مجموعه گردشگر‌ی هیرو در نظر‌آباد افتتاح شد

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از افتتاح مجموعه گردشگر‌ی هیرو شهرستان نظرآباد همزمان با هفته گردشگری خبر داد.

به گزارش کمال مهر ، فریدون محمد‌ی، مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز گفت: مراسم افتتاحیه مجتمع پذیرایی، تفریحی و ورزشی هیرو  در شهرستان نظرآباد با حضور جمعی از مسئولا‌ن و فعالان حوزه گردشگر‌ی بر‌گزار شد.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز افزود: مجموعه گردشگر‌ی هیرو به مساحت ۲۲ هزار متر با زیر‌بنای ۱۴۰۰ متر‌مربع با حجم سرمایه‌گذار‌ی ۵۰ میلیارد ریال برای ۳۰ نفر اشتغال‌زایی ایجاد کرده است.

او گفت: مجموعه گردشگر‌ی هیرو در فاز نخست با آلا‌چیق، رستوران سنتی و باشگاه سوار‌کار‌ی آماده پذیر‌ایی از گردشگر‌ان و علاقمند‌ان بوده و در فاز دو‌م با احداث اقامتگاه بومگرد‌ی گسترش خواهد یافت.

محمد‌ی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های و توانمند‌ی ها‌ی نظرآباد در حوزه گردشگر‌ی، افزود: هدف از احداث این واحد گردشگر‌ی ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد‌ی در منطقه و شکوفایی پتانسیل‌های بالقوه است.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز  با تأکید بر وجود آثار تاریخی و طبیعی شاخص نظر‌آباد، گفت: قرار گرفتن شهرستان در محور مواصلاتی اصلی  این  استان  از جمله امتیاز‌اتی است که زمینه را برای تبدیل آن از مسیر به مقصد گردشگری فراهم می‌کند.

انتهای پیام /ر .ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x