تارخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
کد خبر : 123958
چاپ خبر

فرمانده انتظامي استان البرز:

دستگیری ۷۰ سارق دراجرای طرح های منطقه ای کرج / طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی با قوت اجرا خواهد شد

۳۰۷۹۸۲_۷۶۹

سردار کامرانی صالح گفت: پیشگیری از سرقت و کاهش جرایم از مهم ترین وظایف پلیس در جهت ارتقاء امنیت پایدار است

 

 

گروه استانی«کمال مهر»؛»؛ سردار کامرانی صالح در حاشیه اجرای طرح های منطقه ای در شهر کرج که روز گذشته با همکاری و توان تمامی نیروهای کلانتری و پلیس های تخصصی به اجرا در آمد با اشاره به اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ضامن سلامت جامعه است، گفت: این طرح ها تا پاکسازی مناطق آلوده و کاهش جرایم تعطیل بردار نیست و با قوت اجرا خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه از آنجایی که مطالبات مردم در بحث مقابله با جرایم اجتماعی بیشتر در حوزه مقابله با سرقت و کاهش آن است، گفت: با افزایش طرح های منطقه ای، حجمی و نقطه ای درسطح استان البرز به ویژه در کلان شهر کرج به صورت مستمر، افزایش تعداد گشت های شبانه پلیس در مناطق آلوده به سرقت، زیرنظر قرار دادن اماکن عمومی به صورت محسوس و نا محسوس و برخورد قاطع با مالخران با دستاوردهای خوبی مواجه بودیم که کاهش پنج درصدی انواع سرقت از ابتدای سال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه آن حاکی از این موضوع است .

سردارکامرانی صالح، تلاش بی وقفه یگان های انتظامی در استان به ویژه مناطق جرم خیز کلان شهرکرج را از موفقیت طرح ویژه مقابله با سرقت برشمرد و گفت: طرح های منطقه ای پاکسازی مناطق آلوده شهر کرج، روز گذشته با حضور فعال کلانتری ها، نیروی یگان امداد و پلیس های تخصصی در چندین نقطه این شهر به اجرا درآمد.

این مقام مسئول از دستگیر ۷۰سارق خودرو، منزل، اماکن تجاری و مغازه و … در اجرای این طرح ها خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه عامل ۸۰ درصد سرقت ها افراد معتاد هستند؛ در این طرح ها ۸۷ معتاد کارتن خواب دستگیر و تحویل مراکز مجاز ترک اعتیاد شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت: اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی موجب افزایش امنیت شده؛ با توجه به رضایت مردم از اجرای این طرح ها، پلیس البرز طرح های مزبور را با قوت اجرا خواهد کرد.

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net