تارخ انتشار: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۵
کد خبر : 102577
چاپ خبر

جنایت شبانه در قصابی

۳۵۴۰۳۷۸_۱۹۸

سر قصاب محله که در درگیری با دوست خود، وی را به قتل رسانده بود با تلاش مأموران آگاهی به دام افتاد

به گزارش  گروه وبگردی «کمال مهر»؛، در ساعت ۱:۳۰ بامداد مورخه ۱ شهریور ۹۴ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، یک فقره کشف جسد مجهول الهویه متعلق به جوانی حدودا ۲۰ ساله در میدان تبائین به کلانتری ۱۷۰ کهریزک اعلام شد.
با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که این جوان به علت اصابت ضربات متعدد جسم تیز به قسمت های مختلف سر، گردن و سینه به قتل رسیده است.
با اعلام خبر کشف جسد به پلیس آگاهی، تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل کشف جسد حاضر شدند؛ در همان بررسی های اولیه مشخص شد که جنایت در محل دیگری رخ داده و عامل یا عاملین جنایت اقدام به انتقال جسد به محل کشف جسد کرده‌اند.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور رئیس شعبه ۱۰۱ دادگاه کهریزک، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
همزمان با آغاز تحقیقات جهت شناسایی هویت جسد، اعضای یک خانواده با مراجعه به پایگاه نهم پلیس آگاهی و تشکیل پرونده با موضوع فقدان افراد عنوان داشتند که پسر ۲۰ ساله آنها بنام «محمدرضا . ب» در مورخه ۳۱ مرداد ۹۴ از منزل خارج و دیگر مراجعتی به محل سکونت خود نداشته است.
بلافاصله مشخصات جوان فقدانی با مشخصات جسد کشف شده در منطقه کهریزک مطابقت داده شد و کارآگاهان اداره دهم موفق به شناسایی هویت جسد ناشناس شدند که خانواده فقدانی نیز پس از حضور در پزشکی قانونی، جسد محمدرضا را مورد شناسایی قرار دادند.
با شناسایی هویت جسد، کارآگاهان در دومین مرحله از رسیدگی به پرونده به تحقیق از دوستان و افراد مرتبط با مقتول پرداخته و طی چندین نوبت دعوت از دوستان مقتول به یکی از آنها بنام سعید . الف ( ۱۷ ساله ) مشکوک شدند که بر روی قسمت مختلف بدنش آثار ناشی از درگیری وجود داشت، ضمن آنکه برابر تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که مقتول در مورخه ۳۱ مرداد ۹۴ به همراه سعید بوده است؛ با هماهنگی مقام قضایی این شخص دستگیر شد و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
سعید در اظهارات اولیه به کارآگاهان عنوان کرده بود: در مورخه ۳۱ مرداد ۹۴ به همراه مقتول در پارک بودم اما در پایان شب از یکدیگر جدا شدیم و من به خانه آمدم و پس از آن دیگر از مقتول هیچ خبری ندارم فقط زمانی که قصد جدا شدن از یکدیگر را داشتیم، محمدرضا عنوان کرد که قصد دارد تا به منطقه شورآباد برود تا شخصی بنام مهرداد را ملاقات کند.
در ادامه تحقیقات، سعید که در خصوص چگونگی ایجاد جراحت های بر روی قسمت مختلف بدن و همچنین علت  بهم ریختگی و داشتن حالت پریشان خود در شب حادثه – بنا بر اظهارات بدست آمده از اهالی محل که وی را در شب حادثه با حالتی پرشان و بهم ریخته مشاهده کرده بودند- پاسخ قانع کننده ای ارائه نکرده بود، سرانجام در مورخه ۱۵ شهریور ۹۴ لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.
