تارخ انتشار: دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۱
کد خبر : 102613
چاپ خبر

بزک دوزک های عروس در بین پسران کرجی/ وقتی آرایش چهره جنسیت را مشخص نمیکند+ تصاویر

این روزها تب تند بزک دوزک پسران آلامد در سراسر کشور و از جمله در کلانشهر کرج، از مالیدن رژ لب تا انداختن بند و برداشتن زیر ابرو به شدت بالا گرفته و این مسئله تا حدود زیادی برای آینده شهر و در نهایت کشور، نگران کننده به نظر می رسد

گروه اجتماعی«کمال مهر»؛ وضعیت فرهنگی جامعه به شدت تغییر کرده است و خیل عظیم پسران آلامد به استفاده گسترده از لوازم آرایش روی آورده اند، بعید نیست در آینده نزدیک کارشناسان مربوطه بتوانند، آمار قابل توجهی در این خصوص ارائه نمایند.

تب تند بزک دوزک پسران در کرج/ مالیدن رژ لب تا اپیلاسیون و برداشتن زیر ابروی پسران آلامد

ابروهایی باریک، گونه هایی سرخ، موهای بافته و رنگ شده و لباس هایی با یقه های بسیار باز و رنگهای زننده به حدی زیاد شده است که دیگر مانند سابق تعجب رهگذران و مردم را موجب نمیشود و هرروز بر تعداد فیلمهای ارسال شده به فضای مجازی با عناوین _ آرایش کردن پسری در مترو تهران – آرایش پسران در پیرایشگاه ها افزوده میشود.
آنقدر این موضوع در کوتاه زمان، موجب دگرگونی ظاهر جامعه شده است که در برخی موارد، نمی توان پسر را از دختر تشخیص داد و اتفاقی که مدتی پیش رخ داد و سه جوان اخاذ با پوشش و آرایش زنانه اقدام به فریب مردان مینمودند تأسف برانگیز و نگران کننده است.

افزایش اشتیاق پسران کرجی برای استفاده از رژ لب و اپیلاسیون/ آیا تقصیر بر گردن زن سالار شدن جامعه است؟

این عکس مربوط به خبری با این عنوان است (اخاذی کردن پسران با چهره فریبنده دختر درفضای مجازی+ عکسهای شرم آور)
یکی ازمجرمین پس از دستگیری :
من و دو همدست ۱۸ و ۱۷ ساله ام در وایبر، واتس آپ و شبکه های اجتماعی با مردان جوان ارتباط برقرار و خود را به نام های مختلف بویژه یگانه معرفی می کردیم.
عمل مجرمانه این سه شرور مفسده برانگیز که خوشبختانه به دام پلیس افتادند به نوعی هشدار دهنده برای آینده کشوری است که زمانی نوجوانان ۱۳ ساله آن دوشادوش مردان بزرگسال راهی دفاع از مرزها و نوامیس شدند و امروز برخی از پسران ایرانی که مدیران، پدران و آینده سازان ایران هستند به جای تقویت روحیه مقاومت و تربیت مذهبی، لوازم آرایشی به دست گرفته اند و دین و دفاع برای آنها اولویتی ندارد.

حاد شدن تب تند بزک دوزک دامادی در کرج/ مالیدن رژ لب تا انداختن بند و برداشتن زیر ابروی پسران آلامد

این مرد جوان که در یکی از خیابانهای عظیمیه کرج پیرایشگاه دارد با بیان اینکه، اگر آرایش کردن و ساعتها در جلوی آیینه به خود رسیدن، کاری بود که اغلب زنانه به حساب آورده میشد ، اما این روزها پسرانی را هم می‌توان دید که برای بیرون رفتن از خانه از ساعتها قبل به تکاپو می‌افتند، صورت خود را اصلاح می کنند، موهایشان را فشن آرایش کرده، کرمهای ضد آفتاب و برنزه کننده به صورتهایشان می مالند و برخی نیز دستی به ابروی خود برده و به اصطلاح خودشان، آن را مرتب می کنند و صد البته این پسران آلامد ، شب عروسی خود نیز ، تمایل زیادی به زیبا شدن به طرز ویژه دارند.
وی ادامه میدهد: در اکثر آرایشگاههای مردانه کرج نیز زحمت جوانان آلامد و طرفدار زیبا شدنهای زنانه، کمتر شده و وظیفه درست کردن موها ، برداشتن موهای ابرو و از همه جالبتر بزک نمودن صورت آنان در شب عروسی را ارایشگر بر عهده دارد و اگر مسئولین مربوطه فکری برای آرایش های زنانه در پیرایشگاه های مردانه سطح شهر نکنند ، باید شاهد حادتر شدن بیشتر این مسائل در بین جوانان باشیم.

