تارخ انتشار: دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱
کد خبر : 115249
چاپ خبر

بازتاب پیام رهبر انقلاب به جوانان غربی در رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی

دومین پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان در غرب، بازتابی گسترده در رسانه‌های مختلف جهان داشت

به گزارش گروه بین الملل «کمال مهر»؛ به نقل از العالم، دومین پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی که روز گذشته منتشر شد، در رسانه های منطقه ای و بین المللی بازتابی گسترده داشت.
خبرگزاری “ترند” جمهوری آذربایجان درخبری به بازتاب این نامه پرداخت و نوشت رهبر انقلاب در نامه خود به جوانان غرب از دولتهای غربی برای اتخاذ استانداردهای دوگانه در مبارزه با تروریسم انتقاد کرده است.
در ادامه آمده است که رهبر ایران از وقوع حوادث تروریستی پاریس ابراز تاسف و اعلام کرده است هر کسی که دارای حس عاطفه و انسانیت باشد تحت تاثیر مشاهده این صحنه ها چه در پاریس، فلسطین، عراق، لبنان و یا در سوریه قرار خواهد گرفت.
در بخش دیگری از این خبر آمده است که به اعتقاد رهبر ایران دنیای اسلام قربانی ترور و وحشی گری قرار گرفته و آمریکا به حمایت از تروریسم مشغول است.
به گزارش این خبرگزاری رهبر انقلاب همچنین رهبران غرب را به اتخاذ استاندارهای دوگانه در مبارزه با تروریسم محکوم کرد.
انتقاد رهبر انقلاب از غرب در قبال سیاستهای رژیم صهیونیستی در قبال مردم فلسطین نیز موضوعی بود که خبرگزاری ترند به آن اشاره کرده است.
خبرگزاری فرانسه
خبرگزاری فرانسه هم در خبری به بازتاب دومین نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی پرداخت که پس از حملات تروریستی به پاریس منتشر شد.
این خبرگزاری عنوان خبر خود را اینگونه انتخاب کرد: ” آیت الله خامنه ای در نامه ای به جوانان اروپا و آمریکا: آمریکا از تروریسم حمایت می کند”.
خبرگزاری فرانسه یادآور شد که این دومین نامه رهبر ایران است که به جوانان غربی نوشته شده است.
امریکن هرالد تریبیون
پایگاه “امریکن هرالد تریبیون” هم متن نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غرب را که در آن به موضوعاتی چون انتقاد از سیاستهای دوگانه نهادهای بین‌الملل در قبال تروریسم، ابراز ناراحتی نسبت به حوادث تروریستی پاریس و همچنین انتقاد از سیاستهای رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین اشاره شده بود، منتشر کرد
آسوشیتد پرس
خبرگزاری آسوشیتد پرس درباره این نامه نوشت: رهبر ایران اعلام کرد تروریسم کور حوادث بدی را در فرانسه رقم زد و همین موضوع وی را برای نوشتن این نامه ترغیب کرد. او گفت به واسطه خونریزی میان اسرائیل و فلسطینیان و همچنین خشونت داعش در عراق، سوریه و لبنان آزرده خاطر شده است.
العهد لبنان
پایگاه خبری العهد لبنان نیز با انتشار بخش‌هایی از نامه رهبر معظم انقلاب نوشت: مسائل دردناک اگر زمینه فکر کردن به راه‌حل‌ها را فراهم نکند، ضرری دوچندان خواهد داشت.
تایمز اسرائیل
نشریه تایمز چاپ سرزمین های اشغالی هم در خبری به بازتاب نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی پرداخت که در آن فلسطینیان قربانی ۶۰ سال تروریسم معرفی شده‌اند.
تایمز اسرائیل در خبری نوشت: رهبر انقلاب روز یکشنبه اسرائیل را به ارتکاب بدترین نوع تروریسم برای ۶۰ سال متهم کرد و این نوع تروریسم را بسیار وحشیانه‌تر از حملات پاریس دانست.
در بخش دیگری از این خبر آمده است: رهبر انقلاب  در نامه خود خطاب به جوانان غرب در ارتباط با حملات پاریس اعلام کرد هیچ خشونتی بیرحمانه تر از شهرک سازی های اسرائیل نیست.
به نوشته  این نشریه رهبر انقلاب دولت یهود را به تروریسم دولتی و تلاش روزمره آنان برای تخریب منازل فلسطینیان متهم کرده است.
این نشریه همچنین گفته است مقام معظم رهبری تیراندازی سربازان اسرائیلی را به معترضان فلسطینی ا نوعی تروریسم برشمرده است
المیادین
شبکه خبری المیادین هم با انتشار بخش‌هایی از این نامه به ‌نقل از رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشت: همه از حوادث دردناک فرانسه، فلسطین، عراق، لبنان و سوریه متأثرند..
المنار
شبکه خبری المنار نیز با انتشار بخش‌هایی از نامه نوشت: مسائل دردناک اگر زمینه چاره اندیشی به راه‌حل‌ها و فرصت تبادل افکار را فراهم نکند، خسارتی دوچندان به‌همراه خواهد داشت.
ال بی سی لبنان
شبکه ال بی سی لبنان هم به پوشش نامه دوم رهبر انقلاب به جوانان غربی پرداخت.
این شبکه اعلام کرد رهبر انقلاب ایران  در نامه ای به جوانان اروپا و آمریکای شمالی بعد از حوادث خونین پاریس، سیاستهای دوگانه غرب را محکوم کرد.
ال بی سی لبنان در ادامه به نقل از رهبر معظم انقلاب اعلام کرد: تهاجم نظامی که جهان اسلام در سالهای اخیر با آن مواجه بود و در پی آن بسیاری قربانی شدند، نمونه ای دیگر از منطق متناقض غرب است.
این شبکه به نقل از مقام معظم رهبری ادامه داد: تحمیل فرهنگ غرب بر سایر ملتها و کوچک شمردن فرهنگ‌های مستقل را یک خشونت خاموش و بسیار زیانبار تلقّی می‌کنم.
به گزارش ال بی سی، رهبر انقلاب ایران اعلام کرد تا زمانی که معیارهای دوگانه بر سیاست غرب مسلّط باشد و تا وقتی که تروریسم در نگاه حامیان قدرتمندش به انواع خوب و بد تقسیم شود و تا روزی که منافع دولت‌ها بر ارزش‌های انسانی و اخلاقی ترجیح داده شود، نباید ریشه‌های خشونت را در جای دیگر جستجو کرد.
فلسطین الیوم
خبرگزاری فلسطین الیوم نیز سخنان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای خطاب به جوانان غربی را با تیتر: جهان اسلام قربانی تروریسم است، منتشر کرد.
الیوم السابع
روزنامه مصری الیوم السابع نیز با پوشش دومین پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی درعنوان خبری خود نوشت : رهبری عالی ایران دوگانگی معیارهای غربی را محکوم کرد.
العربیه
سایت شبکه خبری العربیه وابسته به عربستان سعودی نیز نوشت: آیت الله خامنه‌ای معیارهای دوگانه غربی را محکوم کرد.
ایلاف عربستان
سایت ایلاف عربستان نیز نوشت که رهبر انقلاب ایران معیارهای دوگانه غرب را محکوم کرد.
پایگاه رام الله فلسطین
سایت اینترنتی رام الله فلسطین نیز باتیتر “دنیای اسلام قربانی معیارهای دوگانه غرب است” محتوای نامه دوم رهبر انقلاب را پوشش داد.
الدستور لبنان
روزنامه الدستور نیز محتوای نامه را پوشش داد و « معیارهای دوگانه غرب» را به عنوان بخش برجسته سخنان ایشان انتخاب کرد.
الوسط بحرین
روزنامه الوسط بحرین نیز با پوشش نامه دوم رهبر انقلاب نوشت: رهبر ایران در نامه  ای به جوانان غربی معیارهای دوگانه غرب را محکوم کرد.
انتهای پیام/

