تارخ انتشار: دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
کد خبر : 112343
چاپ خبر

استخدام دلقک برای ترساندن کودکان بدرفتار! +تصاویر

۳۷۷۲۹۸۲_۲۴۳

این روزها والدین ساکن شهر ناپلز به روش جدیدی برای ادب کردن کودکان بدرفتار روی آورده‌اند

به گزارش «کمال مهر»؛، این روزها والدین ساکن شهر ناپلز (Naples) در فلوریدا به روش جدیدی برای ادب کردن کودکان بدرفتار روی آورده‌اند؛ یک دلقک ۶۵ ساله ترسناک به نام رینکلز.

از زمانی که این پیرمرد ۶۵ ساله خود را به شکل دلقکی ترسناک درآورده، به اسم‌ورسمی رسیده است و در جشن تولد، مراسم تدفین و یا هر مراسمی که نیاز به یک دلقک ترسناک و بدون چشم داشته باشد، حضور پیدا می‌کند.

یکی از جدیدترین کارهایی که رینکلز انجام داده ترساندن و ادب کردن کودکانی است که رفتار بدی داشته‌اند. به‌تازگی مادری اهل ناپلز وی را استخدام کرد تا پسر ۱۲ ساله شیطانش را سر جایش بنشاند.

رینکلز درباره جدیدترین کار خود می‌گوید: این نوجوان از دلقک می‌ترسد. من هم سر راه اتوبوس مدرسه‌اش سبز شدم. او هم به‌یک‌باره جلوی دوستانش گریه و فرار کرد. چند روز بعد آن خام تماس گرفت و گفت: متشکرم! از این به بعد هر وقت بدرفتاری می‌کند به او می‌گویم «می‌خواهی رینکلز برگردد؟!».

رینکلز بومی رُد آیلند (Rhode Island) و سرباز بازنشسته ارتش است و به دنبال داشتن یک زندگی راحت‌تر به‌دوراز زمستان سخت نیو انگلند (New England) به فلوریدا نقل‌مکان کرد؛ اما خیلی زود متوجه شد که به بازی گُلف و پرسه زدن در کلوپ‌های فلوریدا که البته تفریح مستمری‌بگیرانی مثل اوست، علاقه چندانی ندارد؛ بنابراین سعی کرد تا سرگرمی جدیدی برای خود دست‌وپا کند. پس به‌صورت آنلاین ماسک دلقکی را از اینترنت خرید و کارت تجاری و آگهی‌های تبلیغاتی حاوی شماره تلفنش را سفارش داد. پس از شروع به کار آن‌قدر معروف شد که هرروز حدود ۱۰۰ مشتری تلفنی با او تماس می‌گیرند.

استخدام دلقک برای ترساندن کودکان بدرفتار! +تصاویر

استخدام دلقک برای ترساندن کودکان بدرفتار! +تصاویر

استخدام دلقک برای ترساندن کودکان بدرفتار! +تصاویر

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net