تارخ انتشار: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۳
کد خبر : 119698
چاپ خبر

کدام گروه از دانشجویان اروپایی بیشتر تقلب می کنند؟ + تصویر

۳۹۷۱۹۲۶_۸۷۶

طبق آخرین آمار سال گذشته حدود ۵۰،۰۰۰ دانشجو در حین تقلب سر جلسه امتحان شناسایی شدند

به گزارش«کمال مهر»؛ طبق آخرین آمار سال گذشته حدود ۵۰،۰۰۰ دانشجو در حین تقلب سر جلسه امتحان شناسایی شدند اما فقط یک درصد از این تعداد از دانشگاه اخراج شدند.

بر اساس همین آمار یک‌سوم این تعداد مربوط به دانشجویانی است که اصالتاً اهل کشورهایی غیر از اتحادیه اروپا هستند. این در حالی است که با توجه به اطلاعات به‌دست‌آمده از فرم پذیرش ۷۰ دانشگاه اروپایی، دانشجویان متعلق به کشورهایی غیر از اروپا تنها ۱۲ درصد کل دانشجویان این مراکز را تشکیل می‌دهند.

در دانشگاه کوئین مری لندن، ۳ نفر از هر ۴ فارغ‌التحصیلی که مشخص شد مرتکب سرقت ادبی شدند، خارجی و از این میان هم یک‌سوم چینی بودند.

آمار ۱۲۹ دانشگاه انگلستان نیز نشان می‌دهد ۳۶۲ نفر به خاطر تقلب از دانشگاه اخراج شدند. ۵ نفر هم فرد دیگری را به‌جای خود سر جلسه فرستاده بودند.

پروفسور یک از دانشگاه‌ها می‌گوید ازنظر وی استفاده از مقاله نویسان حرفه‌ای که در اینترنت به‌راحتی قابل‌دسترسی هستند، در حال افزایش است.

آقای جفری آلدرمن، پروفسور دانشگاه باکینگهام نیز می‌گوید: تقلبی که آن را تقلب نوع ۱ می‌نامم شامل سرقت ادبی و کپی کردن می‌شود که شناسایی‌شان آسان است؛ اما نگرانی من از بابت تقلب نوع ۲ است یعنی استفاده از خدمات قراردادیِ مقاله‌نویسی که روزبه‌روز هم بیشتر می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net