- پایگاه خبری تحلیلی کمال مهر - http://kamalemehr.ir -

مستند آموزشي «بيماران ام اس » توسط فیلمساز البرزی ساخته شد

عباس مهین رنجبر تهیه کننده و کارگردان مستند در گفتگو با کمال مهر گفت: آموزش هايي براي بيماران ام اس لازم است كه مي بايست در خانه بطور مداوم انجام دهند لذا برنامه اي را توليد كرديم تا زير نظر متخصصان انجمن ام اس ايران اين آموزشها را به بيماران بياموزند.

وی ادامه داد: اين برنامه كمك ميكند تا ضمن اينكه بيماران در محل زندگي خود به راحتي ورزش ها و تمرين هاي خود را بصورت مداوم انجام دهند در بخش هزينه نيز كمك خاصي كرديم. ديگر نيازي نيست بيماران ام اس براي ورزش ها و حركت هاي پايه اي مخصوص ام اس هزينه اي پرداخت كنند يا به ناچار از خانه خارج شوند و حتي مشكل رفت و آمد و نبود همراه در مسير خارج خانه را با اين برنامه حذف كرديم.

photo_2017-03-11_07-36-33

رنجبر تاکید کرد: اين برنامه در بخش اول در ١٢ قسمت ١٥ دقيقه اي و مرحله اي توليد شده و به دو زبان انگليسي و عربي نيز ترجمه ميشود. ( زير نويس )

وی تصریح کرد: بعد پخش از سيما دي وي دي هاي اين برنامه در اختيار انجمن هاي ام اس در سراسر ايران و كشور هاي ديگر قرار ميگيرد تا در حمايت از اين بيماران بطور وسيع در اكثر كشورها سهيم باشيم

رنجبر بیان کرد: اين برنامه به سفارش انجمن ام اس ايران و مدير عامل اين مجموعه آقای هوشمند و تمام اعضا هیئت مديره توليد شده است و همچنين مجري طرح اين برنامه  كانون آگهي و تبليغات كليك  و با همكاري صميمانه از شركت يگانه نام  سبز آوران البرز و كانون فرهنگي و ديني آواي بهشت البرز مي باشد.

photo_2017-03-11_07-36-41

وی به عوامل ساخت مستند اشاره کرد و عنوان کرد: تهيه كننده و كارگردان عباس مهين رنجبر، مدير تصوير برداري شايان محمد زاده، دستيار اول و برنامه ريز كيانوش اينانلو، مدير صحنه آوا رنجبر، تامين تجهيزات سينمايي سينا و عوامل تصوير و دستياران و تدوين كه زحمات زيادي كشيدند می باشد.

رنجبر خاطر نشان کرد: حدود چند ماه مراحل پيش توليد و تحقيقات داشتيم و يك هفته مداوم مراحل ضبط بخش اول را داشتيم و در حال حاضر در مراحل تدوين هستيم ، براي پخش هم هنوز به پيشنهادات فكر ميكنم و پيگير هستيم .

وی در پایان بیان کرد:اميدوارم بنده هم به توان خودم حمايت خود را نشان داده باشم و بيشتر در خدمت اين عزيزان باشم كه طي مذاكرات صورت گرفته و برنامه ريزي هاي انجام شده بزودي برنامه هاي ويژه اي توليد خواهيم كرد لذا خبر هاي خوش براي بيماران ام اس در راه است.

انتهای پیام/

نوشته مستند آموزشي «بيماران ام اس » توسط فیلمساز البرزی ساخته شد اولین بار در کمال مهر پدیدار شد.