تارخ انتشار: سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۰
کد خبر : 102652
چاپ خبر

نامه مدیر مسئول «کمال مهر» به استاندار البرز

آقای استاندار، آیا نمی توانیم به عنوان یک شهروند از مدیران شهر، ابهامات خود را از عملکرد‌شان بپرسیم!؟

استاندار البرز صفحه اصلی

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «کمال مهر» در پاسخ به بی مهری بعضی از افراد و مسئولین درخصوص تحلیل و بررسی عملکرد دولت در استان البرز، توسط این پایگاه خبری تحلیلی، نامه‌ای به استاندار البرز نوشت.

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «کمال مهر» در پاسخ به بی مهری بعضی از افراد و مسئولین درخصوص تحلیل و بررسی عملکرد دولت در استان البرز، توسط این پایگاه خبری تحلیلی، نامه‌ای به استاندار البرز نوشت.

این نامه به شرح ذیل می باشد:

 

با سمه تعالی

 

«وَمَا الْحَیَاهُ الدُّنْیَا إِلاَّ لَعِبٌ وَلَهْوٌ وَلَلدَّارُ الآخِرَهُ خَیْرٌ لِّلَّذِینَ یَتَّقُونَ أَفَلاَ تَعْقِلُونَ»

استاندار محترم البرز جناب مهندس سید حمید طهایی

سلام علیکم

باعرض تبریک بمناسبت ایام مبارک ذی‌الحجه و ایام گذشته “هفته دولت” برشما خادمین ملت در استان البرز

استاندار ارجمند جناب آقای مهندس سید حمید طهایی، آنچه که مرا بر آن داشت که وجیزه‌ای برای شما مرقوم کنم دردلی است از جنس احساس تکلیف، وگله‌گی از برخی برخوردهای عجولانه؛ سید اولاد پیغمبر(ص)شما خود بهتر از بنده حقیر می دانید،که این دنیا در گذر است، وبازی‌های دنیایی به انتها خواهد رسید و آنجایی که به قضاوت خواهیم نشست، منزل گاهی است به وسعت لحظه لحظه های عمری که سپری کرده ایم،و این جای بسی تامل و تدبّر است، که چه کرده ایم و چه خواهیم کرد.

 

در روزهای گذشته پایگاه خبری تحلیلی «کمال مهر» گزارش‌های تحلیلی، از فعالیتهای دولت تدبیر و امید در استان البرز  در هفته دولت منتشر کرد؛ و این اقدام  در حالی شکل گرفت که با “کمالِ مهر” ومحبت و  با همدلی و همزبانی با پیام شما، استاندارمحترم همراه بود، وماطبق درخواست شما در ابتدای هفته دولت مبنی بر «رصد عملکرد دولت در استان، بیان مشفقانه کاستی ها و ارائه ارزشمند راهکارها در فائق آمدن برنارسایی ها، مدیران اجرایی استان را در مسیر «توسعه متوازن »البرز همیار و مددکار باشند »؛ دست به این اقدام زدیم.

جناب آقای طهایی، هر قوه عاقله‌ای با خواندن دقیق تحلیل‌ و بررسی‌ها  متوجه خواهد شد که این گزارشات ،با بیان مشفقانه کاستی ها و بدون جبهه گیری تهیه و تنظیم شده؛ و قصد سیاه نمایی، اقدامات انجام شده توسط خادمین ملت در این استان  را نداشته است؛ کما اینکه برای کسب اطلاعات دقیق، به خبر های افتتاح‌ها توسط شما و دیگر مدیران اکتفا نکرده و تمامی اخبار منتشر شده در هفته دولت در سایت استانداری و فرمانداری‌ها،چه اخبار مرتبط و چه اخبار غیر مرتبط با هفته دولت، مورد بررسی قرار گرفته است؛ تا اقدامات مدیران اجرایی در متن گزارش ما، پوشیده نماند.لذا “ارائه ارزشمند راهکارها” نیز فی نفسه در حل ابهامات موجود توسط مدیران اجرایی از طریق ،شفاف سازی می باشد.

استاندار محترم؛به اطلاع می رسانم، که روز گذشته شاهد برخی بی مهری ها و توهین ها از طرف برخی افراد در فضای مجازی بودیم و در اقدامی “علی منصورزارع . مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ” در پاسخ به خبر تحلیلی« کمال مهر»  در ابتدا این گزارشات را اقدامی برای “اعلام موجودیت”این پایگاه  عنوان کرده، و یا نحوه ارائه گزارش تحلیلی را مغرضانه به استهزاء می گیرد؛و در پایان، جوابیه خبر [۶۰پروژه دولت درشهرستان ساوجبلاغ در سایه ای از ابهام ] را با ارائه مستنداتی پاسخ میدهد.

جناب مهندس طهایی؛ جدای، از اینکه  ما به عنوان یک رسانه، رسالتی خطیر، برای آگاهی مردم بر دوش داریم و در مسیری برای دانستن حقیقت قدم برمیداریم، و صرفنظر از اینکه به درخواست شما مبنی بر رصد و اعلام کاستی‌ها لبیک گفته باشیم؛  آیا نمی توانیم به عنوان یک شهروند از مسئولان و مدیران شهرمان، ابهامات خود را از عملکرد‌شان بپرسیم!؟ و آیا در جواب، باید ابتدا مورد توهین و کنایه قرار بگیریم و بعد گزارش، انجام شده مسئولانمان را بشنویم!؟
بدون شک، مردم شاهد و آگاه از عملکرد مسئولان در پیرامون و جامعه خود هستند و از گذشته، تاکنون به درست به قضاوت نشسته اند، کما اینکه انتخابات ۲۲خرداد ۹۲ و انتخاب دولت تدبیر و امید گویای این مدعا است، همانطور که شاهد هستیم هر دولت وقتی، دولت قبلی را نقد می کند، آیا از خود نیز پرسیده‌اید که بعد از چهار سال و یا هشت سال، مدیران بعد از شما چگونه عملکردتان را قضاوت و بیان خواهند کرد و مردم چه تصمیمی برای آینده خود خواهند گرفت!؟

