تارخ انتشار: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
کد خبر : 102255
چاپ خبر

کمال مهر بررسی می کند؛گزارش عملکرد فرمانداری طالقان در هفته دولت

۲۴ پروژه دولت در شهرستان طالقان در سایه ای از ابهام + گزارش عملکرد

علامت سوال

طبق گزارشات منتشر شده از سوی استانداری البرز و فرمانداری شهرستان طالقان فقط ۵ پروژه از ۲۹ پروژه ای که اعلام گردیده در این شهرستان به بهره برداری رسیده است و ۲۴ پروژه در سایه از ابهام می باشد

به گزارش «کمال مهر»؛ جمع بندی عملکرد هفته دولت در استان البرز شهرستان طالقان با گزارش گیری از دو منبع معتبر یعنی خروجی پایگاه اطلاع رسانی ، استانداری البرز و فرمانداری شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

 

پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز:

۲۹ پروژه شهرستان طالقان در هفته دولت به بهره برداری رسید

۲۹ پروژه در حوزه های عمران و راه، کشاورزی، صنعت؛طی هفته دولت درشهرستان طالقان توسط مسئولان به بهره برداری خواهد رسید که صبح امروز دو پروژه ازمجموع ۲۹ پروژه مذکور به صورت نمادین با دستان استاندار البرز روی خط افتتاح رفت.

  1. راهدارخانه طالقان را با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح کرد(بمساحت ۲ هزار متر مربع از سال ۹۳ آغاز شده)
  2. پروژه بهسازی و راه؛ وارد روستای گلیرد طالقان( پروژه به طول ۶ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۱۵ هزار میلیون ریال بهره برداری شد. ۴ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت جهت تکمیل عملیات بهسازی و آسفالت روستای گلیرد صرف شده است.),[طالقان در  حال حاضر محروم از بیمارستان است]

 

پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری طالقان:۰۰۱(kamalemehr.ir)

در دومین روز از هفته دولت :

پروژه های عمرانی در بخش مرکزی طالقان افتتاح شد .

  1. پروژه اصلاح شبکه انتقال آب شرب روستای سنگبان به بهره برداری رسید .
  2. کلنگ زنی احداث ساختمان اداری شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نیز با اعتباری بالغ بر ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال
  3. کلنگ زنی شبکه درون شهری گاز رسانی در روستای زیدشت

تصویری /افتتاح پروژه های عمرانی بخش بالا طالقان در هفته دولت

پروژه های عمرانی بخش بالا طالقان با حضور مصطفی فراهانی فرماندار، حجت الاسلام المسلمین حسینی امام جمعه ، سعید کلانی بخشدار بالا طالقان وجمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.

 

تحلیل و بیان کاستی‌های عملکرد دولت در شهرستان طالقان

در جمعبندی این گزارشات فقط ۵ پروژه مورد بهره برداری قرار گرفته است و گزارش ۲۴ پروژه دیگر، بدلیل عدم اطلاع رسانی در سایه ای از ابهام می باشد.

در افتتاح پروژه های عمرانی بخش بالا طالقان در هفته دولت سایت فرمانداری فقط به یک گزارش تصویری اکتفا نموده و هیچگونه توضیحاتی در این خصوص اشاره نکرده است.

 

در پایان، گفتنی است اذهان عمومی و مردم طالقان طبق سخنان استاندارمحترم البرز مبنی بر اینکه “هفته دولت  فرصت مغتنمی  است تا شهروندان عزیز و فهیم بدانند خادمین خویش  در حوزه اجرا چه کرده و می کنند تا در جریان اقدامات، گره گشایی ها، رفع کاستی ها و توسعه توانمندی ها قرار گیرند در این راستا ضرورت دارد تا مدیران اجرایی نیز با بهره مندی از تمامی توان اطلاع رسانی موجود، گزارش اقدامات خویش را به سمع و نظر ولی نعمتان خویش برسانند. لذا ضروریست جهت شفافیت در عملکرد فرمانداری شهرستان طالقان اقدامات موثری را صورت بدهند.

انتهای پیام/

یک دیدگاه »

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net