تارخ انتشار: شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۴
کد خبر : 106638
چاپ خبر

داعش و لاف “حمله به ایران” + تصاویر

داعش اخیرا در ادعایی عجیب و غریب تهدید کرده که مشهد را با خاک یکسان خواهد کرد

به گزارش گروه سیاسی«کمال مهر»؛؛ تروریست‌های صهیونیستی تکفیری داعش جنایات انبوهی را از سال ۲۰۱۱ در منطقه غرب آسیا مرتکب شدند و محور مقاومت با نقش آفرینی مثبت توانسته در برابر این جنایات ایستادگی و از گسترش آن جلوگیری کند.

اخیرا داعش ادعایی را مطرح کرده که مشابه آن را چند ماه پیش به نحو دیگری اعلام داشته بود که با واکنش‌های مقامات جمهوری اسلامی ایران مواجه شده بود.

**بازخوانی ادعای داعش

گروه  تکفیری  صهیونیستی «داعش» در صفحات توئیتر خطاب به تمامی شیعیان نوشت: «رافضی»ها بدانند که هدف ما تخریب نجف، کربلاء و سامرا است. این گروه تکفیری نوشت: بدانید که بعد از تخریب این نمادها در عراق به ایران خواهیم آمد و مشهد ایران را با خاک یکسان خواهیم کرد.  «داعش» از تمامی مسلمانان درخواست کرد که برای تطهیر زمین از «رافضی»ها بسیج شوند، تا هر چه سریعتر اسلام اصیل در جهان جریان یابد. گروه تکفیری داعش ضمن تهدید ایران اعلام کرد: مشهد ایران را با خاک یکسان می کنیم.

داعش و لاف

داعش و لاف

**شکست‌های داعش در استان  “الانبار” و “صلاح الدین”

این ادعاهای تروریست‌های داعش در حالی مطرح می‌شود که داعش هم اکنون در باتلاق عراق دست و پا می‌زند و اکنون در جبهه عملیات الانبار متحمل شکست‌های سنگینی شده  و این شکست‌ها از سوی ارتش و نیروهای مردمی عراق به داعش تحمیل شده و داعش در حال از دست دادن مواضع خود در استان  “الانبار” و “صلاح الدین” است.

داعش و لاف
داعش و لاف

داعش و لاف

البته شایان ذکر است که در استان‌های مختلف داعش یک حامی پنهان به نام ایالات متحده آمریکا دارد که هر زمان که شیب شکست‌های تروریست‌ها در عراق در حال تشدید است؛ آمریکا با کمک‌های هوایی، اطلاعاتی و تسلیحاتی به یاری این گروه تروریستی می‌شتابد.

ایالات متحده با انتقال کمک‌های تسلیحاتی از گذرگاه‌های مرزی سوریه و عراق با همسایگان این دو کشور و پرتاب محموله‌های تسلیحاتی ( که در استان‌های “دیاله”،”نینوا”،”صلاح‌الدین” و “الانبار”) مشاهده شده، داعش را از نظر تسلیحاتی یاری می‌کند. در این پروسه ترکیه و رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای مرتجع حاشیه خلیج فارس با ارسال کمک‌های تسلیحاتی در جبهه نبرد جنوبی و شمالی در سوریه به کمک تسلیحاتی داعش می‌شتابند.

**لاف حمله به ایران

حال که داعش در عراق در حال از دست دادن مواضع خود است چگونه می‌تواند به ایرانی حمله کند که آماده پاسخ  لازم به تروریست‌ها هستند. ضمنا نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانطور که در سال ۱۳۹۰ نسخه تروریست‌های پژاک را پیچید ؛ می‌تواند اقدامات موثر در نابودی تروریسم در منطقه شرق و غرب  انجام دهد.  نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز آماده پاسخ لازم و درخور به تروریست‌ها هستند و فرماندهان نیروی زمینی سپاه و ارتش به روشنی مواضع خود را در تامین امنیت مرزهای شرقی و غربی مطرح کردند.

داعش و لاف

در چند ماه اخیر داعش در مواضع خود شکست‌های سنگینی را متحمل شدند که از جمله آن می‌توان به  از دست دادن شهر “تکریت” مرکز استان صلاح الدین و بخش‌های وسیعی از استان “دیاله” اشاره کرد.

**سرلشکر فیروزآبادی: داعش جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارد

سرلشکر “حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این زمینه عنوان داشت: داعش جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارد و اگر در  نزدیکی به ۴۰ کیلومتری مرزهای ایران باشد ما آن را نابود می کنیم.

**سردار آسودی: داعش در فکر خود نیز جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارد

سردار سرتیپ “محمد علی آسودی” معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه در گفت و گو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: داعش در فکر خود نیز جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارد.

