تارخ انتشار: دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
کد خبر : 108056
چاپ خبر

حاشیه خواب های آشفته در بوشهر

از ابراز شیفتگی به آیت الله تا ارادت به حضرت فتنه گر+ تصاویر

image437586

یکی از تعبیرهای جالب اکبر صابری به سید حسن تعبیر آفتاب پشت ابر بود که تا پیش از این فقط و فقط در خصوص حضرت ولی عصر (ارواحناه فداه) به کار رفته است و این تعابیر متعدد را باید به پای ذوق زدگی صابری و جو حاکم بر جلسه گذاشت

 

به گزارش«کمال مهر»؛ به نقل از “گام نیوز”،  جمعی از فعالان دوم خردادی استان بوشهر با سید حسن مصطفوی (خمینی) دیدار و گفتگو داشتند که حاشیه و متن این نشست حکایت از توهم و خواب های مشوش اصلاح طلبان نه چندان مطرح استان بوشهر داشت.

در این دیدار که گفته شده با درخواست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر انجام شد حدود ۴۰ نفر از جوانان و چهره های دوم خردادی استان بوشهر حضور داشتند و ۵ نفر به نمایندگی از جمع حاضر مطالبی را به سید حسن مصطفوی گفتند و سپس وی در جایگاه ویژه خود قرار گرفت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

یکی از نمایندگان جمع اعزامی به تهران بهرام نکیسا از سینه چاکان سران فتنه ۸۸ بود که طرفداری ها و حمایت های کورکورانه وی از سران اصلی فتنه امروز بر کسی پوشیده نیست بود. نکیسا در این دیدار گفته بود: معتقدیم جنابعالی و حضرت آقای خاتمی به خوبی می توانید مروج گفتمان عدالت و اندیشه های امام راحل باشید. البته اگر دوستان نادان و دشمنان آگاه بگذارند. گفتمان عدالتی که انتظار آن می رفت در سال ۸۸ با حضور مهندس انقلاب در جامعه جاری و حاکم گردد.

وی در این نشست که از دیدار با رئیس دولت اصلاحات در حاشیه آن بنا به دلایلی محروم شده بودند طبق عادت همیشگی موضوع را به سمت انتخابات ۸۸ کشاند و بار دیگر همچون هم قطارانش رییس ممنوع التصویر و ممنوع البیان دولت اصلاحات که به گفته دوستان خود آنها با علم و آگاهی از نقش آفرینان اصلی فتنه ننگین ۸۸ بوده است را حضرت خطاب کرد و از آرزوهای پوچ و واهی و تامل برانگیز خود و دوستانش یعنی رییس جمهور شدن میرحسین موسوی فتنه گر اصلی سال ۸۸ که هزینه های جبران ناپذیری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی تراشید گفت که با تایید افراد حاضر و سکوت میزبان روبه رو شد.

نکیسا روی مساله ای دست گذاشته بود که خواسته جمع حاضر بود این در حالی است که بارها مقام معظم رهبری(دامت برکاته) بر فتنه گر بودن این افراد تاکید داشته و در جلسات متعدد خطر آنها برای این ملت را گوشزد فرموده اند با این حال، نکیسا از این طریق قسمتی از اهداف شوم جریان متبوع خود را از این دیدارها بر ملا ساخت.

یکی دیگر از نمایندگانی که در مدح میزبان سنگ تمام گذاشت اکبر صابری از شیفتگان آیت الله سیاست ایران یعنی اکبر هاشمی رفسنجانی بود.

صابری که مسئولیت فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را بر عهده دارد و بیشتر در گعده ها و جلسات سیاسی دوم خردادی باید او را ببینیم فرصت را غنیمت شمرده و با الفاظی که تا قبل از این فقط خطاب به رهبر عزیز و فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و نیز حضرت امام خمینی(ره) شنیده ایم میزبان جلسه یعنی سید حسن مصطفوی را ستایش کرد و بر خلاف واقع وی را بارها به آیت الله خطاب نمود و این نشان از ضعف اطلاعاتی و عدم تخصص وی در مسائل حوزوی است که حجت الاسلام و آیت الله را یکی می داند و به تاسی از پیر و مراد خود یعنی حجت الاسلام رفسنجانی لقب آیت الله را به نوه امام خمینی هدیه داده است.

یکی از تعبیرهای جالب صابری به سید حسن تعبیر آفتاب پشت ابر بود که تا پیش از این فقط و فقط در خصوص حضرت ولی عصر (ارواحناه فداه) به کار رفته است و این تعابیر متعدد را باید به پای ذوق زدگی صابری و جو حاکم بر جلسه گذاشت چرا که کیست که نداند این تعابیر فاعل خاص خود را دارند.

مثل این که صابری فراموش کرده است که در کجا دارد سخن می گوید و حوزه وظایف و حد اختیارات میزبان را نمی داند که بی مهابا دهان باز کرده و هر خواسته نامعقولی را بیان می کند؛ در ادامه صحبت های تامل برانگیز صابری دوباره مساله رفع حصر از برخی فتنه گران وقایع تاسف بار سال ۸۸ مطرح شد و وی در کمال خونسردی بیان کرد که امیدواریم، آخرین عامل تفرقه و تشتت امت اسلامی را که همان حصر و حبس برخی در سال ۸۸ است را به سر انگشت تدبیر و کیاست ویژه تان رفع نمایید.