سعید در خصوص شب جنایت به کارآگاهان گفت: «در ساعت ۲۳:۵۰ مورخه ۳۱ مرداد ۹۴ به همراه مقتول در پارک نشسته بودیم؛ چند دقیقه‌ای نشستیم تا اینکه در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد با محمدرضا خداحافظی کرده و به مغازه پدرم رفته تا یخچال مغازه را خاموش و مغازه را ببندم؛ ناگهان متوجه حضور یک نفر در پشت سر خود در مغازه شدم که این شخص مرا به سمت عقب مغازه هل داد.
محمدرضا بود؛ ابتدا فکر کردم که دارد شوخی می کند اما ناگهان چاقو را از روی تخته مغازه برداشت و ضربه ای را به سمت سینه ام پرتاب کرد !! که من خود را به عقب کشیدم اما با این وجود قسمتی از چاقو به سینه ام برخورد کرد؛ پس از آن مجدداً ضربه ای دیگر این بار به سرم زد که سر و صورتم پر از خون شد.
با مقتول درگیر شدم و قصد فرار داشتم اما نمی توانستم؛ نفهمیدم چطور چاقو را از دستش گرفتم و به سمتش بردم تا فرار کنم؛ خیلی ترسیده بودم، گیج بودم، متوجه نبودم که دارم چه کار می کنم؛ چند ضربه چاقو به سمت مقتول پرتاب کردم اما نفهمیدم که چاقو چطور وارد بدنش شد؛ فقط می خواستم فرار کنم که دیدم محمدرضا افتاد روی زمین، در آن موقع بود متوجه شدم که چه کار کردم.
مانده بودم که چه کار کنم، سر و صورت و تمامی لباس هایم خون آلود شده بود البته نه خون مقتول بلکه خون خودم بود.
به سرعت به خانه رفتم و ماشین پدرم را برداشته و مجددا به مغازه بازگشتم؛ جنازه مقتول را سوار صندلی عقب ماشین کردم و جنازه را به محل کشف جسد منتقل کردم.
ماشین و سپس مغازه را تمیز کردم و پس از آن به خانه رفتم و خودم را شستم. آن شب تمام شد تا اینکه توسط آگاهی دستگیر شدم.»
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و مشخص شدن علت و انگیزه درگیری منجر به جنایت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
منبع: فارس
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۹۱۲۷۶۱_۴۹۳
  فساد ۸۰۰۰ میلیاردی در مجموعه‌ای که مدیرش مدیر نمونه سال ۹۵ شد
  عکس/ غواصی یک ببر
  عکس/ نبرد موصل به روایت عکاس ایرانی
  تمسخر مورینیو توسط شاگرد سابقش
  حرکت عجیب رونالدو هنگام گلزنی موراتا +تصاویر
  ۱۹۱۲۴۰۰_۲۰۷
  توافق عجیب زن و شوهر برای جدایی
  آخرین اخبار از تحولات موصل +عکس
  ۱۹۱۲۸۴۹_۷۵۶
    «مشتریان خاص» بانک‌ چقدر سود می‌گیرند؟
  شلیک موشک از نوار غزه به سمت اسرائیل
  ۱۹۱۲۷۹۵_۲۷۷
  جواب دایی به کنایه یک بازیکن به چاق شدنش
  ۱۹۱۲۴۸۰_۵۰۰
  پنج روز از زندگی یک وزیر ۴٠ ساله کار بلد!
  ۳۷۶۱۲۴_۸۵۶
  کمبود فضا در شهرک صنعتی نظرآباد علت اصلی نبود سرمایه گذاران جدید است
  ۳۷۶۱۱۴_۱۳۳
  بی توجهی دولت به بحث واردات بدترین ضربه را به تولید داخلی وارد می کند/ جمعیت روستاها ۳۰ درصد کاهش یافته
  ۳۷۵۸۱۷_۴۳۴
  سرعت و دقت در دادرسی پرونده فساد فی‌الارض جهانگیر ادامه دارد/ جلسه تجدید نظر طولانی نخواهد بود
  ce6604f0-cd79-40fe-ada0-fea78db657ea
  کشف تونل‌های داعش در اطراف موصل
  ۱۰۱۳۹۰۹
  کمپین “اربعین بدون دلار” راه اندازی شد/ زائران اربعین از “ریال ایران” و “دینار عراق” در سفر خود استفاده کنند
  ۱۰۱۲۸۳۳
  حکم جهاد از طرف مقام معظم رهبری صادر شده است
  ۱۰۱۳۵۶۷
  هر دم از باغ برجام “سیب و گلابی ” می رسد!
  رنگ گذرنامه شما بیانگر چیست؟
  تصاویری که نشان می دهد انسان های اولیه راست دست بوده اند
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net