تارخ انتشار: دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۶
کد خبر : 112463
چاپ خبر

منشی مطب، طراح زورگیری خشن از آقای دکتر+ تصاویر

۳۷۷۴۴۸۳_۴۸۹

پلیس آگاهی پایتخت پرده از راز روزگیری شبانه از یک پزشک را برداشت و عاملان این پرونده را دستگیر کرد

به گزارش «کمال مهر»؛ در ساعت ۲۱:۱۵ مورخه ۰۲/۰۸/۱۳۹۴ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت منزل به شیوه زورگیری در خیابان آیت الله کاشانی – خیابان بهنام به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض اعلام شد .
پرونده در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
منشی مطب، طراح زورگیری خشن از آقای دکتر+ تصاویر
اظهارات شاکیه :
شاکیه پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” در ساعت ۲۰:۳۰ مورخه ۰۲/۰۸/۱۳۹۴ پس از مراجعه به منزل ، ریموت پارکینگ را زده و وارد ساختمان شدم ؛ پس از پارک ماشین و به قصد رفتن به محل سکونت خود در طبقه اول مجتمع ، سوار آسانسور شدم اما زمانیکه در طبقه اول قصد پیاده شدن از آنرا داشتم ، ناگهان دو مرد نقابدار وارد آسانسور شده و اقدام به بستن دهان و دستانم کردند ؛ آنها پس از گرفتن کلیدهای خانه ، مرا بهمراه خودشان به داخل خانه برده و در آنجا پاهایم را نیز بستند ؛ آن دو نفر در حدود نیم ساعت داخل خانه بودند و تمامی وجوه نقد ، دلار و ارز و طلاجات داخل خانه را سرقت کردند ؛ در زمان خروج از خانه نیز با برداشتن سوئیچ ، خودرو MVM مرا نیز از داخل پارکینگ سرقت نموده و از محل متواری شدند .
خانم منشی : مظنون پرونده
با آغاز رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان پایگاه دوم تحقیق از افراد مرتبط با شاکیه را در دستور کار خود قرار دادند؛ آنها به محل کار شاکیه (مالباخته) در یک مطب پزشکی در محدوده خیابان آیت الله کاشانی رفته و در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که از حدود دو سال پیش ، خانم جوانی بنام بهاره ( ۲۸ ساله ) به عنوان منشی مطب نزد شاکیه مشغول بکار است ؛ شاکیه نیز در اظهارات خود به کارآگاهان گفت که منشی مطب ( بهاره ) از نحوه زندگی ، ساعت ورود و خروج وی از مطب ، میزان درآمد ، محل زندگی و …. اطلاعات کاملی در اختیار دارد !! .
دستگیری متهمین :
با جمع بندی اطلاعات بدست آمده و احتمال مشارکت بهاره در سرقت ، تحقیقات نامحسوس کارآگاهان بر روی او قرار گرفت و کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که بهاره از چندی پیش با یکی از مجرمین سابقه دار بنام مهدی آشنا شده است ؛ همزمان با شناسایی مهدی . ن ( ۳۰ ساله ) ، دوربین های مداربسته موجود در مراکز تجاری محدوده زندگی شاکیه نیز مورد بررسی قرار گرفت و در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین ها ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر مهدی در روز سرقت شدند .
با توجه به دلایل بدست آمده ، ابتدا بهاره در مورخه ۰۷/۰۸/۱۳۹۴ دستگیر اما در اظهارات اولیه منکر هرگونه آشنایی و ارتباط خود با مهدی شد اما در ادامه تحقیقات و با ارائه دلایل و مستندات از سوی کارآگاهان به ناچار به ارتباط خود با مهدی و حتی ارائه پیشنهاد سرقت منزل خانم دکتر … ( شاکیه ) اعتراف کرد .
با اعتراف صریح متهمه ، محل سکونت مهدی در منطقه جنت آباد شناسایی و او نیز در همان تاریخ دستگیری بهاره دستگیر و به پایگاه دوم آگاهی منتقل شد .
اعترافات مهدی . ن :
مهدی که تصور شناسایی و دستگیری توسط پلیس را نداشت ، ابتدا منکر هرگونه ارتباط خود با بهاره و حتی اطلاع از موضوع سرقت منزل شاکیه شد اما پس از مواجه حضوری با متهمه و رؤیت تصاویر دوربین های مداربسته اطراف محل زندگی شاکیه و … به ناچار لب به اعترف گشود و عنوان نمود که سرقت را به همراه یکی از بچه محل های سابق خود بنام رضا انجام داده است .
