تارخ انتشار: یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
کد خبر : 106758
چاپ خبر

عشق به بازیگری با قتل پایان یافت

۳۶۳۹۴۱۹_۳۷۰

پسر جوان زمانیکه به خاطر بازیگر شدن، به خانه پیرمرد رفته بود، وقتی متوجه نیت شوم او شد، دست به قتل زد. این پسر دیروز در دادگاه کیفری برای بار دوم محاکمه شد

به گزارش  گروه اجتماعی«کمال مهر»؛، پنجم شهریور سال ۹۰ ماموران پلیس ستارخان در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران مشخص شد پیرمردی در خانه دوستش زمانیکه صاحبخانه به مسافرت رفته بود، با ضربات چاقو کشته شده است که تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

در ادامه با توجه به اینکه کارت سوخت مقتول سرقت شده بود، متهم اصلی شناسایی و دستگیر شد.

وی در بازجویی ها با اعتراف به قتل گفت: از آنجاییکه من عاشق بازیگری بودم، مقتول به من گفته بود می تواند مرا وارد اینکار کند، برای همین از من دعوت کرد به خانه اش بروم. اما وقتی رفتم متوجه شدم قصد دارد مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد، من هم مقاومت کردم اما با چاقو می خواست مرا مجبور کند که من هم برای دفاع از خودم با چاقوی خودش او را کشتم.

با اعتراف این مرد، پرونده وی برای رسیدگی به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم در این شعبه با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. ولی این حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد و قضات دیوان عالی کشور بحث دفاع مشروع را مطرح کردند.

بنابراین صبح دیروز پسر جوان بار دیگر در مقابل هیات قضایی ایستاد و گفت که در دفاع از خودش دستبه قتل زده است.

با این اظهارات هیات قضایی وارد شور شدند تا رای خود را صادر کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net