد که متهم در زمان طرح پیشنهاد دوستی ، این عکس ها را به آنها نشان می داد .

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” در ادامه تحقیقات تعداد دیگری از شکات و خانم های جوان که توسط متهم پرونده مورد سرقت ، زورگیری و یا تهدید قرار گرفتند شناسایی و پس از دعوت به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، متهم را مورد شناسایی قرار دادند “.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در پایان این خبر عنوان داشت : از کلیه شکات احتمالی که توسط سرنشین جوان یک دستگاه خودرو پژو پرشیا سفید رنگ با شیشه های دودی مورد سرقت ، زورگیری ، تهدید ، فریب ، آزار و اذیت و یا اخاذی قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود و شناسایی متهم پرونده به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در جنت آباد شمالی – نرسیه به اتوبان آبشناسان – خیابان شاهین شمالی مراجعه نمایند و اطمینان داشته باشند که اظهارات و شکایت آنها نزد پلیس محرمانه تلقی می گردد”.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • زمانی: صحبت بختیار جالب نبود
  حدیث روز/ اولویت فرزندان دختر بر پسر در کلام پیامبر(ص)
  عکس/ حرکات منحصر به فرد فیروز کریمی
  جزئیاتی از ابهامات مالی برادر رئیس‌جمهور/ از اهدا خانه میلیاردی در تجریش تا واریز پول به حسابی در لندن و کانادا
  خانه ۱۶ میلیاردی هدیه شده به همسر فریدون از محل یک موسسه خیریه بود که در آن پولشویی می‌کردند
  تولید کننده نباید دغدغه‌ای جز تولید داشته باشد
  حلقه دره کرج قربانی عدم انجام تعهد ۱۰ ساله شد/ محیط زیست از شهرداری کرج شکایت کرد
  اکران جشنواره فیلم فجر در سینما هجرت برگزار خواهد شد/ پردیس سینمایی کرج احداث می شود
  علاقه شدید رئیس جمهورهای آمریکایی به فست فود+تصاویر
  خندوانه‌ای متفاوت بدون حضور تماشاگر/ این بار نخندیدیم! + فیلم
  اعتیاد به تلفن همراه زن چینی را خجالت زده کرد + تصاویر
  چرا پلاسکو فرو ریخت؟/ واکاوی زوایای پیدا و پنهان حادثه
  الهام حمیدی آتش‌نشان شد +عکس
  فردی که مالیات خود را با فرغون پرداخت کرد +تصاویر
  مردی که نام فرزندش را ترامپ گذاشت
  دست نوشته کودکان برای آتش نشانان+عکس
  نتیجه حیرت انگیز نبرد میان مار و عنکبوت+تصاویر
  اعدام فجیع ۸ نفر در کرکوک از سوی داعش/ تروریست‌ سنگدل قلب یکی از قربانی‌ها را خورد!
  توئیت خنده دار نتانیاهو در پاسخ به واکنش کاربران ایرانی
  تصویری جالب از بوش پسر در مراسم تحلیف ترامپ
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net