تارخ انتشار: یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
کد خبر : 109710
چاپ خبر

لکه ننگ سرمایه های اسرائیل در ایران ۶ساله شد

۶سال از ننگ همان هایی که اسرائیل آنها را سرمایه های خود می نامید گذشت شاید سالها بعد در تاریخ بنویسند ۱۴۰۰سال از بی حرمتی عاشورا توسط عده ای فرصت و ضد ولایت می گذرد، لکه ننگی که هر گز از دامان بانیان آن پاک نخواهد شد و در هر عاشورا در کنار حرمله و شمر و یزید نامشان در تاریخ خواهد آمد

 

به گزارش «کمال مهر»؛؛  به نقل از سایت خبری ثامن؛درست ۶  سال پیش  زمانی که کسی تصور نمیکرد گروهی جسارت کنند و سنت بنی امیه را زنده کنند و یزید وار علیه حسین علی (ع) قیام کنند اماگروهی بار دیگر با تغییر رنگ لباس هایشان به خیابان آمدند و با بی حرمتی به امام حسین(ع) و عاشورا نشان دادند که یزیدیان نمرده اند،اینجا بود که همگان تازه فهمیدند که چرا می گویند کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا!

این گروه که بر خلاف یزیدی که در تعزیه ها قرمز می پوشید پارچه هایی به رنگ سبز با خود به همراه داشتند و با سوت و کف و هلهله در روز عاشورا به امام حسین(ع) و یارانش بی حرمتی کردند، عاشورای که در ایران حتی غیر مسلمانان از جمله مسیحیان و ارمنی ها حرمت آن را نگه می دارند و در سالی که عید کریسمس مسیحیان با ایام محرم یکی شد حرمت عزای امام حسین(ع) را نگه داشتند و حتی کلیسا های خود را نیز سیاه پوش کردند توسط حامیان اصلاحات همان ها که هنوز یک در میان پست و جایگاهی دارند حرمتش شکسته شد.

 امام حسین(ع) قرن ها پیش برای مقابله با فتنه یزید به پا خواسته بود و با شهادت بزرگ و ماندگارش، بی آبرویی را برای خاندان فاسدان بنی امیه در تاریخ ثبت کرد اما گروهی برای انتقام گیری از امام حسین(ع) و خاندان پاک و مطهرش باز هم دست به کار شدند، اما آنها نمی دانستد تاریخ عاشورا درست عبرتی بود که هرگز تکرار نخواهد شد.

“در جریان فتنه ۸۸، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با صراحت اعلام کرد که «اصلاح طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند»! و شیمون پرز، رئیس جمهور رژیم سر تا پا جنایتکار این رژیم هم گفت؛ «اصلاح طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می جنگند»

نگاهی به سناریویی که در سال ۸۸ اجرا شد نشان می دهد که حوادث سال ۸۸ که تنها فتنه ای سیاسی نبود بلکه فتنه ای دینی و مذهبی برای مبارزه با اندیشه حسینی بود.

صبح روز عاشورای ۸۸ فرا رسید؛ روزی که تمام مردم از اقشار مختلف با راهی شدن به تکایا، حسینیه‌ها و مساجد خود را اقامه عزای حسینی آماده می‌کردند اما جمع دیگری از جماعت فتنه‌گر و سران منافق آنها سودای دیگری در سر داشتند؛ آنها نیز خود را آماده کرده بودند اما نه برای عزاداری برای سالار شهیدان بلکه برای به آتش کشیدن خیمه‌های عزای عزداران حسینی، فتنه‌گران در این روز با تمام توان در خیابان‌های خلوت مرکزی شهر گرد آمدند تا به تمام مردم مومن و متعهد ایران اسلامی نشان دهند که امام آنها نه حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) بلکه یزدیان زمان است، یزیدیان سال ۱۴۳۰ که اکنون تمام قوای اهریمی خود را به مصاف با نظام جمهوری اسلامی ایران آورده‌ بودند و رسما طرح خود برای براندازی نظام را در خیابان‌های تهران فریاد می‌زدند.

جماعت موسوم به جنبش سبز به سرکردگی سران فتنه و اصلاحات در روز عاشورای ۸۸ مرتکب اعمال، حرمت‌شکنی‌ها و جنایت‌هایی شدند که قلم از شرح و توصیف آن شرم دارد؛ از سوت و کف زدن در میانه میدان تا به آتش کشیدن پرچم‌های عزای حسینی و حمله به خیل عزادارن تنها گوشه‌ای از جنایت‌های فتنه‌گران در روز عاشورا بود.

