تارخ انتشار: جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱
کد خبر : 116672
چاپ خبر

تل‌آویوبزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان/شهری که خواب در آن معنی ندارد

۰٫۸۵۰۳۳۶۰۰۱۳۶۱۵۶۵۵۹۹_parsnaz_ir

زن‌ها در سرزمین‌های اشغالی به ابزاری پرسود برای تجارت و صنعت گردشگری رژیم صهیونیستی تبدیل شده‌اند به همین واسطه شهرک صهیونیستی “تل‌آویو”، این روزها به دلیل اشاعه فساد و فحشا در این منطقه به “مرکز همجنس‌گرایان جهان” تبدیل شده‌ است.تل‌آویو به جایی معروف است که خواب در آن معنی نداشته و تمام ساعات روز بیدار است

اما چه ویژگی‌هایی تل‌آویو را متمایز می‌سازد؟
در زیر به برخی از ویژگی‌های شاخص تل‌آویو اشاره شده است که به طور مفصل به آن‌ها پرداخته خواهد شد:‌
* تل‌آویو مرکز همجنس‌گرایان دنیا معرفی شده است.
* بیشترین خانه‌های فساد دنیا در تل‌آویو قرار دارند.
* تل‌آویو با مرکز قمار دنیا یعنی “لاو‌وگاس” مقایسه می‌شود.
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
* ماهی یک میلیون نفر به خانه‌های فساد در این شهرک صهیونیستی نشین می‌روند.
* تل‌آویو یکی از ۴ مکان اول دنیا از لحاظ تعداد روسپی است.
* سالانه ۳ تا ۵ هزار روسپی به سرزمین‌های اشغالی قاچاق می‌شوند.
* اسراییل سومین رژیم جهان از لحاظ قاچاق انسان است.
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
مرکز فساد دنیا کجاست؟
به گزارش بی‌بی‌سی، روسپی‌گری در سرزمین‌های اشغالی امری “قانونی” است. گرچه گفته می‌شود خانه‌های فساد در این رژیم غیر قانونی هستند اما حدود ۲۸۰ خانه فساد در تل‌آویو مشغول به فعالیت هستند که همین امر اسراییل را به یکی از ۱۰ مکان دارنده بیشترین تعداد خانه فساد تبدیل کرده است. روزنامه انگلیسیthe Sun”” انگلیس نیز در سال ۲۰۱۰ تل‌آویو را با ۲۵۰ خانه فساد مرکز فساد دنیا نامید، البته این میزان اکنون به ۲۸۰ رسیده است.
چرا تل‌آویو به مرکز تجمع همجنس‌گرایان دنیا تبدیل شده است؟‌
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
به گزارش دیلی‌بیست، تل‌آویو را می‌توان با “لاس‌وگاس” در آمریکا مقایسه کرد. شهری پر از کلوپ‌های شبانه مخصوص همجنس‌گرایان، قمارخانه‌های فراوان، ساحل‌ها و هتل‌های مخصوص همجنس‌گرایان. مقامات رژیم صهیونیستی از جاذبه‌های همچنس‌گرایی در تل‌آویو سود فراوانی کسب کرده‌ و صنعت گردش‌گری این رژیم را به طور قابل ملاحظه‌ای گسترش داده‌اند. در سال گذشته حدود ۵۰ هزار مسافر همجنس گرا به تل‌آویو سفر کرده‌اند.
گزارشی که موسسه توریست همجنس‌گرایان اروپا منتشر کرده است نشان می‌دهد، همجنس‌گرایان اروپایی سالانه ۰٫۲۵ میلیارد دلار در تل‌آویو خرج می‌کنند. در سال ۲۰۱۱، یک نظرسنجی توسط شرکت‌های هوایی آمریکایی انجام شد که در نتیجه آن تل‌آویو به عنوان مرکز همجنس‌گرایان دنیا معرفی شد.
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
یکی از دلایلی که تل‌آویو را به “خانه همجنس‌گرایان” دنیا تبدیل کرده است، پذیرش عمومی صهیونیست‌ها به این مسئله است. صهیونیست‌ها که به هیچ نوع اخلاقیاتی پایبند نیستند، و به ارزش‌های خانوادگی ارج نمی‌گذارند با این مسئله نیز مشکلی ندارند.
اما بی‌بند و باری‌ها در تل‌آویو که اخیرا بسیار افزایش یافته و طبق گزارشات می‌توان همه جا شاهد آن بود،‌ باعث افزایش نرخ بیماری‌هایی مانند ایدز شده است. به گزارش سازمان AIDS رژیم صهیونیستی، نمونه‌های مبتلا به ایدز از سال ۲۰۰۷ تاکنون ۳۰ درصد افزایش یافته است.
