اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

برخورد لازم با مقصران گودبرداری غیرمجاز در حصار صورت خواهد گرفت

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: طبق بررسی دستگاه قضایی گودبرداری در حصار به صورت غیر مجاز انجام شده است که در این خصوص تکالیف دستگاه های ذیربط بررسی و در صورت قصور، رسیدگی می شود.
برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید

به گزارش کمال مهر ،علی قاسمپور، سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج، در خصوص گودبرداری غیرمجاز حصارک در منطقه ۵ شهرداری کرج، گفت: بررسی هایی از سوی شورای اسلامی شهر،  دادستان، معاون دادستان و دستگاه‌های نظارتی انجام شده و همچنان  در حال بررسی است.

وی افزود:  گودبرداری در  سال ۹۳ انجام شده و شهرداری تکالیفی داشته که اذغان دارند؛  شهرداری به تکالیف قانونی خود عمل کرده است.

به گفته این عضو شورای شهر گودبرداری خطراتی برای مردم دارد و مهمترین نگرانی برای مردمی است که در کنار گودبرداری زندگی می کند. امیدواریم با پیگیری های انجام شده،  احتمال بروز خطرات جانی برای مردم به صفر برسد.

قاسم پور با بیان اینکه  طبق بررسی دستگاه قضا، گودبرداری در سال‌های قبل به صورت غیرمجاز آغازشده است، گفت: تکالیف دستگاه‌های مربوطه توسط دستگاه قضایی بررسی می‌شود و اگر کسی قصوری داشته باشد بررسی و رسیدگی می‌شود.

وی ادامه داد: هر حال برای انجام ساخت و ساز اغلب  گودبرداری لازم است؛  اما به مردم قول می‌دهیم، گودبرداری‌ها با دقت لازم، رعایت موارد فنی و قانونی باحضور ناظران سازمان نظام مهندسی  انجام شود و دیگر در شهر موارد مشابه و گودبرداری غیراصولی نداشته باشیم.

قاسمپور با بیان اینکه جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در کرج خط قرمز شورای اسلامی شهر است، گفت: شهردار کرج در خصوص جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز قول داده است که با شدت و جدیت، پیگیری این موضوع را در دستور کار قرار دهد. ضمن اینکه در  ارزیابی عملکرد مدیران توسط شورا،  مبارزه و جلوگیری  با ساخت و ساز غیرمجاز  مد نظر قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ج

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x