مهدی در خصوص نحوه انجام سرقت منزل شاکیه به کارآگاهان گفت : ” از چندی پیش و از طریق اطلاعاتی که از طریق بهاره در اختیار من قرار می گرفت ، اطلاعات کاملی در خصوص زندگی شاکیه و میزان درآمد او بدست آورده بودم و طی این مدت نیز بهاره دائما مرا به انجام سرقت تشویق می کرد ؛ نهایتا موضوع را با یکی از بچه محل ها بنام رضا در میان گذاشتم و او نیز موافقت کرد تا در سرقت همراهی کند ؛ با اطلاع دقیقی که از زمان مراجعت شاکیه به خانه اش داشتیم ، به محل سکونت وی رفته و همزمان با باز شدن در پارکینگ توسط شاکیه ، مخفیانه وارد ساختمان شده و از طریق راه پله خود را به طبقه اول رساندیم و منتظر ماندیم تا شاکیه با آسانسور بالا بیاید ؛ به محض رسیدن آسانسور به طبقه اول و باز شدن در آسانسور ، در حالیکه صورت های خود را با نقاب پوشانده بودیم به سمت شاکیه حمله ور شده ، او را غافلگیر کرده و مانع از هرگونه اقدام وی برای درخواست کمک از ساکنین ساختمان شدیم . پس از بستن دهان و دستان شاکیه ، او را با تهدید به داخل ساختمان برده و سرقت خود را انجام دادیم اما بر خلاف انتظار پول و طلای زیادی در داخل خانه نبود و به همین علت تصمیم به سرقت خودروی شاکیه از داخل پارکینگ گرفتیم لذا پس از گفتن سوئیچ ماشین به داخل پارکینگ ساختمان رفته و ماشین خانم دکتر ( شاکیه ) را نیز سرقت کردیم ” .
منشی مطب، طراح زورگیری خشن از آقای دکتر+ تصاویر
دستگیری سومین متهم پرونده :
با توجه به اعتراف صریح مهدی در خصوص نحوه انجام سرقت و شناسایی رضا . ط ( ۳۸ ساله ) ، محل سکونت وی در منطقه امیرآباد شناسایی و او نیز در مورخه ۱۰/۰۸/۱۳۹۴ دستگیر شد .
با دستگیری رضا ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خودرو شاکیه توسط متهم به منطقه شهرآرا منتقل شده که در ادامه خودرو شاکیه نیز بهمراه دیگر مدارک شناسایی ، دسته چک ، گوشی تلفن همراه سرقت شده از شاکیه کشف و به ایشان تحویل داده شد .
سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “با توجه به دستگیری تمامی متهمین پرونده و تکمیل تحقیقات ، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و هر سه متهم روانه زندان شدند ” .
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۹۱۴۲۰۴_۱۵۹
  فرار یک آقازاده‌ با کیف ۶۰ میلیون دلاری
  رقیب جدید رونالدو برای کسب توپ طلا +عکس
  عکس/ پیام تبریک فیفا پس از صعود تیم ملی جوانان
  عکس/ شادی و سجده شکر جوانان ایران در منامه
  بازبینی فیلم حضور وزیر پیشنهادی روحانی در فتنه ۸۸+ فیلم
  ۳۷۶۲۶۳_۵۳۴
  حجت الاسلام ابوترابی؛ سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان‌ در کرج شد
  ۳۷۶۲۶۷_۹۳۵
  یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز در کرج برگزار می شود
  ۱۰۱۴۶۴۸
  حق تقدم با عابر است!
  ۵۳۳۳۷۳۲_۴۱۹
  نقش بستن تصویر سردار سلیمانی بر لباس کارشناس روسی + فیلم
  ۵۳۳۴۰۷۰_۲۶۶
  همکاری با رسانه‌های معاند، قابل پیگرد است/ سخن نظارت آیت‌الله مهدوی‌کنی به مذاق بسیاری خوش نیامد/مختومه کردن پرونده‌ها توسط رئیس قوه قضائیه از دروغ‌های بزرگ است
  ۵۳۳۵۹۷۹_۱۵۲
  یک احترام آمریکایی دیگر به پاسپورت ایرانی
  ۵۳۳۳۴۹۳_۲۱۸
  ۷ راز برای خوابیدن سالم
  ۵۳۳۵۷۱۳_۹۲۶
  لحظه‌ی غافلگیری زورگیران بی رحم هنگام چاقو کشی + فیلم
  ۵۳۳۵۱۳۵_۱۲۸
  حضور صداپیشه «یانگوم» در یک سریال کره‌ای دیگر/ ۴۰ قسمت دوبله شد
  ۵۳۳۳۴۸۷_۳۹۹
  واکنش جالب خانم بازیگر نسبت به خبر طلاقش
  ۵۳۳۵۲۲۳_۶۵۸
  فهرست کامل نامزدهای کسب توپ طلای فرانس فوتبال اعلام شد
  چهار قلو زائی زن کاشمری در مشهد
  یک ایرانی تیتر اول اینستاگرام رئال مادرید شد+ عکس
  ۵۳۳۵۰۶۵_۴۵۵
  واکنش ایران به اهدای جایزه «چتم هاوس »/ ظریف: این جایزه متعلق به ملت ایران است
  ۵۳۳۰۹۰۰_۲۵۵
  برج کج سانفرانسیسکو در خطر سقوط+تصاویر
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net