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
تبلیغات گسترده جنسی در راستای جذب گردشگر
به گزارش یدیعوت آحارانوت؛ کارت‌ها و مجلاتی که در سرزمین‌های اشغالی خدمات جنسی ارائه می‌دهند بسیار هستند و همه جا می‌توان این کارت‌ها را پیدا کرد، در پیاده‌روها در پارک‌ها و حتی زیر برف‌کن خودروها.شخصی به نام Bernheimer، در این رابطه‌ می‌گوید: تل‌آویو تبدیل به یک مرکز فساد بزرگ شده است. افراد تنها به خاطر ایجاد روابط جنسی و فساد و مصرف مواد مخدر به این شهر سفر می‌کنند.
دلیل شهرت محله” ایستگاه اتوبوس قدیمی تل‌آویو” چیست؟پایگاه تحلیلی vilmantas-dambrauskas، محله” ایستگاه قدیمی اتوبوس تل‌آویو” “”Old Tel Aviv Central Bus Station، یکی از کثیف‌ترین و فاسدترین مناطق تل‌آویو است. این منطقه به نام‌های “چراغ قرمز تل‌آویو” و “ایستگاه آخر معتادان” معروف است. ایستگاه اتوبوس قدیمی در سال‌های ۱۹۴۱ تا ۱۹۹۳ ایستگاه اصلی اتوبوس در تل‌آویو و یک مرکز تجاری بزرگ بود.
تخمین زده می‌شود که حدود ۷۰ درصد از روسپی‌های که در تل آویو کار می‌کنند از کشورهای اتحادیه جماهیر شوروری سابق به این منطقه قاچاق شده‌ باشند.در این منطقه بسیاری از مهاجران غیرقانونی و کارگران کشورهای خارجی مستقر هستند. به علاوه، یکی از دلایل شهرت این منطقه، وجود تعداد زیادی از خانه‌های فساد است.مناطقی از شهر تل‌آویو نشان داده می‌شود که فساد و روسپی‌گری در آنجا فراوان است. تل‌آویو به علاوه اینکه یکی از فاسدترین مکان‌های دنیا است، از کثیف‌ترین‌ها هم به شمار می‌رود.
به گزارش هاآرتص، بسیاری از روسپی‌هایی که در این منطقه کار می‌کنند بی خانه و مکان بوده و در خیابان‌ها می‌خوابند.یکی از زنان روسپی در مصاحبه با این روزنامه صهیونیستی گفته است: این یک راز سرباز است. همه می‌دانند. ساعت کاری ما ۱۰ صبح شروع می‌شود، اما اگر ساعت ۹ صبح درها را باز کنیم، مشتری‌ها باز هم پیدا می‌شوند، اگر ۸ هم باز کنیم باز مشتری داریم. وقتی که من صبح به اینجا می‌رسم صفی طولانی از مردها منتظر هستند تا کار شروع شود.
به گزارش rense، در حال حاضر بیست‌هزار روسپی در تل‌آویو به فعالیت می‌پردازند. این زن‌ها و گاهی اوقات پسران نوجوان در آپارتمان‌های کثیف و تنگ، در کلوپ‌های شبانه نگهداری می‌شوند و گاهی اوقات تا ۲۵ مرد در روز مشتری دارند.به گزارش هاآرتص، طبق نظر سنجی‌های صورت گرفته در سال ۲۰۱۱ مشخص شد، حدود ۸۳ درصد از زن‌های تل‌آویو حداقل یک بار در طول عمر خود مورد آزاد جنسی قرار می‌گیرند.
ماهی یک میلیون صهیونیست به خانه‌های فساد می‌روند به گزارش سازمان مبارزه با قاچاق انسان، تعداد صهیونیست‌هایی که به خانه‌های فساد می‌روند ماهانه به یک میلیون نفر می‌رسد. میزان تقاضای فساد آنقدر در سرزمین‌های اشغالی بویژه تل‌آویو افزایش یافته است که قاچاقچیان رو به دخترها و زنان صهیونیست آورده‌اند تا بتوانند خانه‌های فساد را پر کنند.
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
استفاده از دخترهای ۱۴ ساله به عنوان روسپی وب‌سایت یدیعوت آحارانوت در ماه گذشته خبری مبنی بر کشف یک زنجیره قاچاق نوجوانان در تل‌آویو منتشر کرد. طبق این گزارش سن دخترهای کشف شده بین ۱۴ تا ۱۶ سال بوده است.گروهی از مردها که سن آن‌ها از ۲۰ تا ۶۰ ساله بوده در طی سال‌های زیادی گروهی از دختران نوجوان را قاچاق کرده و آن‌ها را اجاره می‌دادند.یک مامور پلیس در این رابطه گفته است: تعداد این دخترها یک یا دو نفر نیست بلکه تعداد بسیار زیادی از این دخترها وجود دارند که این موضوع را غیر قابل باور کرده‌اند.