حرمت‌شکنی و اقدامات سیاه فتنه‌گران در این روز تا حوالی ظهر که خیابان‌های مرکزی تهران به علت حضور عزاداران در مجالس عزاداری خلوت بود، ادامه یافت تا اینکه حضور خیل عزاداران در حوالی خیابان انقلاب، پل کالج، میدان فردوسی، خیابان و میدان ولیعصر تا حدی فتنه‌گران را پراکنده کرد.

چند روز پس از روز عاشورا، تصاویری منتشر شد که نشان دهنده حضور فائزه هاشمی در اغتشاشات روز عاشورا بود و البته وی پیش از این روز نیز به کرات در تجمعات و اغتشاشات فتنه‌گران حضور داشت که منجر به چندین نوبت دستگیری وی شد و البته پس از هر دستگیری نیز در کمتر از چند ساعت حکم آزادی وی صادر شد.

سرکرده گروهک تروریستی منافقین در تاریخ ۱۲ دی ماه ۸۸ رسما اعتراف کرد که این گروهک در دامن زدن به آشوب‌های روز عاشورا در تهران نقش داشته است.

مریم رجوی همسر سرکرده این گروهک تروریستی به خبرنگار خبرگزاری آسوشیتد پرس در پاریس می‌گوید: اعضای مجاهدین خلق (منافقین) به همراهی و هماهنگی با معترضین در تهران پرداخته ‌اند و ما از رهبران مخالفان نظام خواسته ایم تا برای براندازی این نظام به این گونه آشوب‌ها دامن بزنند.

وی تاکید می‌کند: جنبش سبز که علیه تقلب در انتخابات شکل گرفت در حال جایگزینی با یک جنبش عمیق‌تر است که برای سرنگونی نظام ایران تلاش می‌کند و این در حالیست که گروهک تروریستی منافقین در پی اغتشاشات روز عاشورا در تهران، مریم رجوی را به عنوان رئیس جمهور آتی ایران معرفی کرده بود!

اما در این میان مواضع و اظهارات هاشمی رفسنجانی در عدم صف‌بندی با سران فتنه و گاها همراهی با جریان فتنه و طرح درخواست صریح برای آزاد کردن کسانی که مستقیما در جریان ایجاد اغتشاشات نقش داشتند، بسیار قابل تامل است.

هاشمی رفسنجانی در ۲۶ تیر ۸۸ در خطبه‌های نماز جمعه وضعیت کشور را بحرانی خواند و به ارائه راهکارهای خود برای خروج از آن می‌پردازد؛ وی که با درخواست از موسوی و کروبی آنان را به پای خطبه‌های خود نشانده بود در میان شعارهای “سکوت کنی خائنی” از آزادی زندانیان فتنه، تردید در صحت انتخابات، حکمیت و دلجویی از خودش و دیگر آسیب‌دیدگان فتنه گفت.

در این میان هاشمی رفسنجانی که فرزندش مهدی را پس از دستگیری حلقه اول و دوم فتنه در خطر می‌دید، به بهانه سرکشی به واحد‌های دانشگاه آزاد در خارج از کشور به لندن فرستاده بود، سیاست سکوت و دفاع از فرزند متهم خود را در پیش گرفت.

شعار‌های “نه غزه نه لبنان” فتنه گران در روز قدس، خط زدن مرگ بر آمریکا در ۱۳ آبان، هتک حرمت تصویر امام خمینی در ۱۶ آذر، هتک حرمت عاشورای حسینی توسط سران فتنه با همراهی بهاییان، منافقین و یک چهره مشهور که نسبت خانوادگی نزدیکی با تکیه‌گاه فتنه داشت، نتوانست هاشمی رفسنجانی را برای مرزبندی با فتنه و محکومیت آن متقاعد کند.

البته این اقدامات و مواضع رفسنجانی را باید در کنار سایر مواضع گذشته وی ارزیابی کرد که پس از انتخابات نهم ریاست‌جمهوری حاضر نشد تا به رئیس‌جمهور قانونی کشور تبریک بگوید و یک سال مانده به انتخابات دهم ریاست‌جمهوری از پایان مدارا خبر داد و به همراه اکبر ناطق نوری به تشکیل دولت وحدت‌ملی کوشید.

