تارخ انتشار: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶
کد خبر : 103683
چاپ خبر

جنجال عکس مشترک رامبد جوان و نگارجواهریان + عکس

رامبد-جوان-و-نگارجواهریان

انتشار عکس مشترک “رامبد جوان و نگار جواهریان” که در جشن خانه سینما گرفته شده بود موجی جنجالی را در فضای مجازی ایجاد کرده است که دامنه اش به پیچ انتشار عکس مشترک “رامبد جوان و نگار جواهریان” که در جشن خانه سینما گرفته شده بود موجی جنجالی را در فضای مجازی ایجاد کرده است که دامنه اش به پیچ سحر دولتشاهی نیز کشیده شد

«کمال مهر»؛    مراسم جشن خانه سینما با حضور تعداد زیادی از سینماگران کشورمان در عمارت مسعودیه برگزار شد و به سبک جشن های اخیر، اکثر هنرمندان عکس ها وسلفی هایی از خود به همراه همکاران و دوستان شان به یادگار گرفتند و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و به مانند همیشه طرفداران و فالوئرهای شان این عکس ها را لایک زدند و برای شان کامنت های مختلفی گذاشتند، اما یکی از این عکس ها حاشیه هایی به دنبال داشت و باعث شد کامنت های ذیل آن با دیگر پست های هنرمندان متفاوت شود.
«کامنتا عالی ان، خودشون یه پا استندآپ کمدی ان»!/ جنجالی که انتشار عکس مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان ایجاد کرد و دامنه اش به پیج سحر دولتشاهی هم کشیده شد.
رامبد جوان در کنار نگار جواهریان ، رامبد جوان و همسر اول ، همسر سابق رامبد جوان ، همسر سابق نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان در جشن خانه سینما

مدتی است که در فضای رسانه ای کشور شایعاتی در خصوص ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان به گوش می رسد و حتی چندی پیش برخی سایت های خبری بر این شایعه مهر تایید زده بودند. از همین رو وقتی که رامبد جوان در اینستاگرام اش عکسی از خود به همراه نگار جواهریان را که در جشن خانه سینما حضور داشتند، منتشر کرد، کامنت های فراوانی به این شایعه دامن زدند و صحت و سقم ماجرا را از رامبد جوان جویا می شدند. بیش از ۱۳ هزار کامنت با ادبیات و لحن ها وپرسش های متفاوت که اکثر آنها حول شایعه ازدواج می گذرند. یکی تبریک می گوید یکی پرخاش می کند و ناسزا می گوید. یکی از لحظه آشنایی می پرسد و دیگری مدافع همسر سابق است. جالب است که کاربری کامنت گذاشته: «کامنتا عالی ان، خودشون یک استندآپ کمدی ان»!
اما دامنه کامنت ها فقط به اینستاگرام جوان خلاصه نشدند، کاربران همچنین در اینستاگرام های نگار جواهریان و سحر دولت شاهی(همسر سابق رامبد جوان) کنجکاوی های خود را کماکان دنبال می کنند.
منبع : پارسینه – /م

یک دیدگاه »

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net