افزایش شهریه مدارس البرز ۳۰ درصد تعیین شد

معاون اداره کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به فراهم بودن بستر بازگشایی مدارس البرز، گفت: شهریه مدارس باتوجه به موقعیت مدرسه و تورم تعیین شده است؛ این افزایش شهریه ۳۰ درصد تعیین شده‌است.

به گزارش کمال مهر ،یونس جاوید نسب، معاون اداره کل آموزش و پرورش البرز، در خصوص شرایط مدارس البرز برای بازگشایی حضوری، گفت: با توجه به نرخ مهاجرت و همجواری با پایتخت سرانه آموزشی استان البرز همچنان پایین است؛ البرز فقیرترین استان کشور از لحاظ سرانه آموزشی است.

معاون اداره کل آموزش و پرورش البرز بیان کرد: مدارس استان برای بازگشایی حضوری آماده هستند، از طرفی استقبال والدین و دانش آموزان از بازگشایی مدارس خوب است و با اتمام روند واکسیناسیون و اعلام رسمی وزارت آموزش و پرورش مدارس بازگشایی خواهند شد.

این مقام مسؤول اضافه کرد: همه تلاش ما این است که به شکلی کلاس بندی‌ها انجام  شود که تراکم پایین بیاید؛ عدالت آموزشی در کلاس‌های با تراکم بالا کم است.

معاون اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: شهریه مدارس غیردولتی با توجه به موقعیت این مدارس مصوب می‌‍شود، افزایش شهریه مدارس غیردولتی با در نظرگرفتن نرخ تورم ۳۰ درصد ارزیابی شده است.

انتهای پیام/ج

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

سخنگوی پروژه واکسن رازی، گفت: با توجه به تعداد افرادی که واکسن کووپارس رازی دریافت کرده اند به زودی میزان اثربخشی واکسن رازی در مقایسه با واکسن سینوفارم مشخص و...

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x