تارخ انتشار: چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۸
کد خبر : 114485
چاپ خبر

میلیونری که به خاطر کمک به حیوانات فقیر شد + تصاویر

۳۸۳۳۱۶۴_۳۸۷

وی تا به امروز هزاران سگ را نجات داده است و بسیاری از خانواده‌های حیوان‌دوست برخی از آن‌ها را به‌عنوان حیوان خانگی پذیرفته‌اند

به گزارش «کمال مهر»؛ وانگ یانگ در سن ۲۹ سالگی بیش از اغلب مردم هم به ثروت بسیاری رسید و هم تمام آن را از دست داد. وی سابقاً به‌عنوان یک بازرگان میلیونر موفق کارخانه‌ای را در شهر چانگچون از استان جیلین در چین اداره می‌کرد؛ اما در حال حاضر یک پِنی هم از خودش ندارد زیرا تمام ثروتش را خرج خریداری سگ‌ها و نجات جان آن‌ها از دست قصابان کرده است.

ماجرا از سال ۲۰۱۲ شروع شد. در آن سال یان سگ خانگی‌اش را گم کرد و در گیرودار جست‌وجو یکی از دوستان یان به وی پیشنهاد داد سری هم به قصابی‌ها بزند. او هم به یک قصابی مراجعه کرد ولی سگش آنجا نبود. بااین‌حال او تمام هفته را همان اطراف به دنبال سگش سپری کرد و با چشمان خود شاهد بود که چگونه سگ‌های بینوا وحشیانه سلاخی می‌شوند. او که شرایط روحی‌اش به‌شدت به‌هم‌خورده بود، تک‌تک سگ‌ها را از قصاب‌ها خرید تا آن‌ها را از چنین مرگ وحشتناکی نجات دهد و آن‌قدر به این کار ادامه داد که دیگر جای خالی در خانه‌اش پیدا نمی‌شد؛ بنابراین کارخانه‌اش را تخلیه و با نام «مرکز نجات حیوانات چانگچون» (Changchun Animal Rescue Base) آنجا را دوباره افتتاح کرد.

وی تا به امروز هزاران سگ را نجات داده است و بسیاری از خانواده‌های حیوان‌دوست برخی از آن‌ها را به‌عنوان حیوان خانگی پذیرفته‌اند. در حال حاضر ۲۱۵ سگ در این مرکز نگهداری می‌شوند که بیشترشان توسط داوطلبان از قصابی‌ها نجات داده‌شده و به این مرکز آورده شده‌اند.

آقای یانگ تمام پولش را صرف عملیات نجات سگ‌ها کرده و شدیداً بدهکار شده است؛ البته خودش می‌گوید به‌هیچ‌عنوان پشیمان نیست، نیازی به دلسوزی مردم ندارد و هیچ نوع کمک مال هم از کسی نخواهد گرفت. بیشترین نگرانی وی مسئله گرم نگه‌داشتن سگ‌ها در طی زمستان سخت منطقه است. یانگ فقط امیدوار است اندکی مصالح ساختمانی به این مرکز اهدا شود تا بتواند خانه‌ای برای سگ‌ها بسازد.

میلیونری که به خاطر کمک به حیوانات فقیر شد + تصاویر
میلیونری که به خاطر کمک به حیوانات فقیر شد + تصاویر
میلیونری که به خاطر کمک به حیوانات فقیر شد + تصاویر
میلیونری که به خاطر کمک به حیوانات فقیر شد + تصاویر

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net