تارخ انتشار: دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۱
کد خبر : 116136
چاپ خبر

زایمان این زن با کمک دختر ۱۱ ساله اش + عکس

۲۶۴۲۲۱۶۷۳

این دختر شجاع در سن ۱۱ سالگی به زایمان مادرش کمک کرد و با به دنیا آوردن خواهرش کوچکترین ماما شناخته شد ! با دختر ۱۱ ساله ای که خواهرش را به دنیا آورد و لقب شجاع ترین دخترشایسته ی اوست آشنا شوید

 

به گزارش«کمال مهر»؛این دختر ۱۱ ساله به تنهایی خواهرش را به دنیا آورد و سپس با آرامش کامل به مدرسه رفت.

 

“کایتلین بورک” ۱۱ ساله تنها کسی بود که زمان زایمان ” تارا کنیفتلی” در خانه حضور داشت.ماجرا از این قرار است که دختر نوجوان متوجه درد زایمان مادرش شد و تصمیم گرفت خودش برای به دنیا آمدن خواهرش دست به کار شود.

زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس

او با مرکز فوریتهای پزشکی شهر تماس گرفت اما در ان زمان آمبولانسی برای اعزام به محل وجود نداشت. پزشک مرکز از طریق تلفن مراحل زایمان را به دختر نوجوان توضیح داد و او مرحله به مرحله راهنمایی های پزشک را انجام داده و توانست با موفقیت خواهرش را به دنیا بیاورد.

 

مادر این دختر ۱۱ ساله ناگهان متوجه پاره شدن کیسه آبش شد زمانی که همسرش خانه را ترک کرده و او به همراه ۵ فرزند دیگرش در خانه بود. کایتلین نوجوان بزرگترین فرزند زن باردار بود که با فریاد مادرش برای کمک آمد و توانست اولین تجربه زایمان را در سن ۱۱ سالگی کسب کند.

زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس

مادر این دختر شجاع در مصاحبه با دیلی میل گفت:۱۰ دقیقه بعد از رفتن همسرم متوجه آغاز زایمانم شدم اما دیگر برای بازگشت همسرم به خانه دیر شده بود چون او برای سفرکاری در مسیر خارج از شهر بود . با فریاد بلندی دخترم را صدا زدم.

 

با این که او تنها ۱۱ سال دارد زمانی که مرا در آن شرایط دید با کمال خونسردی پیش من آمد و تلاش کرد تا کمک کند.باورنکردنی بود که کارهایی را که پرستار مرکز فوریتهای پزشکی از پشت تلفن به دخترم می گفت ، به دقت انجام می داد. احساس می کنم به دلیل قدرت توجه و تمرکز دخترم توانستم به راحتی زایمان کنم.

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net