تارخ انتشار: یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
کد خبر : 104700
چاپ خبر

زن جوان در دادگاه خانواده:

شوهرم زن‌های فامیل را به رخم می‌کشد

۳۵۸۷۷۳۹_۸۰۹

زن جوان زمانی که دید شوهرش او را با زن های دیگر مقایسه می کند، راهی دادگاه خانواده شد تا برای همیشه از شوهرش جدا شود

به گزارشگروه اجتماعی«کمال مهر»؛چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم مرتب مرا با زن های دیگر مقایسه می کند، هر اتفاقی می افتد می گوید از زن های مردم یاد بگیر. بارها مرا با جاری ام مقایسه کرده و به من می گوید از او یاد بگیر. این حرف هایش واقعا مرا عذاب می دهد.

وی افزود:هرچه به او می گویم دست از این رفتارت بردار فایده ای ندارد. بارها با او صحبت کردم و گفتم مرا با زن های دیگر مقایسه نکن اینکار باعث می شود من اعتماد به نفسم را از دست بدهم، ولی باز هم اینکارش را تکرار می کند. او با کوچکترین مساله زن های دیگر را به رخم می کشد. از تیپ و ظاهر و طرز لباس پوشیدنم گرفته تا دستپخت و انجام کارهای خانه و بیرون، باید با زن های دیگر مقایسه شوم.

زن جوان ادامه داد:تازگی ها احساس می کنم که او از روی لجبازی و تنها برای اینکه مرا آزار دهد با اینکه می داند چقدر از این حرف ها بیزار هستم، این صحبت هایش را تکرار می کند. برای همین دیگر طاقت زندگی در کنار این مرد خودخواه و لجباز را ندارم و می خواهم از او جدا شوم.

بعد از صحبت های این زن قاضی شوهرش را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را هم در این باره بشنود و پس از آن تصمیم نهایی را بگیرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net