تارخ انتشار: جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
کد خبر : 101193
چاپ خبر

در پی سرکوب اعتراضات دانشجویان مقابل سفارت انگلیس؛

دولت تدبیر با ضرب و شتم دانشجویان، کام روباه پیر را شیرین کرد

image350826

در این دو سالی که از عمر این دولت می گذرد، متاسفانه شاهد این امر هستیم که به بهانه ارتباط با دنیا، هر روز شاهد بازگشت خیانتکاران به نظام و انقلاب و به باد انتقاد قرار دادن منتقدین هستیم و دولت تدبیر نیز معتقد است که با این کار شعار آزادی و ارتباط به تمام معنا را در دنیا به نمایش گذاشته است!

به گزارش«کمال مهر»؛به نقل از “دانشجونیوز” ، سیداحمد موسوی: چندی است که از بازگشایی سفارت انگلیس در تهران می گذرد و در این مدت شاهد اعتراضات مردمی از اقشار مختلف به ویژه دانشجویان روبروی سفارت انگلیس بوده ایم ولی دولت به جای گوش دادن به خواسته های مردم، با ضرب و شتم  و بازداشت دانشجویان کام انگلیسی ها را شیرین کرد.

در این دو سالی که از عمر این دولت می گذرد، متاسفانه شاهد این امر هستیم که به بهانه ارتباط با دنیا هر روز شاهد بازگشت خیانتکاران به نظام و انقلاب و به باد انتقاد قرار دادن منتقدین هستیم و دولت تدبیر نیز معتقد است که با این کار شعار آزادی و ارتباط به تمام معنا را در دنیا به نمایش گذاشته است!

حال این چه سیاستی است که دولت تدبیر و امید پویایی روابط و اقتصاد کشور را در ارتباط با خیانتکارانی همچون انگلیس و آمریکا می داند؟!

اگر خودتان را برای تکیه بر ظرفیت های داخلی جهت پویایی اقتصاد داخل کشور برمبنای راهبرد اقتصاد مقاومتی که بارها رهبر معظم انقلاب به آن تاکید کرده اند، آماده نمی بینید و عاجز هستید، نظر خود و دولت را به مردم تحمیل نکنید و ساز نا امیدی در اقتصاد داخلی را سر ندهید زیرا مردم این کشورها را بهتر از شما شناخته و  این راه را بهتر از شما دریافته اند.

مردم ما خیانت های سردمداران انگلیس و آمریکا را به کرات تجربه کرده اند، پس چرا سعی دارید خیانت های بی شمار آمریکا و انگلیس را از حافظه قوی ملت ایران پاک کنید و فراغ از خیانت های گذشته راه را برای جاسوسی ها و خیانت های جدید باز کنید؟!

این بی تدبیری است که وقتی افرادی به اقدامات دولت انتقاد می کنند؛ از مسولین درجه یک دولت گرفته تا روزنامه های زنجیره ای، همگی به فرد منتقد حمله کرده و آن را تخریب می کنند و بعد هم در سخنرانی ها از انتقاد پذیری دولت سخن به میان می آوردند و این کار جز نا امیدی مردم از دولت، ثمره ای ندارد.

درست است که در این سال ها فشار اقتصادی بر کشور زیادتر شده است اما مردم ما در راهپیمایی هایی همچون ۲۲ بهمن و ۹ دی نشان داده اند که روابط با جهانخواران را به قیمت  نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و همچنین خیانت به کشور بر نمی تابند، هر چند که دل بستن به یهود و نصاری چیزی جز پشیمانی و سرخوردگی در پی ندارد.

مگر طلایه داران و وابستگان به غرب آیه ۱۲۰ سوره بقره را نشنیده اند که  “هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!) و اگر از هوی و هوس های آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.>>

و اینکه مگر سخن معروف شهید بهشتی را نشنیده اید که می فرماید ” دانشجو موذن جامعه است و اگر خواب بماند نماز امت قضا می شود، پس چرا سعی در خفه کردن و سرکوب خواسته های به حق دانشجویان دارید و خواسته های خود را به تمام اقشار جامعه به ویژه دانشجویان تحمیل می کنید؟!

شایسته است دولت تدبیر و امید به جای تلاش برای جلب لبخند غربی ها، نگاهی به خواسته های درون کشور داشته باشد و با زبان تهدید و تحقیر در جهت سرکوب منتقدان گام بر ندارد.

انتهای پیام/ج

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • آخرین اخبار
 • ۵۲۶۶۵۳
  بعد از پخش زوایای فتنه ۸۸ تهدیدمان کردند/ میرحسین موسوی آگاهانه در مسیر فتنه حرکت می‌کرد
  ۵۹۶۷۲۳
  دولت برای رفع کسری بودجه خود سراغ جیب مردم رفت/ ۹۰۰ میلیارد پول مشترکین ثابت در جیب مخابرات/ تنها یک رقم از هزینه های قبض تلفن باز می گردد!
  ۵۳۱۷۰۹۲_۶۳۲
  خاطره رضا رشیدپور از همسفر شدن با علی شمخانی + فیلم
  اعدام اولین شاهزادۀ سعودی به‌خاطر قتل در ملاء عام + فیلم
  چین ۱۴۰ سال قبل + تصاویر
  مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست
  عکس دیده نشده از ترامپ و دخترش تیفانی
  ۵۳۱۸۷۰۶_۹۵۷
  عشق شما از چه نوعی است، دلبستگی یا وابستگی؟ + علامت‌های تشخیص
  ۵۳۱۸۶۲۰_۸۰۴
  مدافعین حرم تا تحقق اهداف، دفاع مسلحانه را ادامه می‌دهند
  عکس/ سلفی یک هوادار در بدترین شرایط با رضاییان
  ۵۳۱۷۶۶۷_۷۶۰
  اشتباه مخابرات، یک جوان را تا پای چوبه دار برد!
  ستاره‌های ثروتمندی که از فقر مطلق آمده‌اند
  ۳۷۵۱۴۲_۶۵۷
  همکاری دیرینه دو فتنه گر/گلشیفته در آغوش نامجو
  ۳۷۵۱۳۲_۹۲۱
  شکست ناپذیری پرسپولیس به ۱۱ مسابقه متوالی رسید
  اهدا منحصر بفردترین جوایز ورزشی کشور به ورزشکاران محمدشهر
  ۶۰۰_۴۰۲_-%d8%b3%d8%b1%d8%b3%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%a9-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%a9-%d8%a2%d8%a8%db%8c
  سرسره های غیر استاندارد مشهد حادثه آفرید
  ۳۷۵۱۴۸_۹۵۱
  عالیشاه از درد نمی توانست پایش را روی زمین بگذارد
  ۱۹۰۸۵۵۶_۷۶۰
  چرا تروریست‌ها از حلب خارج نمی‌شوند؟
  ۱۹۰۸۶۴۴_۳۹۷
  یاشار سلطانی واقعا چه کرده است؟
  ۱۹۰۸۵۰۱_۷۷۰
  مربی‌استقلال در آستانه بازی با سایپا داغدار شد
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net