مقابله با تغییر اراضی ملی بر مدار سرعت

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چهارباغ گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از هزار هکتار از اراضی تغییر کاربری یافته مناطق خوش آب و هوای شهرستان چهارباغ آزادسازی شده است.

به گزارش کمال مهر ، شاپور صفری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چهارباغ، امروز در جمع اصحاب رسانه، از ادامه مقابله با تغییر کاربری های غیرمجاز در حوزه قضایی چهارباغ خبر داد و گفت: تعدادی از اراضی تغییر کاربری یافته که به صورت غیرمجاز انجام شده بود در روستای کهریزک بخش «رامجین» با حضور نماینده دادستانی، عوامل انتظامی و نیروهای جهاد کشاورزی چهارباغ اعمال قانون شدند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در راستای اجرای تبصره ۲ از ماده ۱۰ قانون مقابله با تغییر کاربری‌های غیرمجاز بوده است بیان کرد: در این عملیات پنج مورد بنای در حال ساخت، ۹۵ مورد دیوارکشی، ۴۰ مورد دپوی مصالح، و ۹۰ مورد محوطه سازی، مجموعا به میزان ۱۱۷ هکتار آزادسازی شد.

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ ارزش اراضی آزادسازی شده را ۲۳۴۰ میلیارد تومان عنوان کرد و متذکر شد: از ابتدای سال تاکنون با اجرای مصوبات قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با تغییر کاربری های غیرمجاز دادگستری استان در حوزه قضایی چهارباغ بیش از ۱۰۰۰ هکتار آزادسازی شده است.

انتهای پیام/ج

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x