تارخ انتشار: جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۱
کد خبر : 123025
چاپ خبر

دبیر هیئت بدنسازی البرز:

مسابقه پرورش اندام انتخابی استان البرز در ۱۵ بهمن ماه برگزار می‌شود

۱۳۹۳۰۹۰۹۱۳۰۹۰۷۷۱۸۴۱۸۹۰۲۴

دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان البرز گفت: در ۱۵ بهمن‌ماه مسابقه پرورش اندام، بادی‌کلاسیک و فیزیک در ۲ رده سنی بزرگسالان و جوانان در سطح استان برای مسابقات انتخابی کشوری برگزار می‌شود

   «کمال مهر»؛محمد بیگدلی در مورد برنامه‌های هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان البرز، اظهار داشت: در ۱۵ بهمن‌ماه مسابقه پرورش اندام، بادی‌کلاسیک و فیزیک در ۲‌رده سنی بزرگسالان و جوانان در سطح استان برای مسابقات انتخابی کشوری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در مهرماه سال جاری در استان البرز میزبان مسابقات قوی‌ترین مردان کشور بودیم، افزود: مسابقه پرس سینه در رشته پاورلیفتینگ و مسابقات لیفت نیز به زودی در استان برگزار می‌شود.

دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان البرز با اشاره به برگزاری کلاس مربی‌گری بانوان، گفت: این کلاس‌ها در بخش آقایان از ۱۷ بهمن‌ماه آغاز می‌شود که ثبت نام مجموع این مربیان ۵۷ نفر بوده که بر اساس نتایج، فدراسیون مشخص می‌کند چه تعداد از این افراد پذیرفته شده‌اند.

وی در مورد ظرفیت رشته بدن سازی و پرورش اندام البرز در سطح کشور، تصریح کرد: البرز در دوره گذشته که در تابستان سال جاری برگزار شد، رتبه نائب قهرمانی کشور را به صورت تیمی کسب کرد و همچنین در انفرادی نیز رتبه‌های اول، دوم، سوم و پنجم نیز کسب کرده است.

بیگدلی با اشاره به تعداد ورزشکاران رسمی ثبت شده این رشته در استان البرز، یادآور شد: حدود ۷۰۰ باشگاه در سطح استان وجود دارد که در مجموع بیش از ۱۰هزار ورزشکار در رشته بدنسازی و پرورش اندام در استان وجود دارد و ورزشکارانی که در سطح قهرمانی در استان فعالیت می‌کنند حدود ۵۰۰ نفر هستند.

وی خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه مشکلی در هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان وجود ندارد و مسابقات در زمان مقرر برگزار و مقام‌های قهرمانی زیادی نیز کسب می‌شود که تجلیل از آنان نیز توسط هیئت صورت می‌گیرد، همچنین برگزاری سمینار و کلاس‌های مربی‌گیری در طول سال نیز به طور مرتب برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net