تارخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۲
کد خبر : 106847
چاپ خبر

شکارچی شیطان‌صفت خانم‌های خانه‌دار، به هلاکت رسید+ تصاویر

مردی که ضمن سرقت خانم‌های خانه دار مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، توسط پلیس به هلاکت رسید

به گزارش«کمال مهر»؛، در مورخه ۱۳/۰۵/۱۳۹۴ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت منزل در طبقه اول یک مجتمع مسکونی در منطقه شرق تهران به کلانتری ۱۴۷ گلبرگ اعلام شد .
با حضور مأموران کلانتری در محل و بررسی های اولیه ، شاکیه در اظهاراتش عنوان داشت : سارق از طریق بالکن وارد خانه شد و علاوه بر سرقت وجوه نقد و طلا و جواهرات قصد آزار و اذیت مرا داشت که در ادامه مرا در داخل کمد دیواری حبس و پس از سرقت ، از محل متواری شد .
پرونده در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت مقرون به آزار و اذیت” و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
شکارچی شیطان‌صفت خانم‌های خانه‌دار، به هلاکت رسید+ تصاویر
اظهارات شاکیه :
شاکیه پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” در ساعت ۱۴:۰۰ مورخه ۱۳/۰۵/۱۳۹۴ در حال استراحت در داخل خانه بودم که ناگهان جوانی قد بلند با چهره ای نسبتا سیاه از طریق بالکن وارد خانه شد !! در حالیکه در خانه تنها بودم ، این جوان با تهدید شوکر و چاقو به سمت من آمد ؛ متوجه شدم که قصد آزار و اذیت مرا دارد و به همین علت با او درگیر شدم ؛ این جوان در حالیکه مرا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می داد ، به زور مرا در داخل کمد دیواری یکی از اتاق ها حبس کرد . پس از دقایقی ، موفق شدم تا با فشار درِ کمد را باز کنم که در همین زمان ، آن جوان از طریق همان راه ورودش به خانه ( بالکن ) فرار کرد . بسیار ترسیده بودم بگونه ای که قادر به انجام هیچ کاری نبودم ؛ پس از گذشت مدت کوتاهی ، در وارسی وسایل خانه متوجه شدم که لب تاپ ، تب لت ، گوشی تلفن همراه ، وجوه نقد و طلا و جواهراتم ، همگی سرقت شدند ” .
شناسایی تعداد دیگری از شکات پرونده :
در ادامه رسیدگی به پرونده و با طرح شکایت ۳ شاکی دیگر ، پرونده های مشابه دیگری با موضوع “سرقت مقرون به آزار و اذیت” به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در تمامی پرونده ها ، متهم (سارق) در ساعات اداری روز ( ۰۸:۰۰ الی ۱۵:۰۰ )  از طریق بالکن طبقه اول مجتمع های مسکونی وارد منازل شده و علاوه بر سرقت اقدام به آزار و اذیت شکات کرده بود .
یکی از شکات جدید در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” در ساعت ۰۸:۳۰ مورخه ۲۲/۰۵/۱۳۹۴ ، پس از خروج همسر و دخترم از منزل قصد استراحت داشتم که ناگهان مردی قد بلند از طریق بالکن طبقه اول وارد خانه شد ؛ قصد اعتراض به حضور وی را داشتم که ناگهان به سمت من حمله ور شد و مرا به زمین کوبید ؛ آنزمان بود که متوجه شدم این شخص قصد آزار و اذیت مرا دارد و در ادامه با تهدید شوکر و چاقو …. ؛ این شخص با سرقت طلا و جواهرات و پول های داخل خانه ، به سرعت و از طریق پنجره داخل بالکن از محل متواری شد ” .
پیگیری ویژه پرونده :
با توجه به حساسیت موضوع ، رسیدگی ویژه به پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره شانزهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و کارآگاهان با انجام سلسله اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت منزل با شش فقره سابقه دستگیری به اتهام ارتکاب جرایم مختلف “سرقت منزل” ، “حمل و نگهداری غیرقانونی سلاح جنگی” و “موادمخدر” بنام “حمید . ف” ( ۳۲ ساله ) شدند که اقدام به فروش گوشی های تلفن همراه و طلا و جواهرات سرقت شده از شکات کرده بود .
با شناسایی مخفیگاه حمید در منطقه تهرانپارس – خیابان وفادار شرقی ، وی در مورخه ۲۱/۰۶/۱۳۹۴ دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل اما هیچکدام از شکات وی را مورد شناسایی قرار ندادند .
شناسایی شیطان :
در ادامه رسیدگی به پرونده و در شرایطی که حمید در اظهارات اولیه منکر هرگونه اطلاع از سرقتی بودن طلا و جواهرات و گوشی های تلفن همراه شکات شده بود ، اما در ادامه تحقیقات لب به اعتراف گشود و به مشارکت در انجام سرقت ها با یکی دیگر از مجرمین سابقه دار منزل بنام “محمـد . الف” ( ۳۲ ساله ) شد .
