تارخ انتشار: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳
کد خبر : 102417
چاپ خبر

کمال مهر بررسی می کند؛گزارش عملکرد فرمانداری کرج در هفته دولت

گفتمان متفاوت فرماندار کرج در هفته دولت وابهام در ۳۷ پروژه شهرستان + گزارش عملکرد

۱فرماندارکرج

کمال مهر:علی رغم اینکه استاندار البرز در پیام هفته دولت به ارائه گزارش عملکرد مدیران خود برای مردم تاکید داشتند؛ فرماندار کرج در آیین گشایش پروژه های دولت در این شهرستان به عملکرد دولت سابق و برخی منتقدان داخلی معطوف شد ؛ و ادبیات متفاوت تری نسبت به دیگرفرماندارن و حتی استاندار البرز در پیش گرفت است.

به گزارش «کمال مهر»؛ جمع بندی عملکرد هفته دولت در استان البرز شهرستانکرج  با گزارش گیری از دو منبع معتبر یعنی خروجی پایگاه اطلاع رسانی ، استانداری البرز و فرمانداری شهرستان کرج به شرح ذیل می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز:

افتتاح ۳۹ پروژه با اعتبار۹۲ میلیارد تومان در شهرستان کرج

دو پروژه از مجموع ۳۹ پروژه شهرستان کرج بود که در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیارد تومان در شهرستان کرج افتتاح شد.

 1. افتتاح شرکت دارویی شفا(فاز اول پروژه داروسازی شفاء ، با ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی،  زمینه اشتغال ۳۶۰ نفربه صورت مستقیم را فراهم کرده است. تکمیل این پروژه نیازمند۲۷۰  میلیارد تومان دیگر می باشد و می تواند زمینه اشتغال ۳۵۰۰ نفر را فراهم کند.)
 2. افتتاح  ساختمان امور مالیاتی(ساختمان اداره کل امورمالیاتی استان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال از محل بودجه ملی  در راستای تکریم مودیان به دست استاندار البرز افتتاح شد.)

پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کرج

ساختمان اداره کل امورمالیاتی استان البرز افتتاح شد

 1. افتتاح ساختمان اداره کل امورمالیاتی استان( با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال از محل بودجه ملی)

 

فاز نخست بزرگترین پروژه صنعتی استان البرز افتتاح شد

 1. افتتاح فاز نخست پروژه داروسازی شفا(اعتبار مورد نیاز اجرای پروژه داروسازی شفا به طور کامل توسط بخش خصوصی تامین شده است و فاز اول آن با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان افتتاح شد.)

۰۰۱(kamalemehr.ir)_001

عملکرد فرمانداری شهرستان کرج در هفته دولت
جهت مشاهده در ابعاد اصلی بر روی تصویر کلیک کنید

تحلیل،ارائه راهکار و بیان کاستی‌های عملکرد دولت در شهرستان کرج

۰۰۱(kamalemehr.ir)_003

جهت مشاهده در ابعاد اصلی بر روی تصویر کلیک کنید

آنچه که مسلم است در برهه کنونی انجام وظایف سازمانی برای مدیران از هر امر دیگری واجب تر و وظیفه شرعی مسئولان و کارگزاران دولتی می باشد، از آنجایی که بارها مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از دولت ها عنوان داشته اند، قاعدتاً نباید ادبیات برخی مسئولین به گونه‌ای باشد که ارائه گزارش عملکرد فعالیت خود را با بیان نقد و انتقاد و کنایه هایی به عملکرد دولت قبل و منتقدان داخلی منجر شود،و موجبات دوقطبی شدن جامعه را به ارمغان بیاورند؛ این درحالی است که دوسال از عمر دولت تدبیر امید در حال سپری شدن است ما شاهد آن هستیم که در هفته دولت، علی رغم اینکه استاندار البرز در پیام هفته دولت به ارائه گزارش عملکرد مدیران  خود برای مردم تاکید داشتند؛ فرماندار کرج در آیین گشایش پروژه های دولت در این شهرستان  به عملکرد دولت سابق و برخی منتقدان داخلی معطوف شد ؛ و ادبیات متفاوت تری نسبت به دیگرفرماندارن و حتی استاندار البرز در پیش گرفت است.

در همین خصوص یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رییس جمهور و هیات دولت در ۵ شهریور ۱۳۹۳ بمناسبت آغاز هفته دولت خالی از لطف نیست، که معظم له در اولین توصیه به«کار و فعالیت و خدمت مستمر به مردم» و «پرهیز از حاشیه سازی ها»اشاره کردند و در سومین توصیه دولتمردان را به پرهیز از دو قطبی کردن جامعه با شعارها و دعواهای سیاسی سفارش کردند و گفتند: جناح بندیهای سیاسی اشکالی ندارد اما نباید جامعه را به دو قطب تبدیل کرد زیرا این کار موجب دل زدگی و خستگی مردم و شکننده شدن محیط جامعه می شود.

