اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

تصویب کاهش بودجه منطقه1 در شورای اسلامی شهر کرج رسید.

رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری، ورزشی، اجتماعی و جوانان شورای شهر کرج از شهرداری کرج از شهرداری کرج خواست برای حذف بیش از ۹ میلیارد تومان بودجه منطقه ۱ در سال ۱۴۰۰ پاسخ مناسب ارائه دهد.
برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید

به گزارش کمال مهر ، حجت الاسلام علیرضا سعیدی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج، در جلسه امروز شنبه کمیسیون تلفیق که به موضوع متمم بودجه سال ۱۴۰۰ می پرداخت، این کاهش را در مخالفت با رویکرد شورای ششم مبنی بر رسیدگی به مناطق کم برخوردار ارزیابی کرد.

سعیدی گفت: از بودجه پروژه تملکات اسلام آباد(رینگ ۳۰ متری) ۷۰۰ میلیون تومان کم شده که به نظر می رسد با این روند تملکات مربوط به این طرح سال های سال به طول بی‌انجامد.

وی افزود: همچنین به رغم مشکلات متعدد منطقه ۱ از لحاظ نبود تابلوهای ترافیکی مناسب، مبلغ قابل توجهی از بودجه این بخش حذف شده که ضروری است توضیحات لازم در این خصوص ارائه شود.

عضو کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج، تصریح کرد: اگرچه رویکرد بودجه نویسی در شهرداری به صورت انقباضی است اما این انقباض بودجه به ویژه در مناطق کم برخوردار با رویکرد و شعار ما در شورای ششم همخوانی ندارد و ضروری است توضیحات لازم در این زمینه ارائه شود.

گفتنی است؛ در این جلسه، مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج پاسخ های درخور را درباره سوالات رئیس کمیسیون فرهنگی ارائه داد و در نهایت بودجه متمم سال جاری منطقه ۱ با بیش از ۹ میلیارد تومان کاهش، به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر کرج رسید.

انتهای پیام/ج

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x