از سوی دیگر اظهارات سید محمد خاتمی درست پس از حوادث روز عاشورا نیز بسیار قابل توجه است؛ وی با ادبیات متفاوتی سخن می‌گوید: ان شاءالله امسال هم ایرانیان با هر گرایش و موقعیتی سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی خواهند داشت امری که به طور قطع متعلق به یک جناح یا بخش خاصی از جامعه نیست.

در فتنه ۸۸ بحث انتخابات یک بهانه بوده و هدف محو اسلام و عاشورا، برچیدن ولایت فقیه و بسیج بود.، پس از خروج جمع کثیری از مردم از اعتراض ها به دلیل پی بردن به اصل فتنه، شعارها در اعتراض ها به تدریج از شعارهایی سیاسی به شعارهایی ضد دینی تبدیل شد.

 

در همین برهه زمانی بود که دیگر اصل ضد دینی بودن جریان فتنه برای مردم ایران به اثبات رسید. بسیاری از کسانی که تا قبل از این به این مسئله اعتقاد نداشتند به تدریج با شنیدن این شعارها به این موضوع که اصل جریان فتنه برای مبارزه با اعتقادات دینی مردم و به تبع آن مقابله با حکومت دینی که برخواسته از اعتقاد مردم است، به وجود آمده پی بردند.

در جریان اغتشاش های سال ۸۸ بارها فتنه گران در دوران ۸ ماهه فتنه گری خود به بسیاری از اصول اعتقادی مردم توهین کردند.

 

در همین زمان بود که شعارهایی نظیر “مرگ بر اصل ولایت فقیه” توسط این گروه سر داده شد تا یکی از اهداف هوچی گری ها و اغتشاش های این جریان شناخته شود.

این گروه با بررسی ها خود به این نتیجه رسیده بودند که تنها راه مبارزه با اسلام شیعی در دوران حاضر هدف قرار دادن ولایت فقیه است. به همین دلیل هم بود که امام خمینی(ره) سال ها قبل از وقوع فتنه ۸۸ این مسئله را بیان کرده بودند که  ” پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این مملکت نرسد”

 

در این همین مبارزات خیابانی فتنه هدف گیری بعدی این جریان باز هم نمایان شد. این گروه با توهین به یکی از بزرگ ترین اعتقادات مسلمانان و به خصوص شیعیان یعنی عزاداری عاشورای حسینی بار دیگر اعتقادات مردم را هدف قرار دادند.

 

عاشورای سال ۸۸ بود که بزرگ ترین جرم فتنه گران صورت گرفت. این گروه بی شرمی خود را به حد اعلا رساندند و نشان دادند که هدفشان اعتراض سیاسی نیست بلکه هدف آن ها اعتقاداتی است که نظام جمهوری اسلامی بر اساس آن شکل گرفته است.

فتنه گران با اغتشاش خود در عاشورای سال ۸۸ و اقداماتی نظیر هلهله، سوت، کف زدن، رقص و … در این روز نشان دادند که مرگ تفکراتشان نزدیک است زیرا در مبارزات سیاسی مرحله آخر  قبل از فروپاشی اغتشاشات همواره توهین و انجام اقدامات خلاف عرف است.

 

پس از این بی شرمی ها بود که دیگر حوصله ملت ایران به انتهای خود رسید و خونشان به جوش آمد. زیرا این بار دیگر به اعتقاداتی توهین شده بود که نه تنها ارتباطی به سیاسیون امروز نداشت بلکه اعتقادات میلیون ها مسلمان بود که صد ها سال برای زنده نگه داشتن آن انسان های زیادی جان خود را فدا کرده بودند.

مرور بر حوادثی که با نامه کذایی هاشمی به رهبر انقلاب استارت خورد، نشان می دهد به جز بحث تقلب در انتخابات که بهانه ای برای آشوب بود، دشمن سه چیز را در مملکت ما هدف گرفته و با زرنگی تمام از سران فتنه برای رسیدن به اهدافش که همان ضربه زدن به آن سه چیز بود استفاده کرد اما چون مردم آگاه، بصیرت خود را بالا برده بودند فهمیدند که برخی از خواص تبدیل به عروسک خیمه شبازی دشمن شده و راهشان را از آنها جدا کردند.