یدیعوت آحارانوت در گزارش دیگری با عنوان “تجارت پررونق جنسی” اسراییل اذعان می‌کند قاچاق انسان در اسراییل بیش از ده‌ها میلیون دلار سود برای این رژیم به همراه دارد. بنابر این گزارش، سالانه هزاران زن به سرزمین‌های اشغالی قاچاق شده و در صنعت روسپی‌گری رژیم صهیونیستی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
گاوچرانان نیمه شب تل‌آویو/ قاچاق فزاینده انسان به سرزمین‌های اشغالی به گزارش یدیعوت آحارانوت، تجارت قاچاق انسان به یکی از پرسودترین کارها در اسراییل و بویژه در توریستی‌ترین مناطق سرزمین‌های اشغالی یعنی تل‌‌آویو تبدیل شده است. سالانه بیش از ۳۰۰۰ هزار زن اروپای شرقی به سرزمین‌های اشغالی قاچاق می‌شوند.براساس تحقیقاتی که سال ۲۰۰۵ انجام شد، سالانه هزاران زن به اسراییل قاچاق شده و در خانه‌های فساد به فروش می‌رسند.
بزرگترین مرکز همجنس‌ بازان جهان (عکس)
به گزارش وب‌سایت تحلیلیhavoscope، تجارت فساد جنسی در سرزمین‌های اشغالی سالانه ۲ میلیارد دلار سود دارد. گلوبال‌ریسرچ، در گزارشی در سال ۲۰۱۲ اذعان کرد بیش از ۱۰ هزار روسپی در اسراییل حضور دارند که بسیاری از آن‌ها در ۲۸۰ خانه فساد تل‌آویو کار می‌کنند. این زن‌ها با وعده کار و شرایط اجتماعی بهتر به بردگی در آمده و در مزایده‌هایی که در کلوپ‌های شبانه انجام شده فروخته می‌شوند.
بنا بر ابن گزارش، بسیاری از زن‌هایی که مورد تجاوز قرار می‌گیرند حاضر نیستند علیه قاچاقچیان شهادت بدهند، چرا که در صورت شناسایی، پلیس این زن‌ها را به عنوان مهاجر غیر قانونی شناخته و آن‌ها را دستگیر می‌کند، و این در حالی است که قاچاقچیان صهیونیست تحت تعقیب قرار نگرفته و آزاد می‌شوند.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۹۱۲۷۶۱_۴۹۳
  فساد ۸۰۰۰ میلیاردی در مجموعه‌ای که مدیرش مدیر نمونه سال ۹۵ شد
  عکس/ غواصی یک ببر
  عکس/ نبرد موصل به روایت عکاس ایرانی
  تمسخر مورینیو توسط شاگرد سابقش
  حرکت عجیب رونالدو هنگام گلزنی موراتا +تصاویر
  ۱۹۱۲۴۰۰_۲۰۷
  توافق عجیب زن و شوهر برای جدایی
  آخرین اخبار از تحولات موصل +عکس
  ۱۹۱۲۸۴۹_۷۵۶
    «مشتریان خاص» بانک‌ چقدر سود می‌گیرند؟
  شلیک موشک از نوار غزه به سمت اسرائیل
  ۱۹۱۲۷۹۵_۲۷۷
  جواب دایی به کنایه یک بازیکن به چاق شدنش
  ۱۹۱۲۴۸۰_۵۰۰
  پنج روز از زندگی یک وزیر ۴٠ ساله کار بلد!
  ۳۷۶۱۲۴_۸۵۶
  کمبود فضا در شهرک صنعتی نظرآباد علت اصلی نبود سرمایه گذاران جدید است
  ۳۷۶۱۱۴_۱۳۳
  بی توجهی دولت به بحث واردات بدترین ضربه را به تولید داخلی وارد می کند/ جمعیت روستاها ۳۰ درصد کاهش یافته
  ۳۷۵۸۱۷_۴۳۴
  سرعت و دقت در دادرسی پرونده فساد فی‌الارض جهانگیر ادامه دارد/ جلسه تجدید نظر طولانی نخواهد بود
  ce6604f0-cd79-40fe-ada0-fea78db657ea
  کشف تونل‌های داعش در اطراف موصل
  ۱۰۱۳۹۰۹
  کمپین “اربعین بدون دلار” راه اندازی شد/ زائران اربعین از “ریال ایران” و “دینار عراق” در سفر خود استفاده کنند
  ۱۰۱۲۸۳۳
  حکم جهاد از طرف مقام معظم رهبری صادر شده است
  ۱۰۱۳۵۶۷
  هر دم از باغ برجام “سیب و گلابی ” می رسد!
  رنگ گذرنامه شما بیانگر چیست؟
  تصاویری که نشان می دهد انسان های اولیه راست دست بوده اند
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net