تارخ انتشار: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۲
کد خبر : 103469
چاپ خبر

ازدواج دختر هندی با سگ برای شکستن طلسم! + تصاویر

ازدواج-با-سگ

دختر ۱۸ ساله هندی به دلیل باورهای سنتی غلط مسلط بر دین در این کشور به ازدواج با یک سگ ولگرد تن داد

  «کمال مهر»؛   با توجه به این که در کشورهایی مثل هند عده ی زیادی از مردم اعتقادات عجیبی دارند و خرافه پرست هستند , گاها با خبرهای عجیبی از این کشورها مواجه می شویم که برایمان غیر قابل باور و بسیار تعجب آور است.خبر ازدواج دختر ۱۸ ساله هندی با یک سگ ولگرد برای رهایی از طلسم شیاطین و پیدا کردن همسر مورد علاقه اش هم نمونه ای از این اتفاقات عجیب است.

دختر 18 ساله هندی ، ازدواج دختر هندی با سگ ، عکس ازدواج دختر هندی با سگ ، ازدواج با سگ ولگرد

مانگلی موندا، دختر ۱۸ساله‌یی که در روستایی به نام جارکلند در ایالت جخند هند زنده‌گی می‌کند پس از این‌که در میان مردم معروف شد که وی نفرین‌شده است و ازدواجش با هر مردی سبب مرگ وی خواهد شد، با سگ عقد نکاح بست . دختر ۱۸ ساله برای بدست اوردن شانس و پیدا نمودن شاهزاده مورد نظر خود با سگ ولگرد ازدواج نمود.خانواده هندی معتقدند دخترشان مورد نفرین واقع شده و بهترین راه درمان او ازدواج با سگ است.

دختر 18 ساله هندی ، عکس ازدواج دختر هندی با سگ ، ازدواج با سگ ولگرد ، ازدواج با سگ

ازدواج برای شکستن طلسم ، ازدواج با سگ ولگرد ، ازدواج با سگ ، ازدواج دختر هندی با سگ

سگ ولگرد همسر دختر هندی ، ازدواج با سگ ، ازدواج دختر هندی با سگ ، عکس ازدواج دختر هندی با سگ

اهالی روستا بر این باورند دختران بهتر است در ابتدا با سگی ازدواج نمایند تا پاک از هر گونه خباثت شده و سپس با مردی ازدواجنمایند و بدین روش زندگی زناشویی خود را با دوام نمایند. مادر مانگلی می گوید هزینه زیادی بابت برپایی مراسم پرداخته ایم. به نظر مردم این بهترین روش برای رهایی از بد شانسی است.

این نوع مراسم عروسی مانند بقیه جشن های عروسی برگزار می گردد. داماد در کنار عروس خانم دراز کشیده تا بدشانسی را از وی دور کرده و طالع خوب را برایش رقم زند. مانگلی موندا می گوید من باور دارم روزی مردی پیدا خواهد شد و از من خواستگاری خواهد نمود. همه دختران ارزو دارند روزی با یک شاهزاده ازدواج نمایند.او از ازدواج با این سگ اصلا راضی نیست اما تسلیم باورهای غلط قبیله خود شده است.

پیش ازین یک دختر ۹سالۀ هندی نیز با یک سگ ازدواج کرده بود.

منبع : قطره -/ م

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net