اما سه چیزی که دشمن در مملکت ما هدف گرفته بود چه بودند؟

– همانطور که یادتان هست بعد از اینکه چند هفته ای از شلوغی های بعد از انتخابات گذشت و معلوم شد که میر حسین موسوی و مهدی کروبی، دردشان چیزی غیر از تقلب در انتخابات است، شعار اصلی آشوبگران، شعار های ضد ولایت فقیه بود اما نه اینکه فقط با شخص رهبر انقلاب یعنی حضرت آیت الله خامنه ای مشکل داشته باشند بلکه با اصل ولایت فقیه و جایگاه ولایت به جنگ برخواستند تا جایی که عکس حضرت امام را نیز به آتش کشیدند و نفرت خود را نسبت به ولایت به نمایش گذاشتند.

– آشوب ها ادامه داشت و روز به روز از تعداد اغتشاشگران کاسته می شد تا اینکه در روز عاشورا حرکتی غیر منتظره از فتنه گران برخواست که ملت به یقین مطمئن شدند فتنه گران از ملت ایران نیستند. چطور ممکن است کسی ایرانی باشد و به نمازگزاران سنگ بزند، خیمه های حسینی را به آتش بکشد و به عزاداران ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) حمله کند. ملت این را دیگر نتوانستند تحمل کنند و در روز ۹ دی جوابی کوبنده به آن ها دادند.

حرکت بعدی دشمن توسط یکی از حامیان خارج نشین میر حسین موسوی یعنی اکبر گنجی صورت گرفت. او که پیش از پناهنده شدن، از به موزه تاریخ سپردن افکار امام خمینی (ره) سخن گفته بود، در گفت‌وگو با شبکه بی.بی.سی فارسی، اندیشه مهدویت را برگرفته از مسیحیت خواند و مدعی شد که هیچ دلیلی مبنی بر وجود امام زمان (عج) وجود ندارد. که این خود باعث شد مردم ایران بیش از پیش از او و اطرافیانش زده شوند و ماهیتش بیش از پیش فاش گردد.

با تامل در مطالب فوق و سه کلمه مهدویت، عاشورا و ولایت فقیه یاد نظریه فیلسوف پرآوازه آمریکایی یعنی فرانسیس فوکویاما خواهید افتاد که در سال ۱۹۸۶ در کنفرانسی که توسط صهیونیستها برگزار شد، گفت: شیعه پرنده ایست که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست، پرنده ای که دو بال دارد، یک بال سبز(مهدویت) و یک بال سرخ(عاشورا). این پرنده، زرهی به نام ولایت فقیه بر تن دارد.

انتهای پیام/ج

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • معلم هنجارشکن به دام قانون افتاد +تصاویر
  موتورسواری بانوان مجاز است یا ممنوع؟ / قانون چه می‌گوید؟
  از افشای تیپ شخصیتی رامبد جوان تا دعوت مردم به یک چالش هیجان‌انگیز!
  کشف نوزاد تازه متولدشده در سطل زباله + عکس
  مدل عجیبِ اولین کفش جهان را ببینید/ کفش‌هایی که از دیدن آن‌ها وحشت خواهید کرد! + تصاویر
  خرازی: شیطنت آمریکا مانع تحقق اهداف برجام شده است/ این کشور بار دیگر ماهیت بدعهد خود را نشان داد
  شوخی مرگبار پسری با نامزدش +فیلم
  طرح ۴ ماده ای ایران برای پایان بحران سوریه
  آنچه از عروسی فرزندان رهبر انقلاب نمی‌دانید + فیلم
  استاد کهنمویى کیست؟
  پرونده اعتراض شهروندان سرحدآباد را در شورای تامین استان مطرح کردیم/ کسی در این خصوص دستگیر نشده است
  کلیپ/ «گفتم نرو» جدیدترین اثر محمد علیزاده
  زنان
  بازنشستگی زنان با بیست سال سابقه
  سکه ارزان شد +جدول
  درمان «کم کاری تیروئید» در طب سنتی
  زنان بیمه
  زنان خانه دار دارای سه فرزند به بالا بیمه می شوند
  اکران رایگان فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» برای عموم در کرج
  فاحشه های هروئینی دست آورد حاشیه نشینی در کرج+عکس
  دلیل برخورد گزینشی اداره ارشاد فردیس با رسانه ها چیست؟
  آموزش درست کردن خمیر فوندانت
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net