 

در ادامه همانگونه که در سایت اطلاع رسانی استانداری البرز و فرمانداری کرج از ۳۹ پروژه یاد شده است در عمل ما شاهد افتتاح ۲ پروژه استانی در شهر ستان کرج هستیم.

گفتنی است اقدام محمدتقی ایرانی فرماندار شهرستان کرج در دیدار با خانواده شهدا و مردم کرج قابل تقدیر می باشد. و بیشترین آمار (۹دیدار و بازدید) دیدار مردمی و بازدید از خانواده شهدا در هفته دولت در استان البرز رابه ثبت رسانده است.

۰۰۱(kamalemehr.ir)_002

تصویر آمار بازدید و دیدارمردمی فرماندار کرج از سایت فرمانداری

جهت دیدن تصویر فوق بر روی آن کلیک کنید

 

 

درپایان خاطرنشان می شود، ارائه گزارش عملکرد مستندودقیق طبق سخنان استاندارمحترم البرز مبنی بر اینکه “هفته دولت  فرصت مغتنمی  است تا شهروندان عزیز و فهیم بدانند خادمین خویش  در حوزه اجرا چه کرده و می کنند تا در جریان اقدامات، گره گشایی ها، رفع کاستی ها و توسعه توانمندی ها قرار گیرند در این راستا ضرورت دارد تا مدیران اجرایی نیز با بهره مندی از تمامی توان اطلاع رسانی موجود، گزارش اقدامات خویش را به سمع و نظر ولی نعمتان خویش برسانند. ” لذا بر همین اساس فرمانداری شهرستان کرج ضروریست جهت رفع ابهامات و ارائه گزارش عملکرد صحیح اقدام موثری در این راستا انجام بدهد.

 

 

انتهای پیام/

 

یک دیدگاه »

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۱۹۱۴۲۰۴_۱۵۹
  فرار یک آقازاده‌ با کیف ۶۰ میلیون دلاری
  رقیب جدید رونالدو برای کسب توپ طلا +عکس
  عکس/ پیام تبریک فیفا پس از صعود تیم ملی جوانان
  عکس/ شادی و سجده شکر جوانان ایران در منامه
  بازبینی فیلم حضور وزیر پیشنهادی روحانی در فتنه ۸۸+ فیلم
  ۳۷۶۲۶۳_۵۳۴
  حجت الاسلام ابوترابی؛ سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان‌ در کرج شد
  ۳۷۶۲۶۷_۹۳۵
  یادواره ۳۶ هزار شهید دانش آموز در کرج برگزار می شود
  ۱۰۱۴۶۴۸
  حق تقدم با عابر است!
  ۵۳۳۳۷۳۲_۴۱۹
  نقش بستن تصویر سردار سلیمانی بر لباس کارشناس روسی + فیلم
  ۵۳۳۴۰۷۰_۲۶۶
  همکاری با رسانه‌های معاند، قابل پیگرد است/ سخن نظارت آیت‌الله مهدوی‌کنی به مذاق بسیاری خوش نیامد/مختومه کردن پرونده‌ها توسط رئیس قوه قضائیه از دروغ‌های بزرگ است
  ۵۳۳۵۹۷۹_۱۵۲
  یک احترام آمریکایی دیگر به پاسپورت ایرانی
  ۵۳۳۳۴۹۳_۲۱۸
  ۷ راز برای خوابیدن سالم
  ۵۳۳۵۷۱۳_۹۲۶
  لحظه‌ی غافلگیری زورگیران بی رحم هنگام چاقو کشی + فیلم
  ۵۳۳۵۱۳۵_۱۲۸
  حضور صداپیشه «یانگوم» در یک سریال کره‌ای دیگر/ ۴۰ قسمت دوبله شد
  ۵۳۳۳۴۸۷_۳۹۹
  واکنش جالب خانم بازیگر نسبت به خبر طلاقش
  ۵۳۳۵۲۲۳_۶۵۸
  فهرست کامل نامزدهای کسب توپ طلای فرانس فوتبال اعلام شد
  چهار قلو زائی زن کاشمری در مشهد
  یک ایرانی تیتر اول اینستاگرام رئال مادرید شد+ عکس
  ۵۳۳۵۰۶۵_۴۵۵
  واکنش ایران به اهدای جایزه «چتم هاوس »/ ظریف: این جایزه متعلق به ملت ایران است
  ۵۳۳۰۹۰۰_۲۵۵
  برج کج سانفرانسیسکو در خطر سقوط+تصاویر
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net