تارخ انتشار: دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۶
کد خبر : 102638
چاپ خبر

دایی:

تا کی می‌خواهیم وعده بدهیم/ ۱۰سال است تنها حرف می‌زنیم

image370204

علی دایی گفت: ساخت کمپ های تیم ملی در سرعین و نیر در ۱۰ سال گذشته در حد حرف باقی مانده است، هر مسئولی آمده فقط صحبت کرده است

به گزارش«کمال مهر»؛،به نقل از چشمه لر، دایی شنبه شب در یک برنامه تلویزیون محلی اردبیل افزود: ۱۰سال است تنها وعده احداث کمپ های تیم ملی در سرعین را می شنویم .
وی بیان کرد: ساخت کمپ های تیم ملی در سرعین و نیر در این سال ها در حد حرف باقی مانده است، هر مسوولی آمده صحبتی کرده و عکسی انداخته و بعد قضیه فراموش شده است .
علی دایی با بیان استقبال تیم های فوتبال لیگ برتر و دسته اول ایران برای تمرین در سرعین، نیر و اردبیل بیان کرد: بسیاری از تیم ها دوست دارند که برای برپایی اردو به منطقه بیایند ولی امکانات در اینجا بسیار محدود است و می بینیم که به این دلیل هر سال از تعداد تیم ها کاسته می شود.
وی اظهار کرد: از نظر ارتفاع و آب و هوا استان اردبیل شرایط استثنایی دارد و برای تیم ها خیلی بهتر است که به جای کشورهای خارجی از جمله ترکیه در این استان و سرعین اردو بزنند .
سرمربی تیم صبای قم  تاکید کرد که از قابلیت های استثنایی اردبیل وسرعین تنها به میزان ۵ درصد استفاده شده و اگر سرمایه گذاری مناسبی صورت گیرد به جز تیم های ورزشی داخل از خارج از کشور نیز در رشته های مختلف ورزشی تیم ها به آن سرازیر می شوند.
وی بیان کرد: در تابستان بسیاری از تیم های فوتبال دوست دارند به استان اربیل بیایند و در زمستان نیز پیست اسکی آلوارس میتواند بسیاری از ورزشکاران و گردشگران را به سوی خود جلب کند .
دایی تاکید کرد که شرط این مهم ایجاد زیر ساخت ها از جمله کمپ های ورزشی مختلف و هتل های پنج ستاره در سرعین و اردبیل است که متاسفانه تاکنون در این زمینه کاری صورت نگرفته است .
وی با بیان اینکه اردبیل هم اکنون دارای دو زمین چمن می باشد افزود: اگر می خواهیم به پایگاه اردویی تیم های فوتبال تبدیل شویم باید دست کم ۲۰ زمین چمن ورزشی در اردبیل و سرعین ایجا گردد ، در کنار آن امکانات اقامتی و تمرینی برای حضور همزمان ۱۰ تیم ورزشی نیز در این کمپ ها فراهم گردد.

علی دایی با بیان اینکه باید یک تیم کارشناسی برای مطالعه و بررسی این کار صورت گیرد گفت : با کار کارشناسی می توان اردبیل را به عنوان قطب اردویی تیم های ورزشی مختلف در سطح منطقه تبدیل کرد ، قطبی که تیم های مختلف نه تنها از داخل کشور که از بسیاری کشورها به آن سرازیر خواهند شد اما این مهم مستلزم این است که مسوولان پشتکار داشته و از سرمایه گذاری ها حمایت کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net