حاد شدن تب تند بزک دوزک دامادی در کرج/ مالیدن رژ لب تا انداختن بند و برداشتن زیر ابروی پسران آلامد

این پیرایشگر جوان در پایان نسبت به ارائه خدماتی نظیر بند صورت ، تتوی ابرو و سوراخ نمودن گوش مردان علاوه بر برداشتن ابرو ، در منوی برخی از پیرایشگاه ها ابراز نگرانی میکند و میگوید: این خدمات مشتریان خاص خود را دارد و رواج زیادی در بین دامادها پیدا کرده است و برای آن هزینه های هنگفتی اخذ میشود.

حاد شدن تب تند بزک دوزک دامادی در کرج/ مالیدن رژ لب تا انداختن بند و برداشتن زیر ابروی پسران آلامد

این پسر جوان دانشجو در خصوص اینکه چرا این روزها برخی از پسران تمایل زیادی به استفاده از لوازم آرایشی زنانه دارند گفت : در روزنامه ها خوانده ام ، ۱۲ درصد از لوازم آرایشی موجود در کشور از سوی مرد‌ها مصرف می شود گو همینطور بر اساس همان آمار ۷ درصد از مردان کشور از لوازم آرایشی استفاده می‌کنند و این مسئله دقیقأ به خلق و خوی خانواده آن افراد برمیگردد.
وی افزود : گاهی دلیل بروز اینگونه رفتار‌های خارج از عرف در میان پسران ، کم‌توجهی والدین به فرزندان است به خصوص اینکه در سنین ۴ تا ۷ سالگی که شخصیت مردانه یک پسر شکل می‌گیرد ، پدر حضوری لازم را نداشته باشد و کودک فقط با مادر خود ارتباط دارد که همین مسئله به صورت ناخودآگاه در خلق و خوی او تاثیر می‌گذارد.

حاد شدن تب تند بزک دوزک دامادی در کرج/ مالیدن رژ لب تا انداختن بند و برداشتن زیر ابروی پسران آلامد

پیرایشگر دیگری نیز در این خصوص عقیده دارد: برخی از پسران سوای شب دامادی به آرایش نمودن صورت علاقه نشان میدهند و برای رفتن به مهمانی های عادی هم پس از اصلاح و شستشوی سر و صورت ، تقاضای استفاده از انواع کرم پودرها و لوازم آرایشی را دارند.
وی اظهار میکند: ارائه خدمات آرایشی ویژه و غیر عرف ، در برخی از پیرایشگاه های مردانه شهر ، به طور غیر قانونی انجام میشود و در لیست زیر میزی این مراکز قرار دارد و مشتریان مخصوص خود را دارد و گاهی سفارش های که برخی از مشتریان دارند به راستی شگفت آور و حیرت انگیز است و بیشتر از شبکه های ماهواره ای سرچشمه میگیرد.
این پیرایشگر خاطرنشان میکند: اگر فشار افکار عمومی جامعه و ممانعت والدین وجود نداشته باشد این مسائل با شدت بیشتری در جامعه خود را نشان میدهد، کما اینکه با این همه نظارتی که انجام میشود، انواع خالکوبی ها و تتو های ابرو و چشم ، کاشتن نگین بر روی لب و زبان و سوراخ کردن لاله گوش رواج زیادی دارد و صورت میگیرد.
وی در پایان سخنان خود، افزود : در مقابل پسرانی هم قرار دارند که وقتی مدل موهای خود را به شکل خروسی ، تیفوسی و تن تنی و یا مدل های ریش چکمه ای و غیر چکمه در می آورند خیلی زود پشیمان شده و برای تغییر دادن آن به شکل ساده اقدام میکنند ، زیرادر می یابند که این گونه ظاهر را آراستن جایی در عرف جامعه ما ندارد.

حاد شدن تب تند بزک دوزک دامادی در کرج/ مالیدن رژ لب تا اپیلاسیون و برداشتن زیر ابروی پسران آلامد

این جوان اعتقاد دارد اگر برای جوانان زمینه کار و اشتغال مهیا باشد ، دیگر وقت خود را بیهوده تلف نمی‌کنند و پای اینترنت و ماهواره پی مدگرایی نمیگردند.
وی می افزاید : در میان نوجوانان و دانش‌آموزان هم رواج اینگونه رفتار‌ها بیشتر است و آنان برای کنجکاوی چنین کارهایی از خود نشان می‌دهند و بیشتر فکر می کنند که اگر مدل موی خود را تغییر دهند، چهره‌ ای متفاوت پیدا خواهند کرد.

