تارخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
کد خبر : 116492
چاپ خبر

پشت صحنه دعوت از محکوم فتنه در رباط کریم، اصلاح طلبان یا اعتدال گرایان؟؟

image529449

با تهمیداتی که شورای تأمین شهرستان رباط کریم اندیشیدند دیگر راهی برای آنهایی که می خواهند پیراهن عثمان را ازلابه لای تاریخ بیرون بکشانند نمانده، اهرمهایشان بی اثر و راهشان نیمه تمام باقی مانده است

 

به گزارش «کمال مهر»؛؛ به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، مجمع شورای اصلاح طلبان ۲۷ نفر کاندیدا داشت که در آن ۱۱ نفر به عنوان اعضای اصلی انتخاب و ۴ نفر از آن ها نیز به عنوان اعضای علی البدل برگزیده شدند.

براساس این گزارش، در همایش دیشب که قرار بود مرتضی الویری سخنران همایش اصلاح طلبان رباط کریم باشد، میرزایی، عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان تهران در این مراسم به عنوان سخنران اصلی اظهارکرد: قرار بود که مرتضی الویری سخنران باشد که بنا به مشکلاتی وی حضور پیدا نکرد.

وی افزود: اصل در انتخابات بر تکثر و ثبت نام حداکثری است چرا که ممکن است بسیاری از افراد توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شوند که در نهایت شهرستان رباط کریم باید روی یک نفر به اجماع برسد.

میرزایی ضمن اشاره به رأفت پیامبر در صدر اسلام ابراز کرد: امیدوارم که در آینده زمینه آزادی دوستان فراهم شود.

وی در ادامه تصریح کرد: اصلاح طلبان رهبریت سیاسی محمد خاتمی را قبول داشته باشند.

در حواشی این همایش میثاق نامه ای مطرح شد که طی آن هرکدام ازاعضای اصلاح طلب در صورت نیاز به نفع دیگری باید کنار روندو همگی باید پایبند به این میثاق نامه باشند.

به نظر می آید عدم حضور جدی و موثر برخی چهره های سرشناس جبهه اصلاحات شهرستان در انتخابات مجمع قابل تامل است.

با تهمیداتی که شورای تأمین شهرستان رباط کریم اندیشیدند دیگر راهی برای آنهایی که می خواهند پیراهن عثمان را ازلابه لای تاریخ بیرون بکشانند نمانده، اهرمهایشان بی اثر و راهشان نیمه مانده است.

در حقیقت این یک تدبیر بزرگی بود که راه برخلق کنندگان قضیه قرچک و ورامین بستند و این بسته شدن راه سبب شد که مردم رباط کریم هم از دید روزنامه قانون داعشی خوانده نشوند.

انتهای پیام/رض

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net