**امنیت در استان های مرزی ایران چگونه است؟

در مجموع استان های جنوبی عراق که در مجاورت  استان‌های جنوب غربی ایران است از جمله “نجف”، “کربلا” و “بصره” و … از امنیت خوبی برخوردار بوده و هیچ اثری از داعش در این مناطق نیست و البته استان‌های مجاور کشورمان از جمله “ایلام” و “خوزستان” و سایر استان‌های غربی از امنیت بسیار خوبی برخوردارند؛ اما لزوم رصد هرچه بیشتر مرزها ضروری به نظر می رسد که این اقدام به خوبی توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی انجام می‌شود.

**امیر پوردستان: هرگونه تهدیدی قبل از رسیدن به مرز در نطفه خفه خواهد شد
امیرپور دستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛با بیان اینکه در مرزهای کشور حرکت‌های اطلاعاتی بسیار گسترده‌ای توسط نیروهای مسلح صورت گرفته است، اظهارداشت: هرگونه تهدید قبل از اینکه به مرزهای کشور عزیزمان نزدیک شود در آن سوی مرزها رصد شده و در نطقه خفه خواهد شد.

داعش و لاف

وی تاکید کرد: حرکت‌هایی که امروز شاهد آن هستیم برای جمهوری اسلامی ایران تهدید به شمار نمی‌آید و من به ملت عزیزمان این قول را می‌دهم که مرزهای ما با وجود نیروهای مسلح از اقتدار و توان کافی برخوردار است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تحلیل حرکت‌های داعش در منطقه گفت: یکسری حرکت‌هایی از سوی داعش در عراق و سوریه صورت گرفته، اما بایستی توجه داشت که آمادگی نیروهای مردمی و ارتش این کشورها در سطح بالایی برخوردار است.
امیر پوردستان آینده داعش را بسیار تیره برشمرد و تصریح کرد: امروزه داعش به یک موجود ضعیف تبدیل شده و در آینده شاهد محو این گروه تروریستی تکفیری خواهیم بود و ایران تهدید عمده‌ای از جانب داعش احساس نمی‌کند.

**امیر آراسته: اگر تروریست‌‌ها به انقلاب اسلامی چشم طمع  داشته باشند، سرکوب خواهند شد

امیر سرتیپ ستاد “ناصر آراسته” جانشین گروه مشاوران فرماندهی معظم کل قوا در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره مطالب مطرح‌شده درباره نزدیک شدن تروریست‌های تکفیری داعش به مرزهای ایران اظهار داشت: داعش جرات نزدیک‌شدن به مرزهای ایران را ندارد.

وی ادامه داد: تکفیری‌ها خود می‌دانند که خطوط امنیتی جمهوری اسلامی ایران فقط مرزهایش نیست  و اگر تروریست‌‌ها چشم طمع  به انقلاب داشته باشند، سرکوب خواهند شد.

البته داعش به عنوان پیاده نظام آمریکا و اسرائیل بعضا ادعاهایی را مطرح می‌کند که واقعیت ندارد و کذب بودن آن از قبل کاملا مشخص بوده که در گذشته هم ادعای تصرف میدان آزادی را مطرح کرده بود که با وجود نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران  هرکدام  از این تهدیدات قبل از عملی شدن با پاسخی دردناک مواجه خواهد شد.

داعش و لاف

داعش و لاف

داعش و لاف

گزارش از محمد زرچینی

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • کار آفرینی نیاز به نگاه ویژه در تمام بخشهای کشور دارد/ متاسفانه در کشور ما بحث آموزش بسیار ضعیف است
  جدیدترین تصویر از شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو
  کشته شدن بیش از سه هزار تروریست داعشی در شرق موصل
  آخرین تماس تلفنی اوباما در کاخ سفید با چه کسی بود؟
  حالات چهره میشل اوباما در مراسم تحلیف ترامپ، سوژه داغ فضای مجازی+تصاویر
  قیمت برخی محصولات ایران خودرو در بازار +جدول
  اقدام به خودکشی نافرجام یک دانشجو در دانشگاه + فیلم
  خودنمایی اوباش درشبکه های اجتماعی/خشونتی که در فضای مجازی رنگ واقعیت می‌گیرد
  چهره‌های سیاسی چه ماشینی سوار می‌شوند؟ +تصاویر
  مواد غذایی سرطان‌زایی که هر روز می‌خوریم!
  ارواحی که در اعماق اقیانوس زندگی می کنند+تصاویر
  حادثه پلاسکو به روز چهارم رسید/ کشف سومین پیکر از آتش‌نشان‌های مفقودشده تکذیب شد+ عکس و فیلم
  شایعه BBC درباره تیر خوردن دونالد ترامپ در مراسم تحلیف!+ سند
  کارمندان و کارگران امسال چقدر عیدی می‌گیرند؟+جدول
  وقتی این مرد فهمید همسرش با همکارش ارتباط پنهانی دارد چه بلایی سرش آمد؟ + عکس
  ۱۷ عادت گفتاری افراد خیلی دوست داشتنی
  عکس/ بوسه آتش نشان بر تجهیزات همکارش
  عکس/ ژست ترامپ پس از مراسم تحلیف
  عکس/ کسبه در حال تخلیه ساختمان مجاور پلاسکو
  عکس/ پوشش عجیب انریکه در تمرین بارسلونا
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net