حمید در اعترافات خود به کارآگاهان عنوان داشت : “در زمان سرقت ، من در داخل ماشین منتظر محمد باقی می ماندم و اصطلاحا از محل مراقبت می کرم ؛ محمد نیز با شناسایی محل های سرقت – در طبقات اول مجتمع های مسکونی –  به تنهایی وارد خانه ها می شد و سرقت ها را انجام می داد .
با شناسایی محمد . الف ، تصاویر وی از بانک اطلاعاتی پلیس آگاهی استخراج و اینبار تمامی شکات پرونده این مجرم سابقه دار را مورد شناسایی قرار دادند .
شکار شیطان :
با شناسایی مخفیگاه و محل های تردد “محمد . الف” در پردیس جاده دماوند ، بومهن و رودهن ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی با یک دستگاه خودرو پژو پرشیا خاکستری به شماره انتظامی *** س ۸۳/ ایران ۹۹ در حال تردد است .
با شناسایی خودرو و محل تردد متهم در بزرگراه تهران – پردیس ، کارآگاهان این بزرگراه را تحت مراقبت های پلیسی خود قرار داده تا نهایتا در مورخه ۰۸/۰۷/۱۳۹۴ متهم در زمان تردد در بزرگراه ( مسیر تهران به پردیس ) مورد شناسایی قرار گرفت .
کارآگاهان قصد دستگیری “محمد . الف” در محل عوارضی را داشتند بزرگراه را داشتند که وی با اطلاع از حضور کارآگاهان در محل ، به صورت ناگهانی تغییر مسیر داده و در مسیر خلاف حرکت خودروهای عبوری و به سمت تهران اقدام به فرار می نماید .
تعقیب و گریز میان کارآگاهان و متهم در مسیر خلاف حرکت خودروهای عبوری در بزرگراه آغاز شد و محمد . الف بدون توجه به دستور ایست کارآگاهان و شلیک تیرهای هوایی ، همچنان به فرار خود ادامه داد تا نهایتا کارآگاهان با هدف قرار دادن خودرو ، خودرو پرشیا را از ناحیه لاستیک مورد اصابت چندین گلوله قرار داده اما با وجود توقف خودرو ، متهم همچنان قصد داشت تا به صورت پیاده از محل متواری شود .
شکارچی شیطان‌صفت خانم‌های خانه‌دار، به هلاکت رسید+ تصاویر
کارآگاهان جهت متوقف نمودن “محمد . الف” ، چندین تیر هوایی دیگر شلیک کرده اما او بدون توجه به دستور ایست و شلیک تیرهای هوایی قصد داشت تا ضمن عبور از عرض بزرگراه و رفتن به سمت جاده قدیم دماوند ، به سمت منطقه خرم دشت متواری شود .
سرانجام در زمان عبور متهم از موانع سیمانی پیش بینی شده در وسط بزرگراه ، وی مورد هدف گلوله ی کارآگاهان قرار گرفته و از ناحیه ران پا مجروح می شود ؛ با توجه به اصابت گلوله به ناحیه سفید ران و به علت شدت خونریزی شدید ، با وجود حضور تیم اورژانس در محل و انتقال متهم به بیمارستان ، “محمد . الف” فوت کرد .
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : دیگر متهم پرونده ، با قرار قانونی صادره زا سوی مقام محترم قضایی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی توسط متهمین پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • عکس/ تیپ جالب مهدی رحمتی
  چهره جالب کامیابی‎نیا بعد از جشن تولدش+عکس
  مخمصه شوم عروس باردارایرانی در اتریش
  معترضان به حذف یارانه نقدی اینجا کلیک کنند
  مهران مدیری وقتی دانش آموز ابتدایی بود +عکس
  علت جدایی‌ام را بگویم استقلال بدجوری به هم می‌ریزد
  پیشنهاد شرم آور دونالد ترامپ به ملکه زیبایی در هتل+عکس
  «ضدهوایی» سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد+عکس
  سخنگوی غیر رسمی دولت روحانی در آمریکا کیست؟!/ اگر هاشمی نبود «افغانستان» می‌شدیم؛ اگر برجام نبود «ونزوئلا»!
  عکس/عینک بزنید!
  وقتی آرامگاه عمار یاسر با خاک یکسان شد + تصاویر ماهواره‌ای
  عکس/ رضائیان از پرسپولیس رفتنی شد
  تعطیلی پنج شنبه در بهبود آلودگی کرج موثر است/ ۲ میلیون لیتر مازوت را در نیروگاه منتظر قائم پلمپ کردیم
  هدستی با صدای دالبی ۷.۱ کاناله مخصوص حرفه ای ها
  گوگل بلاخره کوتاه آمد!
  علی کریمی در تیم منتخب بایرن+تصویر
  امکانات باید درتمام شهرها عادلانه تقسیم شود/ مشکلات مردم شهرستان فردیس مطرح شد
  با این غذا فرزندتان هرکول می‌شود + دستورالعمل
  بازگشایی جاده ابریشم +تصاویر
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net