جناب آقای طهایی، اینکه مدیران مربوطه می توانند  با دانش رسانه‌ای و رسالتی که برعهده دارند، با ارائه چند برگ گزارش در پایگاه‌های اطلاع رسانی که با صرف هزینه های سنگین، در اختیار دارند هرگونه ابهامی را برطرف نمایند؛ آیابه نظر شما  این امر، کار دشواری است!؟  آنچه که مسلم است از مردان “تدبیر و امید” به دور است که ، تدبیر  را به وادی فراموشی سپرده، در حالی که در دل با  امید، به چه عملی در درگاه خداوند متعال، پاسخگو خواهند بود!؟ و…

استاندار محترم البرز، از آنجایی که پایگاه خبری تحلیلی “کمال مهر ” در مسیر شعار دولت یازدهم ، یعنی با “تدبیر و امید” اقدام به تهیه و انتشار این گزارشات کرده است، لذا آنچه که در این مسیر به آن دست یافته ، فقط و فقط عمل نکردن مدیران شما به پیام شما در ابتدای هفته دولت که تصریح کردید:(هفته دولت  فرصت مغتنمی  است تا شهروندان عزیز و فهیم بدانند خادمین خویش  در حوزه اجرا چه کرده و می کنند تا در جریان اقدامات، گره گشایی ها، رفع کاستی ها و توسعه توانمندی ها قرار گیرند در این راستا ضرورت دارد تا مدیران اجرایی نیز با بهره مندی از تمامی توان اطلاع رسانی موجود، گزارش اقدامات خویش را به سمع و نظر ولی نعمتان خویش برسانند.) دانسته لذا خواهشمنداست،مدیران شما و خدمتگزارن مردم دراستان البرز پایگاه خبری تحلیلی «کمال مهر» را مورد “بی مهری” قرار ندهند و رسماً فقط خواسته‌ی شما را به اجابت برسانند.

ما نیز به عنوان یک رسانه جوان، فعال و پویا که چند سالی است در استان البرز با تعدادی از نیروی های متعهد در حال فعالیت و خدمت به مردم شریف استان همیشه سرافراز البرزمی باشیم، برای امید بخشی و آگاهی به مردم اقدامات لازم را با “کمالِ مهر” و همدلی و همزبانی، انجام خواهیم داد.

منتظر پاسخ مدبّرانه و پر امید شما هستیم.

 

باتشکر

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی «کمال مهر»

محســـن رضــــائـــی اصـــل

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۰۱۵۶۱۷
  بازار تجریش
  ۱۰۱۵۵۱۱
  محله ای که هیچکس از شر سگ های وحشی در امان نیست+تصاویر
  ۱۰۱۶۰۰۸
  انتصابی که هیئت امنا هم از آن خبر نداشتند/ رابطه مدیر جدید صندوق ذخیره فرهنگیان با یکی از سران فتنه
  ۳۷۶۷۵۸_۲۸۲
  افشای نقص عملکرد شورای شهر محمدشهر توسط ۴ عضو معترض
  ۳۷۶۸۱۶_۸۵۶
  اجرای نمایش مذهبی “عاشورایی دیگر” در کرج
  ۳۷۶۷۷۶_۱۷۱
  همایش ملی درمانگران اعتیاد استان البرز برگزار می شود
  ۳۷۶۷۱۰_۵۷۲
  ترویج نگاه “پسا انسانی” در دانشگاه به اصطلاح اسلامی!/ دفاع از رابطه جنسی انسان و حیوان با چاشنی فلسفه و دیالکتیک
  دستگیری پسر خاله صدام حسین در تانکر آب +تصاویر
  ۵۳۳۷۴۲۸_۵۴۶
  شبکه ملی اطلاعات چیست و چه مزایایی دارد؟
  ۵۳۱۷۴۲۳_۳۳۴
  تصاویری خیره کننده از مناطق گردشگری جهان
  ۵۳۴۱۶۷۷_۹۵۳
  نزاع دسته جمعی با شمشیر در بیمارستان + فیلم
  ۵۳۴۳۲۲۱_۸۹۳
  بی قانون ترین کشور دنیا کدام است؟
  ۵۳۱۹۳۲۱_۷۴۳
  موشک باران موصل با کاتیوشاهای “حشد الشعبی”
  ۵۳۳۷۶۰۰_۱۸۰
  موضع امام سجاد علیه السلام در باره قیام توّابین
  خودکشی دو خواهر از روی پل! +تصاویر
  Decoration with human bones, Sedlec Ossuary, 1870, cemetary of All Saints Church, Kutna Hora, Central Bohemia region, Czech Republic.
  مکان هایی که در آن ارواح قدم می زنند+ تصاویر
  ۵۳۴۳۷۵۸_۷۴۸
  هیات دولت فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها را تعیین کرد
  ۵۳۴۴۰۵۰_۴۵۹
  افزایش قیمت عمره تا ۶ میلیون تومان/ اعزام حجاج به مصلحت نیست
  ۵۳۴۱۳۸۹_۳۰۳
  آغاز روند بازگشت خانواده‌های عراقی به جنوب موصل/ نیروها به زودی وارد حمام‌العلیل می‌شوند/ پیشروی رزمندگان به سوی منطقه حمزه
  زندگی زناشویی تان اگر این نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net