تارخ انتشار: دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۱
کد خبر : 104948
چاپ خبر

 بازتاب  سیاسی کاری و بی اخلاقی بزرگمهرحسین‌پور او رابه عذرخواهی واداشت+ عکس

۱۲۳۱۸۱۹_۹۷۲

بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست اصلاح طلب که دو روز پیش در اینستاگرامش به امین حیایی توهین کرده بود، اینک با مطلبی جدید از کرده خود عذرخواهی کرد

به گزارش «کمال مهر»؛، بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست اصلاح طلب که دو روز پیش در اینستاگرامش نوشته بود چون امین حیایی در فیلم قلاده های طلا بازی کرده است در هرصورت در مسابقه کمدین های های خندوانه به او رای ندهید، اگرچه در کمتر از یکساعت مجبور به حذف آن پست شد اما بازتاب این سیاسی کاری و بی اخلاقی برای وی آنچنان زیاد بود که مجبور شد پست بعدی اش را به عذرخواهی بابت این موضوع اختصاص دهد.

حسین پور روز گذشته در اینستاگرامش نوشت:

حسین پور بابت بی اخلاقی اش عذرخواهی کرد+ عکس

به دریایی درافتادم که پایانش نمیبینم
کسی را پنجه افکندم که درمانش نمی دانم!

دیروز پستی گذاشتم که بعد از یک ساعت برداشتمش. هر چند صفحه ی یک طنزپرداز و کاریکاتوریست را اصولن نباید زیاد جدی قضاوت کرد اما متاسفانه برخی دوستان چنان برداشتی کردند که اصلن در مخیله ی من نیز خطور نمی کرد. با امین حیایی همین یک ماه پیش در استخر آب بازی می کردیم و با امیر ژوله که هر روز حشر و نشر داریم. از نگاه من نه امیر حق است و نه امین باطل! شاید به خودش هم گفته باشم که فیلم قلاده اش را دوست ندارم و شاید به امیر هم گفته باشم که کارهای آخر مدیری برایم اونقدر هیجان انگیز نبوده است. و اگر انفجار خبری رسانه هاب مجازی را جدی تر می گرفتم مثل همیشه دقیق تر و ظریف تر حرفم را بیان می کردم. اما متاسفانه مثل طرفدارهای دو آتشه ی تیم های فوتبال، چشمم را بستم و ازتیمم حمایت کردم و ظاهرا زیادی رو و احساساتی حرف زدم و ناخواسته حیطه و حریم طنز و هنر را به سیاست آلوده کردم. هر چند از تلخی های این روزها این است که طنز یک طنزپرداز جدی گرفته شود، در اینجا مثل یک کچل مرد، یا مرد کچل از طرفدارهای امین عزیزم عذر می خواهم و حیف که رایم را به ژوله دادم و دیگر نمی شود، وگرنه به امین رای می دادم تا بگویم داستان اونقدر جدی نیست که الکی الکی جدی شده است! و به امید اینکه هیچ کس ، کسی را قضاوت عجولانه نکند . چه کسی مثل من امین و امین ها را … و چه دیگران من و مطالب مرا.

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net