|

Iran, Islamic Republic of

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • عکس/ تیپ جالب مهدی رحمتی
  چهره جالب کامیابی‎نیا بعد از جشن تولدش+عکس
  مخمصه شوم عروس باردارایرانی در اتریش
  معترضان به حذف یارانه نقدی اینجا کلیک کنند
  مهران مدیری وقتی دانش آموز ابتدایی بود +عکس
  علت جدایی‌ام را بگویم استقلال بدجوری به هم می‌ریزد
  پیشنهاد شرم آور دونالد ترامپ به ملکه زیبایی در هتل+عکس
  «ضدهوایی» سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد+عکس
  سخنگوی غیر رسمی دولت روحانی در آمریکا کیست؟!/ اگر هاشمی نبود «افغانستان» می‌شدیم؛ اگر برجام نبود «ونزوئلا»!
  عکس/عینک بزنید!
  وقتی آرامگاه عمار یاسر با خاک یکسان شد + تصاویر ماهواره‌ای
  عکس/ رضائیان از پرسپولیس رفتنی شد
  تعطیلی پنج شنبه در بهبود آلودگی کرج موثر است/ ۲ میلیون لیتر مازوت را در نیروگاه منتظر قائم پلمپ کردیم
  هدستی با صدای دالبی ۷.۱ کاناله مخصوص حرفه ای ها
  گوگل بلاخره کوتاه آمد!
  علی کریمی در تیم منتخب بایرن+تصویر
  امکانات باید درتمام شهرها عادلانه تقسیم شود/ مشکلات مردم شهرستان فردیس مطرح شد
  با این غذا فرزندتان هرکول می‌شود + دستورالعمل
  بازگشایی جاده ابریشم +تصاویر
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net