تارخ انتشار: شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
کد خبر : 101329
چاپ خبر

مدیرکل راه و شهرسازی البرز:

پروژه جاده اصلی طالقان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

۱۳۹۳۰۶۱۹۱۷۲۵۴۹۹۰۱۳۶۰۹۶۳۳

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز گفت: در صورتی که در سال جاری ۲۵ میلیارد و در سال آینده ۴۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه جاده اصلی طالقان اختصاص یابد، تا پایان هفته دولت سال آینده این جاده به بهره‌برداری رسیده و تونل آن نیز در سال ۹۶ اجرایی می‌شود

 به گزارش  «کمال مهر»؛ابوالفضل باقرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به وضعیت جاده طالقان اظهار داشت: در سنوات گذشته به سبب اینکه ردیف اعتباری پایداری برای این راه در نظر گرفته نشده بود، فعالیت عمرانی آن به درستی و با جدیت انجام نمی‌شد.

وی افزود: در سال جاری با پیگیری‌های انجام شده توسط استاندار البرز ماده ۲۱۵ به این پروژه تعلق گرفت، در حالی که این پروژه از معدود پروژه‌های انگشت شمار در کشور است که شامل ماده ۲۱۵ می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با بیان اینکه از سال آینده این اعتبار در ردیف قرار گرفته و فعالیت با شدت و جدیت دنبال می‌شود، تصریح کرد: در سال جاری مقرر شد مبلغی از محل ماده ۱۸۰ ملی که متعلق به مناطق محروم است، در نظر گرفته شود تا این جاده به سامان برسد.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که در سال جاری ۲۵ میلیارد و در سال آینده ۴۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه جاده اصلی طالقان اختصاص یابد، تا پایان هفته دولت سال آینده عبور برقرار می‌شود و تونل آن نیز در سال ۹۶ اجرایی می‌شود.

باقرنیا اظهار داشت: در صورتی که این مبالغ تخصیص نیابد این کار اجرایی نمی‌شود.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه هر تونلی به سبب مباحث مربوط به پدافند غیرعامل باید دارای یک کنارگذر باشد، در ابتدا برای عبور و مرور این کنارگذر مورد استفاده قرار می‌گیرد تا تردد برای مردم تا زمان احداث تونل برقرار شود.

انتهای پیام/ج

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
Powerd By: Kordaki.Net