تارخ انتشار: سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷
کد خبر : 112684
چاپ خبر

طلاق به خاطر عاشقانه های اجباری

۳۷۷۷۶۰۲_۵۶۲

مرد جوان که از ابراز علاقه هر روزه به همسرش خسته شده بود، با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد

به گزارش گروه اجتماعی «کمال مهر»؛، چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم هر روز مرتب از من می پرسد که او را دوست دارم یا نه. او هر لحظه و هر ثانیه در حال بررسی این است که ببیند من به علاقه دارم یا نه. حالا یا از خودم سوال می پرسد و یا رفتارهایم را بررسی می کند و به جای من جواب می دهد. مثلا کافی است کاری کنم که او ناراحت شود، آنوقت که می گوید تو مرا دوست نداری و تمام حرف های عاشقانه ات دروغ است.

مرد جوان ادامه داد: من اگر هر روز از صبح تا شب هم به همسرم بگویم عاشقش هستم باز هم فایده ای ندارد و همسرم لحظه ای بعد آن را فراموش می کند و باز باید به او بگویم که دوستش دارم. من هر روز باید به همسرم ابراز علاقه کنم و این رفتار و از گفتن جملات عاشقانه خسته شدم.

وی افزود:از اینکه همسرم هر روز مرا مجبور می کند تا به او بگویم دوستش دارم خسته شدم. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم و می خواهم برای همیشه به این زندگی پایان دهم.

بعد از صحبت های این مرد، قاضی همسرش را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را هم بشنود و بعد از در باره این پرونده تصمیم گیری کند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net