اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

عرصه‌های سبز منطقه پنج احیا شد

فیض گفت: همزمان با آغاز فصل پاییز فضا‌های سبز در منطقه پنج احیا شد.
برای آگاهی دیگران به اشتراک بزارید

به گزارش کمال مهر ،سید رضا فیض، مدیر منطقه پنج شهرداری کرج گفت: زیباسازی محیط شهری و ایجاد شورونشاط محیطی و توسعه و تنوع فضای سبز همزمان با آغاز فصل پاییز در این منطقه  در حال انجام است.

مدیر منطقه پنج شهرداری کرج  افزود: در این فصل که شاهد تغییر رنگ‌ها در بوستان‌های شهر خواهیم بود گل‌کاری گل‌های پاییزی و استفاده ازگل‌های مقاوم با اقلیم منطقه و متناسب با آب‌وهوای پاییزی در سطح این منطقه کاشته می‌شود.

فیض گفت: تعویض کف‌پوش محوطه بازی کودکان پارک پدر به مساحت ۴۹۰ مترمربع و بهسازی فضای سبز پارک‌های سطح این منطقه همچنین کاشت انواع درخت، درختچه و گل فصلی در سطح منطقه انجام شده است.

او با اشاره به این که ۱۲ هزار مترمربع از عرصه‌های سبز منطقه علف زدایی شده است، افزود: حذف و جمع‌آوری سرشاخه‌های خشک و خطرساز و درختان خشک خطرساز نیز به همت نیرو‌های خدمات شهر این منطقه انجام‌شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری کرج  از جمع‌آوری خاک مازاد و نخاله‌های ساختمانی پای درختان حاشیه معابر و ایجاد آبخور مناسب همچنین تعمیر و ترمیم لوله‌های انتقال آب عرصه‌های فضای سبز خبر داد وگفت: توسعه و جنگل‌کاری سطح منطقه طبق برنامه زمان‌بندی ماهیانه انجام می‌شود.

انتهای پیام/ ر .ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x