حاد شدن تب تند بزک دوزک دامادی در کرج/ مالیدن رژ لب تا اپیلاسیون و برداشتن زیر ابروی پسران آلامد

پیرایشگر دیگری هم در این خصوص میگوید: تنهاشبکه‌های ماهواره ای در ترویج رفتارهای هنجارشکنانه نقش ندارند بلکه رسانه های داخلی هم با نشان دادن انواع مدلهای رفتاری در هنرپیشه ها و ورزشکاران موجب الگوبرداری جوانان از آنها می‌شوند.

افزایش اشتیاق پسران کرجی برای استفاده از رژ لب و اپیلاسیون/ آیا تقصیر بر گردن زن سالار شدن جامعه است؟

در هرصورت مهمترین راهکار جلوگیری از گرایش پسران به آرایش‌ها و مد‌های زنانه؛ رفتار خانواده‌ها، فرزندپروری مثبت آنها و حضور کافی والدین در کنار فرزندان است.
برخی کارشناسان معتقدند، پدیده‌های اجتماعی این چنینی شاید در ظاهر ساده باشد ، اما در نگاهی تیز بین و تخصصی بسیار پیچیده‌اند و همین پیچیدگی حل آنها را دشوار می‌سازد.
در گذشته داشتن اخلاق پهلوانی و قهرمانی و البته زور بازو معیار اصلی برای مردانگی هر پسری بود و کودکان در کوچه و خیابان برای نشان دادن مردانگی خود مچ می انداختند و با زغال برای خود سبیل و ابروی پیوسته می کشیدند ولی متأسفانه ظاهر جامعه در حال رفتن به سمت رواج تغییر شکل پسران نسل جدید به ظاهرهای زنانه است .
چیزی که باید از آن بترسیم رواج خودنمایی در مردان است که نتیجه آن از دست دادن قدرت بازو و توانایی های ذهنی و به فراموشی سپردن مسئولیت پذیری است و صد البته جایگزین شدن زن سالاری در خانواده ها به جای مردسالاری است که اگر، همان روال گذشته های حاکمیت مرد در خانواده ادامه پیدا میکرد، امروز شاهد مشکلات و معضلات گوناگون در جامعه نبودیم.

 

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • وقتی این مرد فهمید همسرش با همکارش ارتباط پنهانی دارد چه بلایی سرش آمد؟ + عکس
  ۱۷ عادت گفتاری افراد خیلی دوست داشتنی
  عکس/ بوسه آتش نشان بر تجهیزات همکارش
  عکس/ ژست ترامپ پس از مراسم تحلیف
  عکس/ کسبه در حال تخلیه ساختمان مجاور پلاسکو
  عکس/ پوشش عجیب انریکه در تمرین بارسلونا
  تراکتور دست روی ستاره مورد نظر استقلال گذاشت
  جزئیات نرخ سودبانکی جدید مصوب برای همه بانک‌ها
  عکس/ نمای هوایی از پلاسکو صبح امروز
  بازیگر «معمای شاه» سکته مغزی کرد
  هندی ها جای کارگران یزدی را می گیرند؟!
  جزییات حادثه پلاسکو/ ۳ آتش نشان از زیر آوار خارج شدند/ شهادت ۱۶ آتش‌نشان قطعی است+عکس و فیلم
  آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا/ به هیچ یک از زائران ایرانی آسیب نرسیده است
  آتش نشان ساوجبلاغی کتابش را به شهدای مدافع شهر تقدیم کرد
  نمایشگاه تخصصی کتاب های هنر در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود
  پدرم در روز تولدم به خانه بازگشت و بهترین هدیه را به من داد/ زینبی(س) شدن میراث اوست که حفظ می کنم
  ماشین های آتش نشانی دوبلین به پرچم ایران مزین شد+عکس
  شکنجه عجیب نوجوان ۱۲ ساله توسط مادر سنگدل + تصاویر
  هجمه به فرهنگ در قالب بازی/ الگوپذیری از بازیهای رایانه‌ای؛ مثبت یا منفی
  نوع پوشش استیو جابز در یک نگاه +عکس
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net