تارخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۰
کد خبر : 104206
چاپ خبر

ازدواج پدر و دختر بعد از رابطه جنسی نامشروع+عکس

این بار گزارشی فوق فوق العاده عجیب از روز نامه دیلی اکسپرس انگلیس: دختر نوجوانی که می‌خواهد با پدر خود ازدواج کند و صاحب فرزند شود!!!

در این گزارش آمده است که این دختر در گفتگو با نشریه (ساینس آو اس) اظهار داشته که من و مادرم سال‌هاست که جدا از پدر زندگی می‌کنیم و در واقع آخرین دیدار من تا قبل ازآشنایی دوباره با وی مربوط به سال‌ها پیش وقتی که من چهار ساله بودم می‌شود. آشناییدوباره این دختر و پدرم با یک پیام در یکی از شبکه‌های اجتماعی به وجود آمد و این رابطه ی غیرعادی آغاز شد و پس از یک هفته این رابطه از حد مشروع گذشت و دختر زندگی در کنار پدر را انتخاب کرد البته نه به‌عنوان زندگی پدر – فرزندی بلکه به‌عنوان یک زندگی زناشویی که قصد بچه دار شدن نیز دارد!!!

این دختر در توجیه این عمل عجیبش می‌گوید: من با هیچ مرد دیگری جز پدرم احساس راحتی نمی‌کنم و تنها انتخاب من برای ازدواج پدرم است!!

او اضافه می‌کند که هم اکنون مادربزرگ و پدربزرگ پدری‌اش از این رابطه باخبر هستند وبه‌زودی می‌خواهد مادرش که هنوز از این جریان بی خبر است را نیز در جریان این رابطه قرار دهد. وی ادامه می‌دهد و می‌گوید من تمام تلاشم را انجام می‌دهم که هرچه سریع تر این ازدواج صورت گیرد و برای این کار قصد مهاجرت به نیوجرسی را که این نوع ازدواج در آنجا مجاز است را دارد. همچنین در پاسخ به این سؤال که احتمال دارد پس از این ازدواج فرزندانش با مشکلات ژنتیکی مواجه شوند، گفت: چنین اعتقادی ندارم. و در انتها نیز اضافه کرد که قصد ندارد فرزندانش از این موضوع که پدرشان همان پدربزرگشان است را با خبر کند.

منبع:sefidak.com

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net