جا دارد به صابری بگوییم که عامل تفرقه و تشتت امت اسلام خود این فتنه گرانی هستند که در این جلسه از آنها نام بردید و بی شک آزادی آنها هزینه های جبران ناپذیر دیگری برای جامعه اسلامی به بار خواهد آورد و قطعاً نظام اسلامی و مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی این خواسته های محیر العقول شما را بر نمی تابند و با طرح گاه و بی گاه این مسائل پوچ و واهی حاشیه ای در جلسات متعدد سیاسی خود ضنّ همراهی شما با سران فتنه که علیه نظام و ملت اقدام عملی صورت داده اند قوت می گیرد و شخص شما مسبب آن هستید.

درخواست قریب به اتفاق نمایندگان دوم خردادی از سید حسن مصطفوی که با جلسات گاه و بی گاه با اصلاح طلبان کشور به یکی از مهره های اصلی جریان دوم خرداد کشور تبدیل شده است حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری بود که وی در پاسخ آنها گفت: برای کاندیداتوری در انتخابات پیش روی مجلس خبرگان رهبری؛ اگر لازم باشد انشاالله در موعد خودش تصمیم می گیریم.

جلسه به همین جا ختم نشده بود و پس از صحبت های جمع نوبت به میزبان رسید و نوه امام خمینی (ره) با حضور در جایگاه ویژه به ابراز علاقه های صابری و هیات همراه پاسخ داد و سخنرانی خود را در خصوص عرفان و چند نکته اخلاقی دیگر مطرح کرد و پس از آن بازار داغ عکس سلفی رونق گرفته بود.

از نکات قابل توجه دیگر طرز نگارش اخبار این نشست بود که با نگاهی گذرا، مشخص بود که رسانه های زنجیره ای دوم خردادی اهدافی را دنبال می کنند که قلم از ذکر برخی از آنها معذور است ولی در هم ریختن قواعد خبری و اشتباهات فاحش آیین نگارش و استفاده های نامانوس از واژه هایی چون ایشان، خمینی جوان، به کاربردن افعال جمع، استفاده نابجا از آیت الله و به کاربردن حاجی پیش از اسم برخی از افراد از نکات قابل توجهی بود که از فردی ادعای خبرنگاری را یدک می کشد و خود را از پیش قراولان اصحاب رسانه استان بوشهر می داند بعید بود؛ گرچه تعمد در نگارش این گونه اخبار به وضوح پیداست چراکه همه از اصحاب رسانه می دانند که کلمه «ایشان» فقط برای خطاب مقام معظم هبری در خبر مورد استفاده قرار می گیرد.

جای تاسف دارد کسانی که در این نظام مقدس مسئولیت گرفته و نان حکومت اسلامی را می خورند در جلسات متعدد به طرفداری از کسانی برآیند که چشم خود را بر اسلام و ملت بستند و تکمیل کننده پازل شوم براندازی نظام جمهوری اسلامی شدند که به حمدالله پوزه آنها برای همیشه به خاک مذلت کشیده شد و امید است مسئولین دولتی و نظارتی کشور در تصمیم های آتی خود حساسیت بیشتری نسبت به این افراد و خطوط فکری آنها لحاظ کنند.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۰۱۵۶۱۷
  بازار تجریش
  ۱۰۱۵۵۱۱
  محله ای که هیچکس از شر سگ های وحشی در امان نیست+تصاویر
  ۱۰۱۶۰۰۸
  انتصابی که هیئت امنا هم از آن خبر نداشتند/ رابطه مدیر جدید صندوق ذخیره فرهنگیان با یکی از سران فتنه
  ۳۷۶۷۵۸_۲۸۲
  افشای نقص عملکرد شورای شهر محمدشهر توسط ۴ عضو معترض
  ۳۷۶۸۱۶_۸۵۶
  اجرای نمایش مذهبی “عاشورایی دیگر” در کرج
  ۳۷۶۷۷۶_۱۷۱
  همایش ملی درمانگران اعتیاد استان البرز برگزار می شود
  ۳۷۶۷۱۰_۵۷۲
  ترویج نگاه “پسا انسانی” در دانشگاه به اصطلاح اسلامی!/ دفاع از رابطه جنسی انسان و حیوان با چاشنی فلسفه و دیالکتیک
  دستگیری پسر خاله صدام حسین در تانکر آب +تصاویر
  ۵۳۳۷۴۲۸_۵۴۶
  شبکه ملی اطلاعات چیست و چه مزایایی دارد؟
  ۵۳۱۷۴۲۳_۳۳۴
  تصاویری خیره کننده از مناطق گردشگری جهان
  ۵۳۴۱۶۷۷_۹۵۳
  نزاع دسته جمعی با شمشیر در بیمارستان + فیلم
  ۵۳۴۳۲۲۱_۸۹۳
  بی قانون ترین کشور دنیا کدام است؟
  ۵۳۱۹۳۲۱_۷۴۳
  موشک باران موصل با کاتیوشاهای “حشد الشعبی”
  ۵۳۳۷۶۰۰_۱۸۰
  موضع امام سجاد علیه السلام در باره قیام توّابین
  خودکشی دو خواهر از روی پل! +تصاویر
  Decoration with human bones, Sedlec Ossuary, 1870, cemetary of All Saints Church, Kutna Hora, Central Bohemia region, Czech Republic.
  مکان هایی که در آن ارواح قدم می زنند+ تصاویر
  ۵۳۴۳۷۵۸_۷۴۸
  هیات دولت فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها را تعیین کرد
  ۵۳۴۴۰۵۰_۴۵۹
  افزایش قیمت عمره تا ۶ میلیون تومان/ اعزام حجاج به مصلحت نیست
  ۵۳۴۱۳۸۹_۳۰۳
  آغاز روند بازگشت خانواده‌های عراقی به جنوب موصل/ نیروها به زودی وارد حمام‌العلیل می‌شوند/ پیشروی رزمندگان به سوی منطقه حمزه
  زندگی زناشویی تان اگر این نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net