تارخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳
کد خبر : 112797
چاپ خبر

واکنش حجت الاسلام و المسلمین برگی علیه اهانت شبکه ی گوناز تی وی به اهل بیت(ع)؛

وحدت مردم آذربایجان با اهانت های بی شرمانه نسبت به اهل بیت(ع) بیشتر می شود/مدعیان آذربایجان دوستی، از غلام ترک امام حسین(ع) درس بگیرند

image482222

به گزارش«کمال مهر»؛؛ حجت الاسلام و المسلمین برگی در خصوص واکنش بی شرمانه و بچگانه ی شبکه ی گوناز تی وی به یک اشتباه رسانه ای و اهانت به ائمه و اهل بیت(ع) به خبرنگار زیتونگفت: این قبیل اهانت ها نشان از برنامه ریزی دقیق دشمن در بر هم زدن آرامش درونی جامعه ی ایران است. [&hellip

به گزارش«کمال مهر»؛؛ حجت الاسلام و المسلمین برگی در خصوص واکنش بی شرمانه و بچگانه ی شبکه ی گوناز تی وی به یک اشتباه رسانه ای و اهانت به ائمه و اهل بیت(ع) به خبرنگار زیتونگفت: این قبیل اهانت ها نشان از برنامه ریزی دقیق دشمن در بر هم زدن آرامش درونی جامعه ی ایران است.

وی افزود: محرم،صفر و عشق به اهل بیت (ع) سرلوحه ی آذربایجان است. این مهم را دشمنان ملت برنتابیده و درصدد کمرنگ کردن رونق فرهنگ عاشورایی هستند.

برگی اظهار داشت: توهین به اعتقادات دفاع از زبان ترکی نیست. ما در بین یاران شهید حضرت سید الشهدا غلام ترک را داریم که نمونه ی بارز ایثار محسوب می شود و مدعیان آذربایجان دوستی باید از این یار باوفای امام حسین(ع) درس بگیرند.

وی بیان داشت: به تعبیر قرآن کسانی در پیشگاه خداوند ارزشمندند که مشخصه ی تقوای آنها بیشتر باشد. این درحالی است که دشمنان خواستار حذف اصالت دین و تقوا در بین مردم هستند.

وی تصریح کرد: به تعبیر مارتین کرامر، دشمنان اصلی بشریت سعی دارند تا نقش اهل بیت(ع) در زندگی مردم را کمرنگ کرده و بجای آن شخصیت های افسانه ای را متبلور کنند.

این کارشناس دینی گفت: این اهانت باعث خواهد شد که خداوند مکر و حیله ی آنها را به خودشان بازگردانده و سبب ساز وحدت هرچه بیشتر مردم آذربایجان شود.

برگی در پایان خاطرنشان کرد: مردم شریف آذربایجان همچنان که یک خطای رسانه ای را در قالب اعتراض های مدنی و قانونی محکوم کردند، با یک خیز و وحدت عظیم، اهانت به مقدسات را هم محکوم خواهند کرد.

انتهای پیام/پ

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net