پروژه تعریض زیر گذر سرحدآباد تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد

معاون فرمانداری فردیس گفت: پروژه تعریض زیرگذر سرحدآباد ظرف ۶ ماه آتی به بهره برداری می‌رسد، این پروژه با اعتبار چهار میلیارد از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری تأمین شد.

به گزارش کمال مهر ،بهزاد پرویزی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری فردیس در حاشیه نشست بررسی پروژه‌های اولویت دار شهرستان فردیس ، ضمن تاکید بر لزوم توجه دستگاه‌ها به  اجرای پروژه‌های زیرساختی در مناطق فاقد دهیاری، گفت: اولویت اجرای پروژه‌ها در مناطق فاقد دهیاری در شهرستان فردیس در حوزه‌های سلامت، آب، برق و پروژه‌های مورد درخواست شهرداری برای آسفالت معابر، احداث پارک و غیره است و دستگاه‌های مربوطه باید پروژه‌های مورد نیاز در این مناطق را تعریف کنند تا فرمانداری بتواند از محل ارزش افزوده ماده ۶، اعتبارات لازم را در اختیار دستگاه‌ها قرار دهد.

وی افزود: تخصیص اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری به پروره‌های زیرساختی، به این بستگی دارد که دستگاه‌ها متناسب با اعتباری که در اختیارشان می‌گذاریم بتوانند از اعتبارات داخلی دستگاه‌های اجرایی استان هم جذب کنند تا با ایجاد یک تفاهم نامه در خصوص تعریف پروژه‌های مربوطه اقدام کنیم. زمان این پروژه‌ها حداکثر ۶ ماه است و تا پیش از پایان سال باید به اتمام برسد.

معاون فرماندار فردیس با اشاره به کثرت پروژه‌های مورد تقاضا ی ادارات فردیس، گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات، تعیین پروژه‌های اولویت دار در مناطق فاقد دهیاری ضروری است و باید با بهره‌وری بیشتر هزینه شود. در حوزه سلامت،  احداث  مراکز خدمات جامع سلامت در مناطق فاقد دهیاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است که به شرط تامین زمین از سوی شهرداری و یا راه و شهرسازی، اعتبار ساخت آن از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری تامین می‌شود.

وی پروژه تعریض زیر گذر سرحدآباد را از مهمترین پروژه ها از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری فردیس برشمرد و افزود: این پروژه بر اساس درخواست‌های مردم منطقه و تاکید فرماندار فردیس با اعتبار ۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری آغاز شد و با توجه به سنگینی کار که با نظارت راه آهن در عمق زمین انجام می‌شود، به کندی پیش می‌رود و در حال حاضرحدود ۳۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قرار است تا ۶ ماه آینده به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/ج

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x